Youtube kocsikban / Audi s8 / kocsikon lámapa fény

2024. 05. 21.
4
0
V4 karakter
Hektor_Cruz
LV karakter
Hector_Cruz
V2 karakter
Hektor_Cruz
Mivel már uncsi a rendes rádió ezért lehetne a kocsiban Youtube rendszer szerintem én adnám mert akkor mindenki olyat hallgatna amitt szeretne nem a rádió 1 meg stb / szerintem az Audi A4 kaphatna S8 alakban kicsit jobb külsőtt pl szpojler stb / Szerintem a lámpákat kicsit lehetne realizálni PL azzal mint irl ba van a kisseb erőségű lámpa fény és lehetne nagyobb erőségre kapcsolni az utakon szerintem az reális lenne azt adnám és nem ártana már egy kis eső sem azt is adnám
 

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
632
937
Las Vegas
LV karakter
Kevin Himura
V2 karakter
Alfonz Wyne
Ennek van egyáltalán értelme? Nem találok benne semmi érdemlegeset. Youtube nem kell, mert csak a fun menne, tudod hallgatni spotin is a zenéket, nem feltétlen kell In-Game zenét hallgatni. Ez már most ki van zárva.
Audi A4 ???
Spolier max variáns lehetne.
Lámpafény most jó úgy, ahogy van.
Eső? Minek? azon kívűl, hogy zabálni fogja az FPS-t és mindenki laggolva fog közlekedni?
 

pedropedro

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
372
428
Napoli, Italy
LV karakter
Nefeli Petroula
Aki saját tetszése szerint szeretne zenét hallgatni, az fellép böngészőbe és olyan zenét hallgat, bármely streaming oldalon amilyet akar.
Fentebb már leírták, és alátámasztom hogy már számtalannyi topic volt erről, és funolás elkerülése érdekében, ilyen nem lesz!

A4-ről meg annyit, hogy jó az ahogy van, szerintem nem kell túlcsámcsogni.
Esőről is volt topic, azt csak úgy lehetne kivitelezni hogy mindenkinek jó legyen, mint a havazást. Egyéni ki és bekapcsolással.
 
  • Tetszik
Reactions: Demssele

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
404
1 084
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
-A YouTube teljesen felesleges, úgyis minden második autóból törött fejegységgel bömbölne szándékosan az ordibálós pergető mert viccesnek érzik.

-Az RS4 modja pont jó, ahogy van, minek arra még egy spoiller?

-Szerinted mennyire reális, hogy a Nevada sivatag közepén szakadjon az eső? Nem gyakori látvány arrafele.

Nem támogatom.
 

Mapollo95

Újonc
2023. 05. 24.
3
3
V4 karakter
Jaquen Ghar
LV karakter
Ronnie Mccrea
Az eső részét támogatom, én is hiányolom. Las Vegas ide vagy oda.
 

Pst

Újonc
Támogató
2023. 07. 18.
36
45
Érd
V4 karakter
Kazib Zayeer
LV karakter
Daniel Garrentson
Ja, biztos menő lesz döndiduó és társaira menkeülgetni, persze. Az esőre miért van szükség? Milyen extrát tenne a szerverhez? -nem értem. nem támogatom.
 

Mapollo95

Újonc
2023. 05. 24.
3
3
V4 karakter
Jaquen Ghar
LV karakter
Ronnie Mccrea
Ja, biztos menő lesz döndiduó és társaira menkeülgetni, persze. Az esőre miért van szükség? Milyen extrát tenne a szerverhez? -nem értem. nem támogatom.
Változatosság, hangulat. Amblokk hozzá tenne a realitáshoz, ahogy a téli hó is. Főleg, ha a handlingre is hatással lenne, de csak enyhén. :)
 
  • Fájdalmas
Reactions: milann2nel