Yuri Fence jelentkezési formanyomtatványa

Joee01

Újonc
2024. 07. 12.
1
0
V4 karakter
Yuri Fence
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Balázs<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>208832<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>2178<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Általában egész nap aktív vagyok<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Több mint 4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakcióban ezen a szerveren<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Balázs a nevem, 16 éves vagyok. 2020 óta Rp-zek, kezdetben MTA-n utána GTA5 Rp-t nyomtam. Több mint 3000 órát pakoltam bele, és sokszor voltam már szerelő. 9 éve kosarazok versenyszerűen, ezt mondanám "hobbinak". Elég régóta vagyok a gép közelében, sok fajta játékkal játszottam már. Jól tudok csapatban dolgozni, szeretek közösségekbe tartozni.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Yuri Fence<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>1996.04.05, Los Santos<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Fuvaroztam, illetve bányában dolgoztam<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Véleményem szerint nagyon jól mozgok csapatokban, könnyen megtalálom a közös nevezőt a többiekkel. Tisztelem, és hallgatok a rangban felettem lévőkré , és persze a velem egy rangúakra is. Nagyon könnyen megtanulok bármit, szívesen csínálom azt ami tényleg érdekel.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom, és betartom a szabályzatot, rendelkezek a megfelelő összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Yuri Fence, Los Santos. 1996 áprilisában születtem, egy átlagos családba. Édesapám segédmunkás volt, maszekolt, édesanyám ápolónő volt. Keményen dolgoztak értem, és a testvéreim egészségéért, jólétéért. Nagyon szerettem őket. Viszont jött egy nap, amit a legrosszabb ellenségemnek sem kívánok. Éppen vásárlásból tartottak hazafele, amikor egy részeg sofőr átment az ő sávjukba, és frontálisan ütköztek. Sajnos mindhárman életüket vesztették a helyszínen. 11 éves voltam. Egy rokonunk sem akart befogadni minket, szóval a 2 testvéremmel együtt árvaházba kerültünk. A kisebbik húgom 6 éves volt, az idősebbik pedig 8. Szinte én neveltem őket. Az árvaházban nagyon rossz körülmények voltak. Ahogy betöltöttem a 18-at én lettem a törvényes képviselője a lányoknak. Munkát kerestem, és egy régi jó barátomnál ideiglenes szállást kaptam. Keményen dolgoztam nap mint nap. Nélkülöztem, hogy a húgaim ne éhezzenek, legyen mit felvegyenek. Sikerült egy jobban fizető állást kapnom, így könnyebb volt a megélhetés. Saját lakást tudtam bérelni, összességében jobban éltünk. Nagyon sokáig esténként sírtam a szüleim után, de a lányok soha nem láthatták rajtam a gyengeséget. Én voltam a példaképük, a 2. apjuk. Sok félretevés után megvettem életem első autóját, egy Toyota Celicat. Szegény nagyon le volt robbanva, de azzal a kis tudással, amit apámtól sajátítottam el, felhasználtam rajta. Minden hónapban arra spóroltam, hogy új dolgokat szerelhessek az autómba. Úgy döntöttem, elmegyek autószerelő szakiskolába, hogy még többet tudjak az autókról. 4 évig jártam oda, majd sikeresen átmentem a gyakorlati vizsgákon. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Kb. 1 óra volt az elkészítés.<