Yvon Fay, Daniele Fabricino - Brodesz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vamos..

Újonc
2022. 12. 02.
22
65
V4 karakter
yvon fay.
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Yvon Fay / Daniele Fabricino.


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Brodesz.


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat, nem hallgatja meg a másik felet, érme kétoldala elhanyagolása.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

[AdminJail]: Admin 1 Brodesz bebörtönözte Yvon Fay játékost 250 percre.

[2024-04-09 22:39:48] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM [AdminJail]: Admin 1 Brodesz bebörtönözte Daniele Fabricino játékost 150 percre. [AdminJail]: Indok: NonRP.


Megjegyzés:
Volt egy RP, aminek a végén lövöldözésre került a sor. A videóban látható, hogy nem Venanzio volt a célpont, Ő csak belesétált a lövésbe (amiről én nem tehetek), ezáltal nyilván meghalt. Utána visszagetelt minket az admin, és elküldtem OOC chaten a videót. Daniele pedig az egész esetről/lövöldözésről csatolt logot. Az olaszok erőltették a TS megbeszélést, amit Brodesz többször is megkérdezett OOC chaten, hogy szeretnénk-e résztvenni mindketten nemmel válaszoltunk. De ennek ellenére, TS-en történt az ügy hátralévő része megbeszélve. Minket nem nagyon kérdezett meg az adminügy alatt, csak felületesen, hiába mondtam neki többször is, hogy véletlen volt, és nem tehetek róla, hogy belesétált. Megbeszélték egymás közt a szankciót, ezután jött a jail osztás. Tudtommal az admin nem intézhet TS ügyet, a másik fél nélkül. Bíráló Főadminnak küldöm az adminügyről a logot.
 

Brodesz

Újonc
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 17.
53
66
Balatonfüred
V4 karakter
Ryan Gjudzami
Sziasztok!
Az egyész RP ott kezdődik, hogy kialakult egy nézeteltérés egy bejelentett kávézónál. Ódáig fajul a dolog, hogy elcsattan egy pofon. Ezután Daniele Fabricino fegyvertránt, ezt követően mindenki.
Ahogy a videódón is látszik mire elkezdtél célzoni, a fegyvertelen személy már a lelőni kívánt játékos elé besétált, ennek ellenére te ezt nem vetted ezt figyelembe, inkább lőttél.
A fentiek alapján meghoztam a döntésemet. Eztuán elmondtam a szankció mértékét, megkérdeztem, hogy van-e kérdésed. Azt mondtad nincs, elfogadtad a szankciót.
Daniele tőled megkérdeztem, hogy miért rántottál fegyvert 20embernél egy kávézóban egy leRP-zett pofonra, a válaszod:
[2024-04-09 22:32:00] [Output] : [22:32] Daniele Fabricino: (( mert fullos rampagem volt ))
[2024-04-09 22:32:14] [Output] : [22:32] Daniele Fabricino: (( és fegyvertelenek voltak ))
Szerintem nincs rendben, hogy valakit megpofoznak akkor rögtön lövöldözést kell csinálni. Erre kaptál 150perc NonRP jailt.
TS-en aki feljött elmondta a saját szemszögét, ti is meg lettetek hallgatva, elfogadtátok a büntetést.
Egyáltalán nem akartatok feljönni TS-re, de megtehettétek volna, még képet is csatoltál, hogy fent voltál TS-en.
Daniele meg azért nem jött fel, mert ott volt a másik fél TS-en:
[2024-04-09 22:25:00] [Output] : [22:25] Daniele Fabricino: (( nem vagyok kiváncsi rád ))
[2024-04-09 22:25:03] [Output] : [22:25] Daniele Fabricino: (( azért nem mentem fel ))
Nem jöttetek fel TS-re, rendben, de megkérdeztelek titeket is, van-e kérdésetek, nem volt.
Az egész ügy alatt komolytalan stílust mutattatok, ment végig egymásnak a fikázása, de ez elmondható volt mindkét fél részéről.
Várom Főadmin válaszát.
 

