[Z/H] Aiden Cooper jelentkezése a See City Car Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oszi.

Újonc
2019. 02. 11.
30
16
22
Orosháza
V2 karakter
Aiden Cooper
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Aiden Cooper
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 22960
IC SZINT: 21

KOROD: 21
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Országos Mentőszolgálat, Országos Rendőrfőkapitányság, Nemzeti Adő- és Vámhivatal, Terrorelhárítási központ
TÁVOZÁSAID OKA: Inaktivitás, rossz társaság volt akkoriban a frakciókban.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra biztosan, esetleges többletek biztos, hogy lesznek.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra. Ez sajnos a magánéleti munkabeosztás függvénye, nem feltétlen dominál nálam a hétvége szó.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok, Bencének hívnak, 21 éves Békés Megyei lakos vagyok. Szeretnék végre kicsit visszatérni a SEEMTA világába, ezért arra gondoltam, hogy a SCCS nem is lehetne rossz választás. Szabadidőmben, mindig a fránya számítógépet püfölöm, vagy sportolok, esetleg kirándulok kedves párommal. Aktivitásomat figyelve, körülbelül 1,5 éve nem játszottam a játékkal, ez köszönhető a változó kornak, költözködés, önálló élet megkezdése, így nem sok időm volt bármely játékkal is játszani.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mint szerintem mindenki, rendkívül gyors feljebb jutási lehetőség, tudomásom szerint kellemes társaság, ezen felül a rendkívül jól megfizetett állás. Pénzkeresési lehetőségnek számomra ez a legmegfelelőbb.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Mint ahogy azt az aktivitásnál is leírtam, sajnos pontosan megmondani, hogy melyik nap mennyit tudok a szerveren tölteni, azt nem tudom részetekre megmondani, de megpróbálok mindent megtenni, hogy a maximumot kihozzam magamból.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.08.22. 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.