yurnayev karamzin lapja BBFO-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Yurnayev Karamzin >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Alina Karmzin >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1995.10.03, Novgorod >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Garden Street 3 >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Törzsőrmester >

[#6] Az ön beosztása:

< BMFO >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 2 hete >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Azért szeretnék BBFO alosztályba csatlakozni, mivel úgy érzem, hogy megfelelő lennék eme pozicióra mert 2 hét alatt kifejledt lett a behatolási taktikám. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< mert úgy érzem, hogy megfelelő lennék eme pozicióra mert 2 hét alatt kifejledt lett a behatolási taktikám, így megfelelő lennék az alosztályba.>

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

<

Pozitiv: A csapatba dolgozo képességem az tökéletes, nem szoktam kapkodni, elhamarkodni sem szoktam a dolgokat, tanulékony vagyok és hallgatok illetve megfogadom tanácsokat és tippeket.
Negativ: Sokszor vagyok forrú fejű, akarékony vagyok, hogyha valamit megakarok tudni azt minden áron kitudatom a személyből, mint minden ember kiváncsi is szoktam lenni dolgokra amik érdekelnek, de olyankor nagyon és fa fejű is

>

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Túszejtő telefonálása után, bázis felszerelkezünk és kivonulunk egy megbeszélt helyre. Túsztárgyaló megkezdi az egyeztetést a bünőzővel. Miután megbeszélték a részleteket, fegyvertelenül kérésre bevonul a helyszinre, átnyújtja a kért készpénzt, kihozza onnan a túszt és a BBFO alosztály emberei pedig kivonul oda. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< edezékbe juttatom őket majd alapvető ellátásban részesítem mindkettejüket. Amikor szükséges a tüzet viszonzom, megakadályozom hogy még több sérülést okozzanak a sérülteknek. Amint a veszélyhelyzet elmúlt értesítem a mentőket. >
 

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Név Rendfokozat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.