Yuri Federov--->Carlos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yuri Federov

Újonc
2019. 01. 10.
4
3
LV karakter
Yuri Federov
V2 karakter
Yuri Federov

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Yuri Federov >

Panaszolt fél admin neve:
< Carlos >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adódott egy olyan szituáció hogy vízbe estem az autómmal együtt SF reptér mellett az öbölbe, írtam Carslosnak és az volt a válasza hogy ki tudok úszni partra, ez még oké is lenne, de miután kérdeztem hogy mi legyen az autómmal, mert nincs fent szerelő, IC ügy és afkoljam le? Erre az volt a válasza hogy igen.. ezt én rossz néven vettem régi See játékosként és el is ment a kedvem a szervertől >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Azért nem ezt várná az ember, ha nincs szerelő a szerveren akkor meg vagy lőve mert taxis sincs meg semmi. Azt sem tartom túl realnak hogy onnan az öböl aljáról egy vontató meg egy csörlő segítségével egy szerelő felhozza az autót, mivel olyan mélyen van hogy megfullad a karakter mire lemerül addig. Várom mielőbbi bírálást >
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
Gyanítom nem véletlenül repültél a vízbe ugye? Nevetségesek ne legyünk légyszíves. Zárható a pk.
Megj.: Máskor az a probléma ha nincs fent admin a szerveren, most hogy végre ez is rendeződni látszik, most pedig minden jelentéktelen dolog miatt próbálunk panaszt írni. Indokolatlannak tartom. Ja és én is tapasztalom hogy vezettek, mit csináltok mert napi 8-10 órát dutyzok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.