Youtube lejátszó hiba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Garrett Bradford

Az észrevétel időpontja:
2023.10.29.

Kép, videó:
hiba.png


Részletes leírás:
Nem tudom lejátszani a Youtube videót a TV-n. Eddig (több hete mindig ugyanazt játszom le) mindig működött, tegnaptól viszont valamiért ezt a hibát írja ki.

Időpont:
2023.10.29.

Egyéb megjegyzés:
A probléma csak nálam áll fent, másoknak lejátsza a videót és a párosított hangot is. Ez a hiba 2023.10.29-től kezdődött nálam, előtte több héten keresztül rendesen működött számomra is a Youtube lejátszó a szerveren. Maga a videó ha youtube-on nézem, akkor nem ír ki semmilyen hibát, csak ha a szerver lejátszóján indítom el. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni és megtudná mondani, hogy miért jelentkezett a hiba. Előre is köszi! :)

 

magorro

Barangoló
2019. 12. 16.
128
553
V4 karakter
Coro Maguro
LV karakter
Galen Wheeler
cső ugyanez nálam, egy hétig működött aztán még egy hétig az volt hogy 50% az embereknek látta 50% meg nem, aztán még egy héttel később se kép se hang senkinek, zenét váltottam, képet váltottam, új csatorna, bármit próbálok semmi se jó
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Szintén, mindent megpróbáltam és nem segített. A játékosok felének lejátszotta, a másik felének pedig nem. Írtam supportnak, elmondásuk szerint a részükről nem történt ezen a téren változás. Ha valaki tud megoldást erre a problémára, ne tartsa magában.
 
  • Tetszik
Reactions: magorro

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 539
9 631
20
V4 karakter
Killian Burns
Helló!
Ahogy írtad, megfuttattátok már ezt a Supporttal, hogyha részünkről nem történt semmi módosítás, akkor kliens, vagy Youtube-oldalról lehet probléma.
Próbáljatok meg elsősorban egy relogot, hogyha azután sem jó, akkor a nulláról próbáld meg újratelepíteni a SeeMTA-t.

Hogyha ez sem segít, akkor nagyeséllyel a Youtube-nál lesz valami, azon pedig nem tudunk segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.