[Z/H] Fabian De Josip jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

XrEaL101

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 18.
368
164
V4 karakter
David Kolobzeg
LV karakter
David Kolobzeg
V2 karakter
Fabian N Nussbaum
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Fabian De Josip
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 195042
IC SZINT: 62

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Fix, SCCS, Irish, NAV, NNI, OKF, Taxi.
TÁVOZÁSAID OKA:
Fix: kirugás. Taxi: nem volt hívás és ki léptem. Irish: kilépés. NNI: kilépés. OKF: kilépés. SCCS: kilépés.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam 2022 közepe felé felé.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: David Kolobzeg
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:
NAV-ba mentem.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3 és 4 óra. Van mikor többet is aktív tudok lenni.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4 és 6 óra között.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok, Fábiánnak hívnak, 18 éves vagyok és Romániában élek. Asztalos szakot végeztem el. Régóta játszok SeeGameSystem szervereken, és sokat is vagyok elérhető a V2 szerverén. Szeretek focizni a barátokal, biciklizni és stb. Szeretek viccelődni, és próbálok mindenből a legjobbat kihozni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretem az autókat, és szeretek autókat bütykölni. És egy jó csapat közzé szeretnék tartozni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Sora Miura ajánlana be.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Porupatrik

DaweV4

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 11.
302
233
21
V4 karakter
Dave Guerrini
sccslogo-new-color.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.11.14 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Manager
Dave Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.