Youko Ape jelentkezési lapja a Fix&Drive-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pr0Balu

Újonc
2020. 03. 30.
13
6
V2 karakter
Youko Ape
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Balu ~



Életkorod:

~ Jelenleg 16éves vagyok ~



A játékon belüli szinted:

~ 31 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Igen, sajnos rendelkezem jail-el, de egy jó ideje nem volt. Kép: https://imgur.com/a/GE0GI0K ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen, rendelkezem, és mikor játszom, mindig fent vagyok. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Balázsnak hívnak, 16éves vagyok, Budapesten és a családommal. Középiskolás vagyok, Hidegburkolónak tanulok, és ebben is szeretnék majd a jővőben elhelyezkedni annál a cégnél, ahol most vannak a gyakorlataim. Régebben nagyon sokat sportoltam, mikor kisebb voltam, akkor inkább fociztam, de 4évet Thaiboxoltam, amit most hagytam abba pár dolog miatt. Majd boxolni visszafogok menni, miután vége a karanténnak. Rosz/jó tulajdonságom, hogy kiállok az igazamért, és nem hagyom magam, ha tudom hogy igazam van. Nehezen lehet kihozni a sodrombol, szerintem egész érett vagyok, a koromhoz képest, de benne vagyok minden hülyeségben...(persze vannak határok). Könnyen el lehet velem beszélgetni, jó társaság vagyok, könnyen barátkozok. Szabadidőmben a haverokkal vagyok, mászkálok a városban, bulizunk, elvagyunk. Nem vagyok az a nagyon gép elött ülő tipus, dehát most nem nagyon tudok mást csinálni. Persze ez nem azt jelenti, hogy ha vége a karanténnak nem is látnátok a szerveren. Naggyábol ennyi, remélem elég. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Youko Ape ~



Anyja, apja neve:

~ Akira Rumiko, Youko Kan ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ youko.ape@gmail.com 723645 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/SlDEL5m ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs, régen ismertem a Mühelyvezetőt. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Számomra nagyon fontos a csapatmunka, mindig is jelen volt az életemben, mint sportban, mint munkában. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen, elég gyakran, az esti órákban szoktam is vontatni oda, mikor nem tartozkodik vontatos a telepen. ~
 
  • Vicces
Reactions: szatyras

Pr0Balu

Újonc
2020. 03. 30.
13
6
V2 karakter
Youko Ape
A bemutatkozásnál az elsö mondatot javitom: Balázsnak hívnak, 16éves vagyok, Budapesten élek a családommal.
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.