Yazen Greer - Charlie

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
92
579
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Yazen Greer >

Panaszra tett Admin neve:
<
Charlie >

Panasz oka:
<
Helytelen bírálat >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
ATM-eztünk este, majd a fent látható videó megtörtént. Hívtam admint Charlie el is fogadta. NonRP, Derby volt véleményem szerint a fenti videó, Charlie szerint ez rendben volt. 130-el mentem, ő pedig egy taurussal rámhúzta a kormányt saját életét kockáztatva. Valóéletben komoly sérüléseket lehet szenvedni egy ekkora ütközésnél, egyeltalán nem volt szakszerű, ahogy tette ezt. Mutatnám, mivel indokolta ezt Charlie:
[2024-08-13 21:57:01] [Output] : Admin 5 Charlie: (( Daniel mint LVMPD-s tehát úgymond ő felesküdött úgymond a hazájára hogy megvédi akár az élete árán is. ))

Ezt teljes mértékben nem értem. Nem egy katona, aki az "életét adja hazájáért".

[2024-08-13 22:00:43] [Output] : Admin 5 Charlie: (( Nem katona, viszont egy sheriff aki ugyanúgy a hazáját akarja megvédeni az élete árán. ))
Nem sheriff, hanem Officer továbbra is. Illetve itt saját magad ellen beszélsz. Tudtommal nincs öngyilkos RP a szerveren, te mégis ezt írtad le konkrétan.

Emellett nem beszéltem az adminügy közben arról, hogy milyen stílust engedett meg Daniel magának, illetve MG gyanúja is felmerül így utólag, bár ezt csak zárójelesen említem meg.
Daniel kocsiját nem láttam, és ő sem láthatott engem ha minden igaz, csak azért húzta rám mert ismeri a kocsit:
[2024-08-13 21:55:06] [Output] : Daniel Graves: (( ma látom ötödjére igen, volt már egy pár dm ezzel a kocsival. ))

[2024-08-13 21:55:34] [Output] : Daniel Graves: (( elnézést, lövöldözés, dara. ))

Overall nem kaptam fixet a kocsimra pedig ez lett volna a minimum. Emellett helytelenül döntött véleményem szerint, 130 km/h sebességű kocsira (ami egy SUV) senki nem fogja ráhúzni a kormányt egy taurussal, főleg hogy még nem is a pushbarral tette ezt.
>
 
Utoljára szerkesztve:

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
236
180
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves
Szia,

[2024-08-13 21:57:01] [Output] : Admin 5 Charlie: (( Daniel mint LVMPD-s tehát úgymond ő felesküdött úgymond a hazájára hogy megvédi akár az élete árán is. ))
Ezt teljes mértékben nem értem. Nem egy katona, aki az "életét adja hazájáért".

[2024-08-13 22:00:43] [Output] : Admin 5 Charlie: (( Nem katona, viszont egy sheriff aki ugyanúgy a hazáját akarja megvédeni az élete árán. ))
Nem sheriff, hanem Officer továbbra is. Illetve itt saját magad ellen beszélsz. Tudtommal nincs öngyilkos RP a szerveren, te mégis ezt írtad le konkrétan.
Nincs öngyilkos RP a szerveren igen, viszont akkor is egy Sheriff ahogy te mondod Officer, akinek azért nagyobb behatása van és gyakorlata az ilyen dolgokhoz mint egy átlagos civil embernek. Sajnálom hogy neked ebből az öngyilkos rp jött le belőle, viszont ha egy kicsit belegondolunk ő egy rendvédelmi személy aki a hazáját védi.
Overall nem kaptam fixet a kocsimra pedig ez lett volna a minimum. Emellett helytelenül döntött véleményem szerint, 130 km/h sebességű kocsira (ami egy SUV) senki nem fogja ráhúzni a kormányt egy taurussal, úgy hogy még nem is a pushbarral tette ezt.
>
Daniel ügy közben elmondta hogy manóverrel próbálta ezt megállítani. Szerintem letudtál volna lassítani, vagy pedig legalább oldalra rántani a kormányt hogy ez ne történnyen meg, viszont te csak továbbmentél belátásom szerint direkt hogy ebből te úgymond nyertesen kerülj ki. Sheriffnek is (Officernek) valahogy, valamilyen szinten blokkolni(megállítani) kell téged.

Belátásom szerint kiakartad harcolni magadnak hogy ezért kapj mindenféleképpen fixet és menjen tovább a dolog. Miután felszedtelek odageteltekek Danielhez hogy ő is eltudja mondani az álláspontját, közben random elmész a kocsidhoz és odahozod adminügy közben, úgy gondolom hogy ne legyünk állszentek csak azért hogy lehessen kit okolni. Úgy gondolom hogy nem kellene azért okolni a másikat mert segíteni próbál.
Stílus valóban nem volt a legszebb, viszont nem volt semmi olyan piros vonalat átlépő dolog amiért szankciót kellett volna osztanom úgy gondolom.
 

