[Z/H] Ricardo Madalitso Jelentkezése See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Riki35

Újonc
Támogató
2023. 11. 07.
59
69
Budapest
LV karakter
Ricardo.De.Lorenzo
V2 karakter
Giani.La.Scarlatti
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Ricardo Madalitso
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 52.200
IC SZINT: 32

KOROD: 14, lassan 15.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen, rendelkezem.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: Nemzeti Adó-és Vámhivatal, Országos Katasztrófavédelem, See City Car Service.
TÁVOZÁSAID OKA: Nav-meguntam. OKF- kiléptem, mivel szerettem volna szerelő lenni. De meg lehet kérdezni az "mbencelevente" nevű főleadert, hogy hogy viselkedtem. :D Sccs- kirúgtak ,mivel elvileg én csaltam, de kértek logot, és nem volt meg a log mappám(azóta ez megoldódott, újra telepítettem) és nem tudtam bizonyítani, hogy én ennyit szereltem. De én voltam a top1, és ez nem tetszett a többieknek.De szerintem meg tudnánk beszélni. :)
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2021-2022 körül.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ricardo De Lorenzo azthiszem, de nem tudom pontosan már.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: A fentiben leírtam.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-7 óra kb.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-12 óra kb.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Daróczi Rikárdó a nevem, 14 éves vagyok , lassan 15. A hobbiaim a következőek: Foci, Horgászat, Gokárt. Szabadidőmben sokat MTA-zok. Engem aki ismer, mindenki tudja, hogy én könnyen beilleszkedek bárhová, és könnyen is barátkozom. Építész-Mérnök szakot végzek. Mindenkinek megadom a tiszteletet, aki nekem is. Köszönöm, hogy elolvastad, legyen szép napod. :)
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert szeretném újra megnézni, hogy milyen az sccs. Szeretnék új barátokat is szerezni. Sokat tudnék aktív lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Amióta megkaptam az unbant Tamásitól, azóta OKF-es voltam , de meg lehet kérdezni mbencelevente-t, hogy milyen véleménye van rólam. Nagyon örülnék, ha elfogadnátok a lapom. Legyen szép napod!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.11.23. 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Ügyvezető
Sora Miura​
 
  • Fire
Reactions: Riki35
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.