[Z/H] Kevin Atwater jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 11. 16.
26
19
25
Magyarország
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Caleb Easton
V2 karakter
Kevin Atwater
sccslogo-new-color.png



Jelentkezési Lap


IG NEVED: Kevin Atwater
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 61.272
IC SZINT: 35

KOROD: 24
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Majdnem minden frakcióban voltam már a szerveren.
TÁVOZÁSAID OKA: Legtöbbnél azért léptem ki mert, már nem volt időm a szerverre.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Igen voltam már egy pár alkalommal, 2022.06.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Kevin Atwater
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Akkor nem volt használható internetem, illetve meghalt a pcm, azóta viszont mind a kettőt tudtam orvosolni.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Jelenleg itthon vagyok szóval elég sokat itt tudok lenni 3-4 óra biztosan.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén is ennyit biztosan itt tudok lenni.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Nos hát Jordannak hívnak, Baranya megyében azon belűl Pécsett élek, 24 éves vagyok. Szabadidőmben általában itt a gépen szoktam különféle játékokkal játszani, néha néha egy kettő videót is felveszek, illetve haverokkal szoktam még összefutni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Hogy őszinte legyek szeretnék, egy kis pénzt össze szedni magamnak, Illetve szeretem a szerelő frakicókat.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nincsen.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Foka

DaweV4

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
298
223
21
V4 karakter
Dave Guerrini
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.11.02 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

Remélem nem kis időre tervezel, bizonyíts.
See City Car Service - Manager
Dave Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.