Yelena Nelson jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yelena Nelson

Újonc
2021. 09. 30.
1
1
LV karakter
Yelena Nelson

x3zePcK.png


IG neved:
- Yelena Nelson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 6 éve használom aktívan. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 8-10 órákat is eltöltök. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 7-8 órákat. -

Miért pont téged válasszunk?:
-
Azért gondolom mivel aktív vagyok a TeamSpeak 3 szerveren és 6 éve folyamatos használatba van nálam. Elég sok tapasztalattal rendelkezek már moderátor téren, Így semmiképp nem 0 tapasztalattal indulnák neki ha sikerülne a felvétel. Jól kezelem a konfliktusokat határozott vagyok és Nyugodt természetű, így nem szoktam hamar felkapni a vizet. Segítőkész vagyok és könnyen megtudok oldani egy-egy

adott problémát ha esetleg bejönne valaki ügyfélszolgálatba. Mindig pozitívan állok a dolgokhoz és magabiztosan.



-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
-
Azért szeretnék moderátornak jelentkezni hogy hasznosan tudjam tölteni az időmet a TeamSpeak 3 szerveren játék közben.

Szeretek segíteni az embereknek, Ha Bárkinek valami problémája lenne, legyen ő kezdő vagy tapasztalt a TeamSpeak 3 szerveren azonnal

segítek vagy útbaigazítom ha valamit esetleg nem tudna. Ami fontos lenne számomra még hogy egy jó közösségbe tudjak csatlakozni.



-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
-
Figyelem a TeamSpeak 3 szerveren a betoppanót és hogyha egy

nem regisztrált van ott akkor behúzom az ügyfélszolgálatba magamhoz, Majd utána Köszönök neki és megkérdezném hogy Játszik e a seemta v3 lv szerveren vagy nem,

Amennyiben azt válaszolja hogy játszik abban az esetben kérdezek 3 TS és 3 RP Szabályt tőle, Ha megválaszolta civil rangot adok neki. Amennyiben

azt válaszolja hogy nem játszik abban az esetben csak 3 TS Szabályt kérdezek tőle, Hogyha sikeresen elmondta Nem SeeMTA játékos rangot adok rá.

Amikor megtörtént a regisztrálás utána megkérdezném hogy segíthetek e még valamiben, Amennyiben bármi kérdése lenne a játékosnak akkor a lehető legjobb és a leggyorsabb választ adom neki.

Hogyha nincs kérdése akkor elköszönünk.



-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
-
6 éve aktívan használom a TeamSpeak 3 szervert ezáltal sok tapasztalatom van.

Naponta 8-10 órákat is eltöltök a TeamSpeak 3 szerveren ezáltal nagyon sokat tudnék segíteni a játékosoknak. Sok Tapasztalatal

rendelkezem moderátor téren. Ugy gondolom jól bánok az emberekkel, Barátságos vagyok és Segítőkész.



-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Jelenleg Nincs. Nemrég tértem vissza kisebb kihagyás után Seemta v3 LV és az LV TS szerverhez. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Hosszabb időre tervezném hogyha sikerülne a felvétel, Semmiképp nem 2-3hétre. A célom az lenne minél tovább kitartsak és egy nagyobb rangot sikerüljön elérnem úgy hogy nem lenne rám panasz a moderátori úton. -



Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- -Segítőkész -
- Barátságos -
- Magabiztos -

Negatív:
- Néha Türelmetlen -
- Haragtartó -
- Feledékeny Néha -

Mennyi idős vagy?:

- 18 Éves vagyok február 4.-én töltöm a 19. életévet. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-
Sziasztok Bodor Martin vagyok 18 éves Borsod Megyében élek. MTA szervereken 6 éve RPzek, Ezáltal a TeamSpeak 3 szervert is 6 éve használom aktívan.

Jelenleg Középiskolába Pincért tanulók majd utána Informatikát szeretnék tovább tanulni.

hobbiként Biciklizek, Kosarazok, Videó vágásokkal foglalkozok.

Szeretek megismerkedni és barátkozni új emberekkel, Mindenkihez pozitívan állok és ha kell segítek amiben csak tudok.

Seemta V3 LV szervere már több mint 2 éve regisztráltam csak volt egy kisebb kihagyásom, Majd törlödöt a karakterem és ezáltal

jelenlegi regisztrációs időm: 2021-05-16 14:26:30. A szerveren 1 hete kezdtem el újra játszani és már is összeszedtem 10 LVL-t és 5000percet.

Jelenleg a szerveren is naponta 8-10 órákat töltök el ezáltal a TeamSpeak 3 szerver se lenne másként.





-








 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Soares

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe neizan
Ha eltekintünk a helyesírási problémáktól, akkor ez egy jó lap! Részemről támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Yelena Nelson

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.10.07. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.