[Z/H] Jimmy Pellegrini jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
161
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Jimmy Pellegrini
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 53.600
IC SZINT: 32

KOROD: 20 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Rendelkezem.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK(3x), Irish, Orosz (Később Rajna Kriminelle. A frakció neve megváltozott.)
TÁVOZÁSAID OKA: ORFK-ból a távozásom oka a Frakcióváltás volt részemről, ahol egyszer jártam szerencsével. Irishből ki lettem CK-zva, mivel nem volt elég időm a frakcióra. Orosz/Rajna részéről pedig az volt a probléma, hogy egyrészt az IRL munkámból kifolyólag nem volt időm az ATM-eken/bankrabokon, darákon részt venni, valamint ebbe az időben volt egy kis hullámvölgy az életemben. Ezt az Ottani leader nem vette, vagy nem akarta tudomásul venni, és kiraktak.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam SCCS-be.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Részemről változó, mivel nem rugalmas az időbeosztásom a munkahelyem miatt. Általában minden nap fent vagyok 2-6 órát.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén általában nappalos műszakban dolgozom, ezért a hétvégi aktivitásom sajnos problémásabb mint a hétköznap.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! A nevem Ákos/Alex. (Két keresztnevem van), a barátaim körében Rocky. Nemrégen töltöttem be a huszadik életévemet. Szabolcs megyében élek születésem óta. Közel két éve kezdtem el dolgozni mint objektumőr, ahol a beosztott embereimmel gépjármű/személy beléptetés a feladatunk. Szabad időmbe szeretek gép előtt ülni, barátaimmal, kollégáimmal csavarogni, valamint főzni-kosarazni. Az MTA-val kapcsolatosan: 2022 év elején regisztráltam be a V2 szerverére. Ez idő alatt néhány Frakcióban jártam, ahol pár emberrel jó kapcsolatot ápoltam/ápolok. Ezekből a kapcsolatokból mint IC mint IRL barátságok is születtek.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék még több barátot-ismerőst szerezni, a karakterem anyagi helyzetén javítani.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm, hogy elolvastad!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
468
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.11.24. 21:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Ügyvezető
Sora Miura​
 
  • Tetszik
Reactions: Rcky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.