FoldedMan

Újonc
2021. 09. 21.
39
164
V4 karakter
Daniele Fabricino
Az egyész RP ott kezdődik, hogy kialakult egy nézeteltérés egy bejelentett kávézónál.
Az egész rp ott kezdődött, hogy mi Nolan Ryder-el kezdtünk el egy kisebb "vitatkozást" erre az OLASZ bűnszervezet tagjai belénk álltak és kelltették tovább a feszültséget, mi már épp menni készültünk de erre körbe álltak és tovább folytatták, a pofon az utolsó csepp volt, de az aü alatt is többször mondtam, hogy nem akartam lőni csak rátartani a fegyvert de amikor elővettem a fegyvert és rátartottam elszaladt ezért inkább lőni kezdtem aztán Nolan és még kettő ember fegyvert/ kést rántott és megvédtem a társaim, aztán pedig távoztunk.
TS-en aki feljött elmondta a saját szemszögét, ti is meg lettetek hallgatva,
Az egész aü alatt folyamatosan TS-en történt a beszélgetés az egyik féllel, mi kijelentettük, hogy nem megyünk fel TS-re de te ennek ellenére behúztad az OLASZOKAT és az egész ügyet úgy intézted, hogy velük beszéltél folyamatosan nekünk pedig néha-néha írtál ooc chaten egy-kettő mondatot.
de megkérdeztelek titeket is, van-e kérdésetek, nem volt.
Igen nem volt kérdésünk mivel egész aü alatt kaptunk egy-kettő választ, elsőnek azt mondtad, hogy DM miatt fogok ülni 120 percet aztán semmit nem válaszoltál és hirtelen már NONRP miatt ültem 150 perc jailt.
 
Utoljára szerkesztve:

Brodesz

Újonc
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 17.
53
66
Balatonfüred
V4 karakter
Ryan Gjudzami
hogy nem akartam lőni csak rátartani a fegyvert de amikor elővettem a fegyvert és rátartottam elszaladt ezért inkább lőni kezdtem aztán Nolan és még kettő ember fegyvert/ kést rántott és megvédtem a társaim
Nem kell mindig fegyvertrántani azért, mert megpofoznak, főleg nem utána még lőni is rá, mert elfut.
Az egész aü alatt folyamatosan TS-en történt a beszélgetés az egyik féllel, mi kijelentettük, hogy nem megyünk fel TS-re de te ennek ellenére behúztad az OLASZOKAT és az egész ügyet úgy intézted
Igen, behúztam a másik felet, de te meg azért nem jöttél fel mert nem vagy kiváncsi rájuk, szerintem nem így kéne hozzáállni a dologhoz.
velük beszéltél folyamatosan nekünk pedig néha-néha írtál ooc chaten egy-kettő mondatot.
Velük sem beszéltem folyamatosan, elég nehéz volt minden bizonyítékot átnézni, többször újranézni.
Igen nem volt kérdésünk mivel egész aü alatt kaptunk egy-kettő választ, elsőnek azt mondtad, hogy DM miatt fogok ülni 120 percet aztán semmit nem válaszoltál és hirtelen már NONRP miatt ültem 150 perc jailt.
Én is hibázhatok, elnéztem azt, hogy te lőtted le Belucci-t, utána vettem észre. Feljebb meg leírtam miért kaptad a NonRP jail-t, ezt admiügy alatt is leírtam neked.
Nem tudom miért kell rögtön lenézni ezután, hogy valamit elnézek.
[2024-04-09 22:31:13] [Output] : [22:31] Daniele Fabricino: (( jaah ))
[2024-04-09 22:31:25] [Output] : [22:31] Daniele Fabricino: (( és ezt a TS-en kapott infók alapján hoztad? ))
[2024-04-09 22:31:32] [Output] : [22:31] Daniele Fabricino: (( ahol mi nem is voltunk? ))
 
  • Menő
  • Imádom
Reactions: aZsombi és DZSIN

Lyo

Újonc
2019. 04. 22.
45
63
V4 karakter
Lyonell_Stones
LV karakter
Leopold_Kensington
V2 karakter
Nincs
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! | 100 büntetőpont. - DreeN
Üdv! Én voltam az aki leRP-zte a "pofont". Szerintem nem helyén való az, hogy egy nyilvános kávézóba bent a helyiségben és a teraszon spammelitek a füves cigit. Nekünk ez egy legális bolt, és ha ne adja isten jön egy civilruhás rendőr és azt látja, hogy itt balhéznak és drogoznak a kávézóban akkor razziáznak majd. Többször is meglettetek Kérve IC, hogy hagyjátok el a helyszint mert nem ide való IC amit műveltek. [2024-04-09 20:41:00] [Output] : Leonardo De Bellucci mondja: Uram, megkérhetném, hogy ezt ne a kávézó teraszán? Ennek ellenére folytattátok a tevékenységet, ott maradtatok balhézni a végéig amikor is betelt a pohár IC és elcsattant egy pofon. [2024-04-09 21:28:59] [Output] : *** Leonardo De Bellucci nem birja tovább pofán vágja a tiszteletlent. Ezek után te fegyvert rántasz a bajtársaiddal egyetemben előveszitek a fegyvereket és megöltök 4 embert.
[2024-04-09 21:29:03] [Output] : *** Daniele Fabricino elővett egy fegyvert (Glock 19 [ahh Blundiiii]).
[2024-04-09 21:29:04] [Output] : *** Jin Calder elővett egy fegyvert (Colt 45 [akkor most miva?]).
[2024-04-09 21:29:05] [Output] : *** Yvon Fay elővett egy fegyvert (TEC-9).

