Zaba Crusader - Zoli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zaba Crusader >

Panaszolt fél admin neve:
< Zoli >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen, valamint el sietett bírálat. >

Bizonyítékok:
< Egy youtube videóm van, amiben látszik minden ami az ügyhöz kell. A bíráló admin részére elküldöm, valamint Zoli-nak is megvan. >

Megjegyzés:
< A helyzet annyi volt, hogy egy üldözés során egy eléggé erős pit manőver után beleküldtek minket a vízbe. Majd kiszálltunk a kocsiból én próbáltam a víz felszíne alatt maradni, ami nem azt jelenti hogy le úszni a víz aljára, hanem szimplán a felszíne alatt lenni. Természetesen erre IC karakterem élete miatt cselekedtem így, mert lőttek ránk M4-el és MP5-el, ami tisztán hallatszik a videóban. Na most tulajdonképpen nekem Zoli-val annyi bajom van, hogy nekem időbe tartott a bizonyítékot le menteni feltölteni és a többi. Elküldtem neki a videót: [2021-04-27 21:27:03] [Output] : Zaba Crusader: (( küldtem a videót )) [2021-04-27 21:27:38] [Output] : Admin[1] Zoli: (( a videón azt látom, hogy le mentél, majd elkeztél lejjeb úszni )) Itt látszik hogy kicsivel többet mint fel percet töltött el a videó megnézésével, ami egy 11 másodperces videó, neki elég volt ennyi arra hogy eldöntse hogy én halál rpztem azzal hogy le úsztam a víz felszíne alá. Körülbelül 5-10 mondatot ha írtam az egész ügy alatt, amiben leírtam neki hogy a dara miatt karakterem életét védve döntöttem így, de amint a videón is látható nem a legajára úsztam hanem igyekeztem a víz felszíne alatt maradni. Valamint az egyik NNI-s ezt írta: [2021-04-27 21:25:02] [Output] : Dxxxx Axx: (( illetve 20mp mire megfullad, nem kevés idő. )) na most a videóban látszik hogy kb 9 másodperc volt mire a karakterem megfulladt. Ez valahogy kissé irreális számomra, de ez a szerveren lett így megoldva. A pontos jail indokom: Halál RP, PG. 420 perc AdminJailt osztott ki úgy Zoli számomra, hogy figyelembe se vette "rendesen" a videót, valamint a szituációt. Esetleg a PG amire azt mondom hogy valamilyen szinten az volt, de hogy Halál RP, hol ott közel se voltam olyan mélyen hogy erre lehessen következtetni, így ezzel egyáltalán nem értek egyet. >
 

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
Szia, leírtam az másiknál amit gondolok erről. Meg szeretném kérdezni, hogy minek raktok 2 pk-t ugyan arra az ügyre? Szerintem felesleges dolog ez.
 

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
Az hogy Ezüst miért rakott rád PK-át az az ő dolga, én 2 dolog miatt raktam rád panaszt amint azt elolvashattad. Valamint ezt kihagytam a PK-ból, amiért elnézést kérek, ezt még hozzá fűzném:

[2021-04-27 21:09:57] [Output] : Admin[1] Zoli: (( Jó kezd bonyolódni, gyertek ts-re légyszives ))
Aztán bemegyünk a váródba, és be se húzol, annak ellenére se hogy írtam is egy pár perc várakozás után:
[2021-04-27 21:12:49] [Output] : Zaba Crusader: (( itt vagyunk ts ))
Be se húztál meg se hallgattál, szerintem ez elég el sietett bírálat volt továbbra is, valamint látszik a videóban hogy én nem a víz aljára úsztam, ezt te is láttad. Az hogy ezüst és a Barbara oda le úszott az az ő dolguk, de én nem oda akartam és ez a videóban is látszik.
 

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
Mivel nem mindenki tudott fel jönni, ts-re így nem húztam be senkit.
 
  • Vicces
Reactions: Harison

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
Valamint a PK-hoz még annyi hozzá fűzni valóm, hogy úgy lőttek minket hogy fegyvertelenek voltunk, rájuk se lőttünk és a többi.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
Nem rátok lőt, hanem figyelmeztető lövést adott. A rendvédelmi videón látszik. A bíráló félnek küldöm a videót!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni holnapi nap folyamán 16:00-kor várlak titeket TS3 addig a bizonyítékokat szedjétek össze, ha nem megfelelő az időpont privátba jelezzétek.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
TS3-on megbeszélve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.