Yardley Gamble, Jaquann Lawrence ---> Balage.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kixter

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
230
363
16
V4 karakter
nil rivera
LV karakter
rasim bayraktar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Yardley Gamble, Jaquann Lawrence. >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat, panaszkönyv elhamarkodása. Először kezdeném a közös résszel a forgalmas helyről való rablással. Direkt olyan helyet néztünk ki ami nem forgalmas, ugyanis tudjuk, hogy szankcióval jár a forgalmas helyről való rablás. Először is lehet, hogy úgy van leírva, hogy forgalmas helyekről nem szabad és ez az admin véleménye szerint az, akkor is IC már 5 perce nem ment arra autó ami szerintem nem egy olyan kicsi szempont hamár itt a FORGALMASon van a hangsúly. Az a része pedig, érthető nem változtat rajta a napszak. Az adminnal való fenyegetőzésről: A videóban sehol nem található olyan fajtájú dolog, ami fenyegetésként esne le bárkinek is. Jaquann pedig nem is Emilynek írta azt, hogy hivjunk admint hanem Lauranak mivel vele nem voltunk hívásban és szerettünk volna szólni neki, szerintem ezt még Emily is elismerné, hogy nem fenyegetés volt a cél, illetve ha az admin nem hamarkodja el ennyire a panaszkönyv felülbírálást teljes mértékben megbeszélhető lett volna, véleményünk szerint az ilyen fajta, elkapkodott bírálat nem adminhoz méltó.>

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/...ence-kray-n-emily-balage.277668/#post-1333106 Ebben a panaszkönyvben minden megtalálható ezzel kapcsolatban. >

Megjegyzés:
< Reméljük sikerül zöldágra vergődnünk, mivel ez nem lett rendesen megbeszélve véleményünk szerint. Szép napot/estét! >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A hely forgalmas. Nem feltétlenül ahhoz mérjük a forgalmasságot, hogy hány autó/ember járkál arra, hanem ha a GTA térképét megvizsgálod, és részben az élethez hasonlítod akkor milyen forgalmas lenne. VH-n sem jár óránként 100 ember, mégsem fogsz elrabolni ott senkit. (reményeim szerint). Ha valahol már 5 perce nem jár autó, nem veszíti el a hely azt a sajátosságát, hogy forgalmas, főleg nem este 11-kor.

Az, hogy kinek szánta azt az admin hívásos OOC sort, az nem módosítja az ügy bírálatát. Egyszerűen nem kell kikürtölni hogy admint hívsz.
Arra még kitérek, hogy függetlenül attól hogy a másik fél mit ismer el, mit enged el a Ti irányotokba, még nem jelenti azt hogy én Adminként megengedem ezt a szerveren és következmények nélkül tovább mehettek.

A bírálatot nem hamarkodtam el, -ahogy azt nálam szokás- mindent hosszan megindokoltam és leírtam, hogy az éppen miért van úgy ahogy azt leírtam.
teljes mértékben megbeszélhető lett volna
Ti panaszt nyittok egy játékosra, de ha már Ti felétek is fordul a dolog, hogy szabályzattal szembe mentetek, akkor mégis csak inkább megbeszélni szeretnétek? Hol van ebben a fair play?
 

kixter

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
230
363
16
V4 karakter
nil rivera
LV karakter
rasim bayraktar
A hely forgalmas. Nem feltétlenül ahhoz mérjük a forgalmasságot, hogy hány autó/ember járkál arra, hanem ha a GTA térképét megvizsgálod, és részben az élethez hasonlítod akkor milyen forgalmas lenne. VH-n sem jár óránként 100 ember, mégsem fogsz elrabolni ott senkit. (reményeim szerint). Ha valahol már 5 perce nem jár autó, nem veszíti el a hely azt a sajátosságát, hogy forgalmas, főleg nem este 11-kor
Úgy látszik még mindig nem jött le a mondanivaló, de nem gond inkább nem erőltetem, hiába a realitás, sajnos a szabályzat melletted szól, pedig szerintünk ennek szituációfüggőnek kéne lenni, de ezestben lényegtelen mert ahogy látszik ez megbeszélhetetlen.

Az, hogy kinek szánta azt az admin hívásos OOC sort, az nem módosítja az ügy bírálatát. Egyszerűen nem kell kikürtölni hogy admint hívsz.
Arra még kitérek, hogy függetlenül attól hogy a másik fél mit ismer el,
Ez még mindig érthetlen számomra, hogy ha nem így akkor, hogy áruljuk el a rablótársunknak, hogy admint szeretnénk hívni? Netán írjuk azt, hogy istenséget szeretnénk hívni? Senkinek nem állt a szándékában az adminnal való fenyegetőzés, legfőképp azért mivel ilyen nem is történt.

Ti panaszt nyittok egy játékosra, de ha már Ti felétek is fordul a dolog, hogy szabályzattal szembe mentetek, akkor mégis csak inkább megbeszélni szeretnétek? Hol van ebben a fair play?
A panasz nyitásával eleve az volt a cél, hogy megbeszéljük a történteket, illetve mikor nyitottuk a panaszt, tisztában voltunk azzal, hogy ennek milyen követezményei vannak, nem is emiatt született ez a második panasz.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ha most is leírod, hogy a szabályzat egyértelműen "mellettem szól", akkor mi az alapja a dolognak? Mindenkire ugyanúgy vonatkozik, és ha nem tetszik vagy nem értesz vele egyet akkor sem szegheted meg, vagy írhatod felül.

Miért kell szólnod a társadnak, hogy admint akarsz hívni? Te ezt nem tudod megtenni anélkül is, vagy ha Ő nem okézza le, akkor nem jelented az adminnak a szabály megszegését?

Tehát tisztában voltatok mindkét félre nézve a következményekkel (Ha szerintetek nem követtetek el semmit, akkor milyen következményekkel voltatok tisztába a saját részetekről?)

Ennyit akartam összesen leírni, ennyiből már átlátható az ügy.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)

Ajánlom elolvasásra a teljes szabályzatot. Ami ide le van írva az állandó jelleggel érvényes, nem egyéni döntés szerint.

Elolvastam a játékos PK-t, úgy gondolom Balage kifogásolhatatlanul járt el az ügyben, a zárszóként leírtakkal teljes mértékben egyetértek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.