https://streamable.com/s4lw3q - Itt a videó az esetről. Erre az incidensre neked ez volt a válaszod:
[2024-04-09 22:32:00] [Output] : [22:32] Daniele Fabricino: (( mert fullos rampagem volt ))
[2024-04-09 22:32:14] [Output] : [22:32] Daniele Fabricino: (( és fegyvertelenek voltak ))
- Te azt IC akár OOC honnan tudod, hogy nálunk nincs-e fegyver? És miért viszed max-ra a rampage-edet egy kávézóban? Az admin többször is megkért titeket, hogy gyertek fel Ts-re elmondani a ti álláspontotokat ezzel ti nem éltetek, mi igen. Az admin OOC jelen volt mindvégig és mindenki videó illetve log anyagát és OOC elmondását számitásba véve kaptátok a szankciót. Itt egy másik szemszög is. https://medal.tv/games/gta-sa/clips...e=cr-MSxBOVYsMjE0Njc4NzYzLA?mobilebypass=true
 
Utoljára szerkesztve:

FoldedMan

Újonc
2021. 09. 21.
39
164
V4 karakter
Daniele Fabricino
Igen, behúztam a másik felet, de te meg azért nem jöttél fel mert nem vagy kiváncsi rájuk, szerintem nem így kéne hozzáállni a dologhoz.
Még mindig nem vagyok köteles elfogadni a TS megbeszélést, ilyenkor neked se kell behúzni őket hanem OOC folytatni az ügyet.
Nem kell mindig fegyvertrántani azért, mert megpofoznak, főleg nem utána még lőni is rá, mert elfut.
Én tartottam rá a fegyvert és elfutott, nem értem, hogy ha fegyvert tartanak rád miért kell elfutni, itt most lehetne mondani, hogy PG volt a videón is tisztán látszik, hogy tartom rá a fegyvert és ő elfut, természetesen ez nem merült fel az aü alatt hisz csak mi voltunk a "hibások".
miért viszed max-ra a rampage-edet egy kávézóban?
Ez teljes mértékben IC ügy, hogy én miért drogozok.
Az admin többször is megkért titeket, hogy gyertek fel Ts-re elmondani a ti álláspontotokat ezzel ti nem éltetek, mi igen.
Az admin ügy alatt ti bent voltatok TS-en, fogalmunk sincs, hogy mit mondtatok neki, de ha többen bent vannak vele és mondjátok neki folyamatosan a ti saját álláspontotokat mi pedig nem kapunk semmi információt OOC. (admin nem intézhet úgy ügyet, hogy az egyik féllel társalog TS-en a másikkal pedig OOC.)
ott maradtatok balhézni a végéig amikor is betelt a pohár IC és elcsattant egy pofon.
Nem veletek balhéztunk de ezt is leírtam. Ti provokáltátok ki azt, hogy fegyver kerüljön elő, mi már menni akartunk erre ti csak nyomtátok tovább, aztán előkerült a fegyver, hátrányba maradtatok és ekkor került megírásra a report gondolom. Tehát ha te kezded el az egész balhét, és utána előkerül egy fegyver és rád van tartva miért futsz el??
 

xixoo

Aktív fórumozó
2021. 08. 19.
242
2 292
17
www.elmenykepek.hu
V4 karakter
Sidonio Mazzini🔪💵
LV karakter
Drake Palmer🤔
V2 karakter
Oshita Kazuo👽
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! | 100 büntetőpont. - Kian
Rampage bárral eljönni egy IC eseményre, miért? Publikban nyomkodni a drogot, ezzel hergelve az ott tartózkodó embereket, esetleg a rendvédelmet oda vonzani, természetesen hogy legyen egy remek lövős klip. Többször is provokálva lett az ottani társaság általatok.

[2024-04-09 20:57:57] [Output] : Yvon Fay mondja: Félek, hogy beleköpnek, vagy ilyesmi.

Nem értem mit vártok el IC mikor felfegyverkezve droggal töltve érkeztek egy KÁVÉZÓHOZ. Az ügy alatt érdemben nem tudtatok megnyilvánulni mi a logokban is látható. Megvédeni sem akartátok magatokat TS-en hisz ti "nem fogtok TS-re jönni", de azért kukucskálni felnézünk hogy mi történik. A rossz indulat sugárzott belőletek elejétől egészen a végéig, most pedig panaszkönyvben szeretnétek megvédeni magatokat, persze a jogotok megvan hozzá.

