Yazen Greer - Guba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
99
649
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Yazen Greer >

Panaszra tett Admin neve:
<
Guba >

Panasz oka:
<
Helytelen bírálat >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<

[AdminJail]: Admin 4 Guba bebörtönözte Yazen Greer játékost 90 percre.
[AdminJail]: Indok: NonRP

>

Megjegyzés:
<
Történt egy ilyen eset, amin látszik hogy szinkron. Hozzá se érek a kocsihoz ( ) nálam. A srácnál így nézett ki: . Teljesen máshogy néz ki a 2 szemszög, nálam hozzá se értünk a kocsihoz, nála pedig igen. A szemszögemen látszik hogy delayesen betörik az első lökhárító (a semmiért, a srác szemszögében ütköztem első lökhárítóval), viszont a hátsó lökhárító pedig nem tört. A videómon jól látszik, hogy nem is érintkeztünk, nemhiába nem tört a hátsó lökhárítóm. Egyértelműen szinkron volt, nem értem miért kell szankciót osztani erre. Ha valóban úgy húztam volna rá a kormányt, hogy tudom hogy ütközni fog, és egyértelmű mindkét szemszögből, megérteném. De így eléggé unfairnek tartom, hogy egy szinkron miatt kapok jailt. >
 

Guba

🔱 Veni, Vidi, Vici.🔱
SzerverAdmin
LV
2021. 08. 05.
613
851
- REDACTED -
V4 karakter
-
LV karakter
Matteo Kaufmann 🇩🇪
V2 karakter
-
Hali.

A vak is látja, hogy direkt húzod rá a kormányt a srácra, semmi, de tényleg semmi indokod nem volt arra, hogy te áthúzd a másik sávba. Még direkt rá is nitrózol, hogy véletlen se tudjon meg előzni, hogy fel tudd szorítani a járdára és ráhúzd.

Ha szinkron, ha nem direkt kárt okozol a játékosnak a saját mulatásod céljából, ez szimplán undorító viselkedés.

Hozzá teszem amúgy, hogy OOC elmondtam neked, hogy a szándékért kapod, azért, mert te kárt akartál neki okozni ami sikerült is.


[2024-08-19 17:22:28] [Output] : Admin 4 Guba: (( Látszik hogy ugyanúgy ráhúzod szándékosan, a szándékosságért kapod a szankciót ))
[2024-08-19 17:22:36] [Output] : Admin 4 Guba: (( 90 perc NonRP jail. ))

Más hozzá fűzni valóm nincsen.
 

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
99
649
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
Le akartam hagyni, nem véletlen nitróztam. Nem értettem, miért akar megelőzni 200 felett mindenáron, úgy hogy ő is tudta hogy nem fog tudni. Elé akartam bemenni hogy ne tudjon megelőzni. Semmi rossz szándék nem volt bennem.

Mindez nem azt jelenti, hogy én kárt akarok neki okozni.

Hogy okoznék neki kárt, ha nálam hozzá se értünk? Ha nálam jóval előtte voltam? Az ő szemszögéből ez jön le igen, de sokadjára elmondom, hogy nálam tökre máshogy nézett ki. Hívjon rendőrt cserbenhagyásos miatt, vagy derítse ki admin hogy mi volt ez. Elküldtem a szemszögem, látszik rajta hogy elé akartam húzni a kormányt, amiből igazából nem származott volna semmi hátránya vagy kárja, ha nem szinkronos az ütközés.
 
Utoljára szerkesztve:

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
643
1 166
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Ha valóban úgy húztam volna rá a kormányt, hogy tudom hogy ütközni fog, és egyértelmű mindkét szemszögből, megérteném.
A két videó alapján, egyértelmű szándékosság történt. Nézegetsz hátra és ahelyett, hogy legalább megpróbálnád elkerülni még az ütközés gondolatát is, a semmiből elé húzod a kormányt, a szerencsétlen játékos meg nekimegy emiatt az oszlopnak.
Honnan kéne tudjam, hogy nála is szinkron volt-e, vagy sem? Vagy hogy nála hogy nézett ki, vagy mi miatt ütközött?
Nem is tudom értelmezni ezt a kérdést. Láttad jól, hogy miattad ütközött, tudtad is, hogy ütköztetek, még a képed is beremegett.
Összességében a szándékosság egyértelmű, így a szankciót is jogosan kaptad.
Az UCP-d alapján már meg kellett volna kapnod a kitiltásod az előzőt követően, ezt pótoltam.
A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.