Yujiro Rivera,Armen Rivera---> Akos [ #North ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yuji

Újonc
2020. 02. 08.
17
9
V2 karakter
Yujiro Rivera
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Yujiro Rivera, Armen Rivera >

Panaszolt fél admin neve:
< Akos >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat (MG) Mint a videón is tisztán látszik az egyik családtagunk ellopta az egyik tekes kocsit.Ezért engem és Arment lesokkoltak (MG-sen sikerült kiolvasni a nevünket)ami a videóban is tisztán látszik mivel (kocsi lopás indokkal) sokkoltak minket [2021-10-25 23:17:29] [Output] : Mason Sanclair mondja: Letartóztatom kocsilopás vádjával. Mikor admint hívtunk utánna találták ki hogy Ivan Rivera aki ellopta a kocsit ő az én F10emből szált ki ami a videon is látszik hogy nem így volt de ezt állítoták. És lesokkoltak aztán azért mert meglátták hogy egy körözött kocsi áll az udvarba és azért vittek be.>

Bizonyítékok:
<
>

Megjegyzés:
< Idézem Akost: [2021-10-25 23:42:43] [Output] : Admin[1] Akos: (( Egy elírás, tévedés nem MG, a körözött autó miatt lesztek előállítva. )) Szerintem ilyet nem lehet csak úgy elírni mivel közünk nem volt a kocsilopáshoz, az már más téma hogy kiolvasták a családnevet és azért sokkoltak. Change my mind. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni, várom a két panasztevőtől ide és Akos-tól (privátban) a napilogjaitokat.
Amennyiben ez nem történik meg 24 órán belül, a panaszt zárom.
 

norbo

Aktív fórumozó
2020. 04. 29.
227
575
20
V4 karakter
hassan bryant
Szia, azér írok ide, mer jelen voltam az esetnél.

Azt hittem, ti vittétek el az autót, ha ezt elmondod IC, még le is veszem rólad a bilincset. Nap, mint nap üldözzük az autódat, tegnap 2sornyi REM,RUM volt az autótokon, mely elmondásotok szerint le kellett volna venni, úgy hogy az egyik REM,RUM az tegnapi volt.
Fáradt voltam, és nem azt akartam írni, hogy kocsilopás miatt vagytok elfogva, hanem mást, csak rá voltam kattanva a kocsilopásra.
Ákos döntése szerint, az adminügy végeztével, újratárgyaltuk hogy miért lesztek lefoglalva.
Kíváncsi lennék, hogy a haverotok, hogy került fel Binco tetejére, és honnan tudta, hogy egyből lőni kell ránk, mert ugye ránk lőttek.
A másik, hogy téged meg a haverod, a YUJI-01 rendszámú F10-en lévő körözésekért akartalak bevinni, azért is álltam be a mercivel mögéd.
Értelmetlennek tartom a PK-d.
Kíváncsi vagyok Ákos véleményére is.
UI: ha nem írhattam volna ide, kérlek csak töröljétek a HSZ-em.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

asding

Újonc
2021. 04. 01.
41
74
20
Tusnádfürdő
V4 karakter
Aaron Charles
V2 karakter
Aaron Ramirez
Helló, a napilogomat elküldtem privátban North-nak.

Az álláspontom továbbra is tartom, nem számít MG-nek az, hogy félreírt valamit IC Mason. Az IC eseményeket nem befolyásolta, mivel ti minden esetben előállításra kerültetek, várom a bírálatot.
 
  • Vicces
Reactions: zolimo

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Admin[1] Akos: (( Elvitték a kocsit, Izaak rálőtt, a rendvédelem pedig látta, hogy a körözött kocsiból szálltok ki ))
Admin[1] Akos: (( Ezáltal nem történt MG, viszont Mason-t figyelmeztetésben részesítem. ))
Admin[1] Akos: (( Egy elírás, tévedés nem MG, a körözött autó miatt lesztek előállítva. ))


Olvassátok vissza a saját logjaitok, mert a bejelentett panaszban össze-vissza keveritek, hogy mi / miután / miért történt.
Logok/videó szerint:
- Hatóság már kint tartózkodik az adott háznál ahol mind ott vagytok (tehát valamire már mentek - később ez le is lett írva hogy REM/RUM)
- Ellopják az autót
- Rendvédelem felszólít - majd 5mp reakció nélkül telik el és sokkolnak (ez videóban is látszik - 2 felszólítás, bár a második hagy kivetni valót maga után, de az első ezt felülírja.)
- Sokkolnak, majd megbilincselnek - majd ez után hangzik el, hogy letartóztatnak kocsi lopásért.

Tehát itt elég félrevezető azt feltételezni, hogy ki lettetek MG-zve, mivel REM/RUM-os jármű miatt álltak meg nálatok. Viszont a letartóztatás akár IC elírás akár nem, olyan szempontból jogos, hogy mindenki ott volt egy telken belül az autó lopásnál - továbbá letartóztatást követően kihallgatásra kerül sor, ahol IG tisztázni tudjátok magatokat a vádak alól (mert, hogy büntetést én nem láttam, hogy bárki kiszabott volna).

- Aztán következett az admin ügy.

Az adminügy alatt Akos jogszerűen járt el - mivel az RP cselekményfolyam kimenetelén nem változtat, hogy most kocsilopás vagy REM, RUM miatt visznek be titeket. Az MG-vel való védekezést pedig elutasítom én is, a logokból is, hozzászólásokból is látható, hogy nem a családnevetek miatt lettetek előállítva, hanem az autóra tett körözések miatt.

Hozzáteszem, ha egy helyen van X ember és ellopnak egy rendőrségi járművet, nem látok kivetni valót abban, hogy bűnrészességet feltételez a rendvédelem. De ha még így is van, a kihallgatás alatt van időtök és alkalmatok tisztázni magatokat (ha nem sikerül akkor oda, azért lehet admint hívni, de az már egy másik ügy). Jelen esetben nem történt MG csak IC félreértés miatt elírás.
 
  • Tetszik
Reactions: asding
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.