Én tartom magam továbbra is ahhoz, hogy az ügy meglegyen beszélve TS-en, ha nem jön elő megint a "semmi közöd hozzá!!" kártya.

További szép napot.
 
Utoljára szerkesztve:

FoldedMan

Újonc
2021. 09. 21.
39
164
V4 karakter
Daniele Fabricino
Többször is provokálva lett az ottani társaság általatok.
A többszöri provokálás alatt azt érted, hogy megbeszéltük, hogy nem iszunk itt kávét mert biztos beleköpnek, sajnálom, hogy nem lehet saját véleményem egy bizonyos helyről, (ha nem bírjátok ic a kritikát akkor nem kell üzemeltetni egy kávézót.)
természetesen hogy legyen egy remek lövős klip.
Egyáltalán nincs kint sehol se egy darab videó se, hogy mi a kávézóba mit csináltuk akkor és nem is lesz.
Nem értem mit vártok el IC mikor felfegyverkezve droggal töltve érkeztek egy KÁVÉZÓHOZ.
A fegyver legálisan volt nálam engedélyel tartható glock, ezeket a füvezéseket és fegyvert ki tudnád kerülni egy biztonsági őrrel, kettő darab füvescigi volt nálam, szerintem ez is teljes mértékben ic ügy, hogy miért van nálam cigi.
Megvédeni sem akartátok magatokat TS-en hisz ti "nem fogtok TS-re jönni"
Többször is említve lett, hogy nem vagyok köteles TS megbeszélésre, de ti ennek ellenére az ügyet ott folytattátok.
A rossz indulat sugárzott belőletek elejétől egészen a végéig,
Természetesen az "embereidből" és belőled is a jó szándék sugárzott. ;)
Én tartom magam továbbra is ahhoz, hogy az ügy meglegyen beszélve TS-en, ha nem jön elő megint a "semmi közöd hozzá!!" kártya.
Természetesen még mindig tartom magam, hogy ehez az egész ügyhöz és PK-hoz sincs semmi közöd, hiszen sem a PK-ban nem lettél megemlítve sem a kávézónál nem lettél lelőve és ezt többször is említettük Brodesznak. (nem igazán érdekelte)
 

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 148
3 699
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Átolvastam a logokat és megnéztem minden egyebet.

Első körben kizárnám az OOC chat utólagos moderálását, nem gondolom hogy bármelyik fél is jól járna vele ha elkezdeném, ezen felül ilyen időtávlatban további büntetések kiosztását sem tartanám kifejezetten hasznosnak.

Az hogy a panasztevő fél a logból is láthatóan feszültséget ment oda kelteni és tették azt bármilyen módon ahogyan azt tudták (hiába tagadja itt mindenki, a logban látszik) ráadásként fegyverrel, droggal mennek el egy alapvetően legális kávézóba bőven elárulja mi volt a tényleges cél. Ha szórakozni akartok lehet fegyver és drog nélkül, ha darálni akartok akkor ne másnak a rendezvényét tegyétek tönkre ezzel hanem menjetek DM szerverre.
Többször le lett írva hogy már menni készültök még a dara előtt, ennek ellenére többszöri lehetőséget is elhalasztva inkább a szájkaratéba és a további feszültség szításába álltál/tok bele. Jogosan lett büntetés kiosztva erre az indokra és ezzel még olcsón meg lett úszva, nincsen tolerálva az hogy egyesek az önmaguk szórakoztatására szétlőjenek minden egyes több embert foglalkoztató RP szituációt.

Az adminra pedig kitérve, számtalanszor el lett mondva hogy TS-en a másik fél jelenléte nélkül nem intézünk ügyet, legyen az két szó vagy több órás meghallgatás. Ha a másik fél akármilyen okból nincs jelen, akkor TS nélkül kell az ügyet intézni mert jogosulatlan előnyhöz kerülhet az aki nincs ott meghallgatva, ilyen esetben lehet élni az IG hangadás lehetőségével, nem véletlen került be V4-el a szerverre. Ennek fejében az admin egy írásbeli figyelmeztetésben részesül.

Összegezve, jogosan kaptátok a büntetést a darálásért, ha nem ez lett volna a cél máshogy közelítitek meg az eseményeket. Továbbra sem lesz tolerálva a szándékos darálásgenerálás. Az admin pedig a TS dolog miatt megkapta a figyelmeztetést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.