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
92
579
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
viszont akkor is egy Sheriff ahogy te mondod Officer, akinek azért nagyobb behatása van és gyakorlata az ilyen dolgokhoz mint egy átlagos civil embernek. Sajnálom hogy neked ebből az öngyilkos rp jött le belőle, viszont ha egy kicsit belegondolunk ő egy rendvédelmi személy aki a hazáját védi.
Nem tudom mi köze van ennek a civilekhez, illegális F3-ba vagyok. Nem öngyilkos RP jött le ebből, de konkrétan ezt írtad le, idézem "egy sheriff aki ugyanúgy a hazáját akarja megvédeni az élete árán". Miért lenne valaki "öngyilkos", csak azért mert rendőr? Nem véletlen vannak többen, nem véletlen van kiképezve arra, amire. Használja akkor az ott tanultakat, az ottani praktikákat. Ezt a manővert egy civil is megtudná tenni, ami ugyanúgy szabályszegésnek minősül.
Daniel ügy közben elmondta hogy manóverrel próbálta ezt megállítani. Szerintem letudtál volna lassítani, vagy pedig legalább oldalra rántani a kormányt hogy ez ne történnyen meg, viszont te csak továbbmentél belátásom szerint direkt hogy ebből te úgymond nyertesen kerülj ki.
Ne haragudj, de ez egyenesen röhej feltételezés. Amikor rámhúzta, ekkora távolságból hogy fékezzek, vagy kerüljem ki az ütközést? Főleg, hogy tizedmásodpercek alatt történt az egész, én pedig 120+-al mentem. Egyszerűen nem értem, miről beszélsz. Nekem miért érné meg direkt belemenni Daniel kocsijába? A saját, és társaim életét kockáztatom, mivel ATM-eztünk, nyilván a túlélés és a rendőrök likvidálása a cél, minél biztonságosabban, hogy megsebezni se tudjanak. A fegyverekről, drogokról, lőszerről ne is beszéljünk, több mint 20 millió dollár értéknyi fegyver, drog, lőszer volt nálam. Miért érné még kockáztatni mindezt? Nyilván ki akarom kerülni, ha kitudnám, de erre nem volt lehetőség. Nem értem, mik ezek a feltételezések részedről, teljesen nonszensz. Ha direkt is csinálnám, mégis miféle "nyereségem" származik belőle? Semmi baja nem volt a kocsimnak, fölöslegesen nem töröm össze, és nem is akarok meghalni.
Sheriffnek is (Officernek) valahogy, valamilyen szinten blokkolni(megállítani) kell téged.
Miért nem vár le a tetején, és használja a scriptet? Pl. spike, vagy hasonlók, amivel nem szeg szabályt. Én is belemehetnék 200-al egy rendőrbe, csak mert meg akarom állítani. Ne vicceljünk már.
Belátásom szerint kiakartad harcolni magadnak hogy ezért kapj mindenféleképpen fixet és menjen tovább a dolog.
Ha megnézed a képernyő alját, szerintem nem vagyok rászorulva arra a gumifixre, 200 PP. Azért akartam fixet, hogy kárpótlásként kapjak valamit ha már ezt tette, azonban nem kaptam semmit.
közben random elmész a kocsidhoz és odahozod adminügy közben, úgy gondolom hogy ne legyünk állszentek csak azért hogy lehessen kit okolni.
A mondatod másik felét ismételten nem tudom értelmezni, de rendben. Az elejére ennyivel reflektálnék: [2024-08-13 21:54:03] [Output] : Daniel Graves: (( nem károsult belőle Yazen, vagy tévedek? ))
Emiatt oda álltam a kocsival, kb 10 métert tolattam hogy lássa hogy mégis hogyan néz ki a kocsim.
Úgy gondolom hogy nem kellene azért okolni a másikat mert segíteni próbál.
Nem nevezném segítségnek amit csináltál, de rendben, ha így gondolod hát legyen így.
Stílus valóban nem volt a legszebb, viszont nem volt semmi olyan piros vonalat átlépő dolog amiért szankciót kellett volna osztanom úgy gondolom.
Nem kell megvárni, hogy olyat írjon ami szankciót érdemel. Figyelmeztetned sem sikerült, amikor tőled kérdeztem valamit, ő válaszolgatott. Hát annyira nem érdekel hogy mit mond, a te véleményedre és válaszodra voltam kíváncsi, mégsem szóltál rá hogy ne vegye át a szereped.
 

Marcus.

Fórum betyár
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 121
1 110
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek
Sziasztok!

A menőverrel semmi gond nem volt, nyilván lehetett volna máshogy is kivitelezni az "elkapást", de ez is egy módja. Az autó elejét találtad el, nyilván a cél az volt, hogy a korlátnak szorítson, ami sikerült is. Időd lett volna manőverezni, de te telibe a korlát és a kocsi közé hajtottál.
A rendőrök sem halhatatlanok, vannak esetek amikor túlzásba viszik a hazaszeretetet, de ez még belefér.

Az ügytől kicsit eltérve, mennyire RP-s egy Nesquikes Jeepel ATMezni? Szinte beleolvad a környezetbe. (Amennyiben lehet, a későbbiekben hanyagoljuk a hasonlóan egyedi festett autókat.)

@Charlie az ügyek során te irányítasz, hagyd mind a kettő felet egyenlő módon érvényesülni, ne engedd, hogy egymás szavába vágjanak, az esedékes heccelést, piszkálást, felesleges feszültségkeltést pedig előzzük meg!

Következmény nélkül zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.