Yusuf Sezin---->Nikolaj

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Yusuf Sezin >

Panaszolt fél admin neve:
< Nikolaj >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail Osztás >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/wkBAQj7 >

Megjegyzés:
< Nos hát úgy kezdődött az Ügy hogy dolgoztam benzinszálítóként majd déli benzinkút mögött egy Mclaren P1 sofőrje szembesávba belémjött beszólt nekem Ic hogy[[2019-07-14 12:16:02] [Output] : Huang Lee ordítja: balfasz] majd ez után válaszoltam neki és tobábbhalyottam folytatva a munkám.. Elkezdett követni majd töbször nekem jött és nem hagyta végezni a dolgom. Át szerettem volna menni határon de ő nem engedett engem szóval utamat vettem felső határ fele de követtet és beált folyton a határ kapuba hogy véletlen se tudjak átmenni.. Én körbe körbe mentem déli és északi határhoz hogy hátha valahol át tudok menni de ő csak nem hagyta abba és követett majd elérkeztünk déli határra és ott felborult a patka végedt én meg áthajtottam a határon.. Levittem a munkámat majd vissza tértem a depóba ahol elkeztem megtankolni a benzinkocsit és Nikolaj Bebörtönözöt engem [2019-07-14 12:31:42] [Output] : [AdminJail]: Nikolaj bebörtönözte Yusuf Sezin-t 100 percre.
[2019-07-14 12:31:42] [Output] : [AdminJail]: Indok: Derby] majd utána Pm-ben elkértem tőle a bizonyítékot és ezt a képet kaptam https://imgur.com/a/wkBAQj7 ! Nem tartom jogosnak a Jail-om! >

Brawn válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

NikolajV2

Újonc
2019. 06. 09.
5
3
V2 karakter
Nikolaj O'Wyse
Hali, amennyiben többször nekedment, szeretném látni a logodat arról, hogy le Rpzted az ütközéseket, csak a legvégét. (Mert tudtaommal az nem történt meg) És azt állítottad nekem PMben, hogy nem te borítottad fel, mégis Rpzted azt, hogy ütközetek.
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
[2019-07-14 12:19:01] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik semmi komolyabb baja mivel az öv megfogja és megélitja. ((Yusuf Sezin))
[2019-07-14 12:19:26] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik semmi komolyabb baja mivel az öv megfogja és megélitja. ((Yusuf Sezin))
[2019-07-14 12:20:49] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik semmi komolyabb baja mivel az öv megfogja és megálitja. ((Yusuf Sezin))

Igen és Ő is alátámasztotta mikor intézted az ügyed határnál [2019-07-14 12:28:46] [Output] : Huang Lee: (( ami képen van rp, az nem akkor, volt ))
szóval nem rpztem határnál semmit mivel nem volt ütközés a többi rp meg azért volt mert egyfolytában befékezett elém a P1el és nem tudtam kitérni, nekimentem de lerpztem..
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
177
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Véletlenül ugyan az az rpd volt végig igaz?
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Kozonzolba van beírva mivel nemrég volt eltörve a középső ujjam és nagyon fáj még mindig és így nekem egyszerűbb remélem megérted :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.