Zack C Dante jelentkezése a See City Car Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domyh

Újonc
2019. 05. 12.
15
9
V4 karakter
Nadeljko Jocic
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Zack C Dante ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 1,5 éve, viszont amikor elkezdtem kihagytam egy hosszabb időt. Jelenleg 18525 játszott percem van. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 19 ~

Milyen idős vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam See City Taxitársaságban, és onnan azért távoztam, mivel akkor kisebb időre abba kellett hagyon a játékot és a tanulmányaimra koncetrálni. A Nemzeti Adó és Vámhivatal köreiben is jártam már, onnan azért léptem ki, mivel nem juttott sok időm a barátaimmal is RP-zni . ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Körülbelül 3hete ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Izgatottnak tartom a szerelő munkát, és ki szeretném próbálni, valamint egy jó közösséghez tartozni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4órát, hétvégente 5-6 órákat is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva, valamint a továbbiakban sem szeretnék. (https://imgur.com/a/PF8PyLl) ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos sok jailem volt az eddigi években, de mindet megbántam. Volt egy story is amikor egyik haverom ideadta az AK-ját, hogy vigyázzak rá, mivel nemrég kirabolták rákászás közben. Én taxis voltam, ezért ültem már jailt szereptévesztés miatt is. Igazából nem tudtam hogy illegál nem lehet nálam legális frakcióban, de tanultam a hibáimból és többet nem fog ilyen előfordulni. Régen nem vettem komolyan az RP-zést de mára már mindent a legnagyobb odafigyeléssel csinálok, és igyekszem minél kevesebb szabályt megszegni. Szeptemberben ültem utoljára adminjailben. Kép: https://imgur.com/zApXgvl ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Én egy 15 éves srác vagyok, aki kicsit túlzásba viszi néha a gép előtt töltött idejét. Régen sokat voltam a szabadban a barátaimmal, viszont már elköltöztünk és ezért nem tudunk együtt a természetben játszadozni. Emiatt sokat játszunk egymással számítógépes játékokkal. Eközül is az MTA-val töltjük a legtöbb időnket együtt. Mindenkivel könnyen megbarátkozom. Régen sok szabályt szegtem meg a szerveren, de mára már mindenből tanultam.Más játékokkal is játszom, de sokkal kevesebbet mint az MTA-val. Szünetekben haza is szoktunk utazni, ezért a kisebb szünetekben kicsit inaktív leszek, Nagyobb szünetekben elég sokat játszom és sok időt tudnék a szerelői életembe beleölni. Nagyjából ennyit tudtam elmondani magamról amit fontosnak vélek. ~
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Kérjük jelenjen meg pénteken 19:00-kor a szervíztelepen.​

George R'Soyaga - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.