Young Ellen Jelentkezése a Fix & Drive Mechanic Shophoz

Kisfagyi

Újonc
2023. 06. 06.
1
0
LV karakter
Selby Ellen

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 210302 az account ID-m~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Lassan 4 éve játszom az MTA játékkal. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Szerveren eddig csak időközönként játszottam, de most teljesen áttértem.
3 éve kisseb kihagyásokkal játszom a szerveren és 6902 percem van a szerveren.~



Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Igen voltam kitiltásokat még a SeeMTA világom elején kaptam. Az AdminJailt azt meg LV-ről áthozott rossz megszokásból kaptam
~



Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Frakcióra akár 3-4 órát is tudnék szánni. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen tudnám minden pontban. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam frakcióban még. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen, de remélem változni fog. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Választás részen azt tudom mondani, hogy nagyon szeretek csapatban dolgozni mindig oda figyelek arra amit csinálok mindig próbálok legkedvezőbben megoldani a feladatokat. Nem szoktam húzni a számat a munkától.
Azért szeretnék hozzátok csatlakozni mert mindig is érdekelt a szerelés és ebben a pillanatban elhatároztam, hogy megpróbálok egy ilyen frakciót, de pont azért választottalak titeket mert nagyon megtetszet a kis családi hangulat amit ellestem pár embernél és akkor elhatároztam ez a kis család kell nekem, részese akarok lenni.
~



Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindennel. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Young Ellen ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1994.03.08 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Maria Griffin ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ BaySide street 23. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azért szeretnék a Fix-hez csatlakozni mert nagyon megtetszet a családi hangulat és a munka. Plusz szeretném erősíteni a csapatott még kettő munkás kézzel. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Sajnálatosan nincsen. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Mindig is akartam valahova tartozni szóval ha valahol úgy érzem otthon vagyok akkor soha nem akarok elmenni az otthonomból. Mindig is jó tanuló voltam mivel gyorsan tanultam. Mindig tudtam mi az a tisztelet mindenkinek megadom még akkor is ha nem érdemli meg hiszen apám így nevelt. Nagyon szeretem a kocsikat, de szerelni is megakarom tanulni és még mai napig is szeretek tanulni. Átszegni a szabályokat nem szeretem abba a hittben vagyok, hogy azért lett kitalálva hogy ne legyen semmi zűrzavar.
~



Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Jelenleg 30 éves vagyok nem volt sok munkahelyem. Mindig próbáltam mindenben a legjobbat kihozni. Legelső munkahelyem az egy szállító cégnél volt ott töltöttem 7 évet. Aztán vállaltam maszek munkákat és beindítottam a saját vállalkozásomat a kis farmomon ott letudtam 2 évet majd testvéremre írtam a céget. Most egy éve csinálom a másik vállalkozásomat az ércekkel való kereskedés és bányászat, ezt egy éve folytatom. Aztán ezt is a testvéremre akarom írni, de addig nem írom át ameddig nem találok biztos pontot ~