Yeray Sanchez - kfer

skripe

Újonc
2024. 08. 07.
14
105
V4 karakter
Yeray Sanchez
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Yeray Sanchez


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
kfer


Panasz oka, leírása, kifejtése:
kfer indoklás nélkül börtönbe helyezett, és a "NonRP" szabály megsértésére hivatkozott, anélkül hogy részletezte volna, pontosan miben állt volna a vétségem. A helyzetet részletesen kifejtve, nem követtem el semmilyen cselekedetet, amely a szerver szabályzata alapján "NonRP"-nek minősülne, és az admin nem szolgáltatott semmilyen bizonyítékot, amely alátámasztaná döntését.


A szituáció az volt hogy a rendőrök bevittek IC jailbe és a börtönzésem után rávertem egyet a cellákon keresztül a rendőrre, ahol a karakterem viselkedése teljes mértékben összhangban volt a karakterem életével mivel egy mafiás. Nem történt semmilyen olyan esemény vagy cselekedet, amely nem elfogadható lenne mivel az egész egy IC esemény volt, nem hiszem hogy "NonRP"-nek bizonyosúlna egy olyan cselekedet ami a világban napi szinten is megtörténhet.

Hozzátenném, hogy a szerver szabályban a NonRP úgyvan megfogalmazva, hogy "tilos olyan cselekedetet végrehajtani, amit a való világban nem tennél meg!"

Nyilván én nem csinálnék ilyet, de mivel a karakterem egy kriminális személy, szerintem teljesen belefér a karakterem keretébe, hogy testi sértést kövessen el egy rendőr ellen.


↓ Pár link cikkekről, ahol az a téma, hogy egy börtönben ülő ember testi sértést követ el egy rendőr ellen. ↓





Úgy vélem, hogy az admin döntése önkényes és indokolatlan volt, és úgy érzem, hogy visszaélt a hatalmával.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

[2024-08-24 17:24:31] [Output] : [AdminJail]: Admin 4 kfer bebörtönözte Yeray Sanchez játékost 200 percre.
[2024-08-24 17:24:31] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRP [50p IC Jail]



Megjegyzés:

Bízom abban, hogy a szerver vezetősége megfelelően kezeli a panaszomat, és biztosítja, hogy a jövőben a szabályok betartása mellett a játékosok igazságos elbírálásban részesüljenek.

 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
149
661
Budapest
V4 karakter
Alexandros Galanis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia!

Leírtam neked mindent korrekten a stílusod ellenére is, hogy rácson keresztül nem kell ütögetni a rendőrt/rendőröket, ahogy a cellában sem veritek szét egymást egy másik játékossal. Az meg számomra csak rátesz, hogy rácson keresztül ütöd az embert, amin egyébként sem tudnál igazán, csak is az alap játék adta lehetőségek végett bírtad megütni a játékost.
Azért, mert frusztrált vagy ooc egy 70perces jail végett, nem kell ingame levezetni valakin, hiszen ebből vannak legtöbbször a szabálysértések.

A döntésemhez tartom magam, több hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
Szia.
 

skripe

Újonc
2024. 08. 07.
14
105
V4 karakter
Yeray Sanchez
Hogy a fenébe nem tudnál rácson keresztül átnyúlni? És ne túlozzunk hogy ütögettem, nem volt ilyen súlyos és még a rendőr is rpvel válaszolt az eseményre hogy meglátszódik az arcán az ütés, egy konkrét rp szitu alakult ki belőle.

[2024-08-24 16:53:25] [Output] : >> Matus Mazursky arcán egy kis sérülés ahogy a fickó megütötte.
[2024-08-24 16:53:29] [Output] : Matus Mazursky mondja: A picsába, elkapott.
[2024-08-24 16:53:39] [Output] : Achim Klostermann: (( engem megütött mert pont tálcáztam? ))
[2024-08-24 16:53:50] [Output] : Matus Mazursky: (( engem ))
[2024-08-24 16:54:33] [Output] : Achim Klostermann mondja: Kapjon hosszabbítást?
[2024-08-24 16:54:39] [Output] : Matus Mazursky mondja: Persze, most intézem neki.
[2024-08-24 16:55:16] [Output] : *** Achim Klostermann elrakott egy fegyvert (Sokkoló).
[2024-08-24 16:55:36] [Output] : Matus Mazursky mondja: Még kinyúlt baszdmeg és elkapta az arcomat.
[2024-08-24 16:55:43] [Output] : Matus Mazursky mondja: Eszem megáll, és ezzel akartunk mi normálisak lenni?
[2024-08-24 16:55:56] [Output] : Achim Klostermann mondja: Én megéreztem rajta, hogy nem érdemli meg.
[2024-08-24 16:55:57] [Output] : *** Achim Klostermann mosolyog
[2024-08-24 16:56:21] [Output] : Achim Klostermann mondja: Már a kihallgatóba is nagy volt neki az arca.
[2024-08-24 16:57:21] [Output] : *** Matus Mazursky papírmunkát intéz Yeray börtönbüntetésének meghosszabbítása miatt - elintézi, hogy hatósági személy elleni erőszak miatt még plussz hónapokat üljön a férfi.

Edit:
ahogy a cellában sem veritek szét egymást egy másik játékossal
Ezt amúgy miért írod? Egyedül voltam a cellában.

Edit.2:

Kettő darab ütést történt a rácson belül. A rendvédelmis közvetlen a rács mellett állt, így nem csak scriptileg, való életben is kivitelezhető egy ilyemsiféle ütés. Rengeteg alkalom van amikor a rácshoz közeli rendőrt, fegyőrt a rácsra húzzák a rabok, folytogatni próbálják és társai. Nem véletlenül van a gumibot, sokkoló és egyéb kényszerítő eszköz. Lehet belőle egy szerepjátékot csinálni, súlyos testi sértés hivatalos személlyel szemben, vagy még sorolhatnám. Mellékeltem pár IRL-re alapuló cellát amin látszik hogy egy rab keze teljes mértékben kifér, átfér a rácson. Persze ez függ a rács méretétől is, azt nem tagadom, de a rácsok nagy részén átlehet nyúlni nyugodt szívvel. Képeket mellékeltem, illetve a GTASA-s rácsról is ami szinte ugyan az a forma ami az RL-re alapuló képeken megtalálható.

 
Utoljára szerkesztve: