Zack -> Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zack O'Keane >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
<
IC esemény: Röviden annyi volt, hogy Bone-t felakartam függeszteni mivel nincs jogom ki kirúgni. Leaderrel elakartam volna beszélgetni vele. IC rádióba kimondtam az ő nevét , úgy, hogy a frakciótársam. Van hozzáférésem NNI Doksihoz , illetve ismerem szinte az egész frakciót. Nem RP-ztem le vele , hogy megnézem a nevét doksiból, IC elkérem a nevét stb stb... Lehet mondhatni bosszúból kaptam az AJailt. Nos, kérdezzük már meg a frakciókat , hogy ki rp-zte ezt le. Frakcióknak 90%-át AJailbe lehetne rakni. Másik példa amit még felhoznék ez ügyben, ha már hasonló témáról van szó. Kérdezzük meg az illegális frakciókat ahol más nyelvet beszélnek, hogy ott , hogy tanultak meg olyan hirtelen azon a nyelven? Kérjünk már tőlük RP-t ennyi erővel. Kíváncsi lennék, hogy hányan kerülnének AJail-be ilyen miatt. >


Bizonyítékok:
<

[2019-08-14 15:43:19] [Output] : Zack O'Keane mondja ((rádióba)): Bracco.
[2019-08-14 15:43:24] [Output] : Zack O'Keane mondja ((rádióba)): Várom a bázison.

[AdminJail]: Bone bebörtönözte Zack O'Keane-t 60 percre.
[AdminJail]: Indok: MG
>

Megjegyzés:
< Köszönöm, hogy elolvastad. >

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni.

Várom Bone válaszát.-
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Hali, előtte 2x is megtetted, hogy kimontad a nevet mikor azt te sehonnan se tudtad, attól még, hogy valahol egy frakció tag vagy nem fogja megtudni mindenki a nevedet hogy te kivagy hol élsz meg ilyenek , IRL is így van bemész a rendőrségre felvesznek meg minden egyből fogják neked mondani gyere xy ide oda segits a neveden szolítva, mert nagyon nem hanem ismerkednek veled, hogy hogy hívnak hova valósi vagy, meg ilyen hasonló dolgok.
 
  • Hűha
Reactions: Ronald és West

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Nem tudom most erre mit mondjak.... Küldenél te is logokat arról légyszíves, hogy esetleg más frakcióból szépen RP-sen elkérted mások nevét és úgy szólítottad IC? Amint említettem , jailbe lehetne rakni a fraciónak a 90%-át , leadereket beleértve.
Arról még ne is beszéljünk, hogy szerintem még saját ügyet is intéztél.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mi volt a saját ügy?

Ha ilyet látsz akkor nyugodtan szólsz egy adminnak és intézi.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Saját ügy alatt azt értem, hogy a frakció ügyét intézte. Mivel Bone NNI frakció tag , ezért saját ügyét bonyolította le.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bone vélemény erről?
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Részemről nincsen semmi, csak annyi IC reális hogy ha egy F3mat tudsz akkor mindekiről tudsz mindent, más nincs nagyon.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Nekem erre csak ennyi hozzafuzni valom van.
Ha bekerulsz egy illegal fk-ba ahol mas nyelvet beszelnek, hirtelen mindenki csak ugy megtanulnak azon a nyelven...
Illetve lehetne szinte minden fk leadert, ill. tagokat is jailbe rakni, mivel nincs egy olyan fk ahova ugy mesz, h en vagyok a Kis Pista. (Peldakent mondtam ezt) //Telo.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bone, ha egy embert szankcionálunk akkor több embert is legyél szíves ugyan ezért.
 
  • Imádom
Reactions: Zacsii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.