yil lax visszaszerelési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

loue

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
251
76
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Yil Lax

2. Születés helye, dátuma
1999.04.28. Las Venturas Forst Carson

3. Bejelentett lakcíme
Tierra Roboda Main Road 108.

4. Telefonszáma
812439

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2017-09-10.

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Főnyomozó, nem volt.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Elköltöztem a városból hosszú időre.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Visszaköltöztem, és a régi hivatásomat szeretném tovább folytatni nagy elszántsággsal.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Természetesen.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Máténak, 17

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NAV-Őrmester, az elején az illegál részére is kíváncsi voltam. Yakuza-alleader (többször aktív tagja voltam) OMSZ-alleader NNI-Főnyomozó, Mil-lel volt egy egyet nem értésem, ami számomra ban formájában mutatkozott eredményül.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
A rám bízott feladatot maximális tudásom szerint teljesíteni, illetve minél több ideig a frakció tagja lenni, plusz ha már aktívan játszanék, akkor hasznosan töltsem az időmet.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Egy Közgazdasági Technikumba járok, ahol a 3. évemnél tartok, emellett versenyszerűen egy akadémián kézilabdázom, illetve válogatottnál is helyt állok. A sport mellett nagyon szeretek dartsozni, és biliárdozni is. Ha lehetőségem adódik rá, akkor próbálok minél több időt a családommal és a barátaimmal tölteni.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/O6S3IE3

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/ON19ODT
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
?????? ????????? r. alezredes​

(( Az elkövetkezendő napokban várhatóan nem mindig leszünk elérhetőek szilveszter miatt, szives türelmedet kérjük. ))
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.