Yolkin Panina Moderátornak való jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lorant1337

Újonc
2019. 10. 27.
13
25
20
Bekes Country
xyl.lol
V4 karakter
Juan David Arboleda
LV karakter
Rolando Saelices
V2 karakter
Izaak Prifti

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Yolkin Panina -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 2016 óta -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Amennyi időre van szükség. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- Időtől független, mikor éppen a szerveren vagyok mindig fent vagyok TS-en. -

Miért téged válasszunk?
- Igazából többnyire aktív vagyok, hamar tudok üzenetekre válaszolni és gyakran szoktam fel/le tárcázni ígyhát gyakran figyelném az újonnan érkező játékosokat. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Több figyelemmel és kitartással. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Igazából szeretnék új dolgokat is kipróbálni, és mivel láttam hogy nyitva van a TGF, így gondoltam jövök szerencsét próbálni. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Első sorban megmutatnám neki a szabályzatokat, mi alapján talál el A-ból B-hez, és annak csinját-binját. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- 18+ tartalmú avatár, és annak linkjeinek megosztása, Más adatainak kipublikálása és annak felhasználása, Más szerver hirdetése avatárban, és privát üzenetben.-

Ismeretséged a teamen belül?
- Nincs. -

Referenciáid?
- Nem vagyok túlzottan ismert a V2 világában, jelenleg Ingame SOD frakcióban vagyok, ennél több nincs. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Első sorban közlöm vele írásban, ezt a folyamatot még 3x tartom. Utána kickkel jutalmazom. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Lóránt vagyok, szabadidőmben főként a számítógépezni szoktam. Jelenleg Technikumba járok, és nappali tagozatba járok. Főként V2-ön, és más játékokkal szoktam játszani. Ezek mellett van egy barátnőm akivel szeretek utazgatni, és egyébféle közös programokra eljárni. Általában társasságkedvelő vagyok, így a kommunikáció nem okozz gondot inkább csak akkor ha valami oknál fogva zavarban vagyok. Jelenleg Ingame egy Illegális frakcióban vagyok és ott tevénykedem tagként. -
 
  • Tetszik
Reactions: carbamazepine

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesítette a felvételi lapját, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2023.01.08. 20:20

(Amennyiben az időpont nem megfelelő, keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.