[Z/H] Rebecca_O_Mooney jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence8654

Újonc
2021. 07. 20.
34
78
LV karakter
James_Eduard
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Rebecca_O_Mooney
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 77869.
IC SZINT: 41.

KOROD: 19 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Yakuza, Crips, NAV, LCN.
TÁVOZÁSAID OKA:
Yaku-Crips: Elromlott a gépem. NAV: Nem emlékszem már. LCN: Meguntam az illegált.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:
-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Bencének hívnak, 19 éves vagyok. Napi szinten motorozok. Szeretek haverokkal eljárni bulizni, illetve néha-néha horgászni is.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mindig is szerettem volna magam kipróbálni egy szerelő frakcióban. Úgy érzem alkalmas vagyok, eltudom végezni a feladatomat. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, illetve szeretek másokon segíteni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy elolvastátok a lapomat!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Imádom
Reactions: Boti0510

DaweV4

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
298
223
21
V4 karakter
Dave Guerrini
sccslogo-new-color.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.11.02 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Manager
Dave Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: Bence8654
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.