Yannis Catteau --> Jason #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Yannis Catteau >

Panaszolt fél admin neve:
< Jason >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat -> indokolatlan jail, panaszkönyv bírálás utánajárás nélkül. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/ad82G6tr ebből az ügyből keletkezett a panaszkönyvem, a következő logomat küldöm a bíráló adminisztrátor felé. >

Megjegyzés:
< Tehát, a srác 30 percig magyarázkodott, megpróbálta kikerülni a ticketet, sikertelenül. IG nem tudhattam a nevét, viszont, ha mondott volna akármilyen nevet akkor is az ő nevét kell ráírjam, hiszen mint Jason is említette, nem lehet kibújni a büntetés alól, ráadásul ruházatátvizsgálás során semmilyen igazolvány nem volt a kihallgatott személynél, ami által tudnék bármi felhasználhatót csinálni, viszont erre Jason rá sem kérdezett, válaszolni sem volt esélyem. Nem értem, hogy miért lett elkapkodva a bírálás semmiféle utánajárás nélkül. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: balintt

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia!

Ahogy oda írtam a Panaszkönyvedhez, rögtön kértem további logokat:
" A szituálcióról teljes logot szeretnék kérni, illetve várom az érintett válaszát. "
Majd privát üzenet formájában te elküldtél további logokat.
Mivel nem szeretted volna ki publikálni, tiszteletben tartom ezt és a bíráló adminnak küldöm majd el.

Viszont:
Az adott logokban sem szerepel az, hogy te 1x is rá kérdeztél volna a nevére, sőt még a panaszkönyv megírása alatt most ki is emelted:
IG nem tudhattam a nevét
Ergó mint ahogy le is írtam az előző panasznál, kinek írod a büntetést?

Igen, megadhat másik nevet, és? Attól mehet az ő nevére ugyan úgy a büntetés, annyi különbséggel, hogy IC te azt a nevet ismered amit ő mondott.

Nincs Több hozzáfűzni valóm.

MG: OOC információ felhasználása IC
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Viszont:
Az adott logokban sem szerepel az, hogy te 1x is rá kérdeztél volna a nevére, sőt még a panaszkönyv megírása alatt most ki is emelted:
Szia, amennyiben figyelemesen olvasod el a logot láthatod, hogy igenis rákérdeztem a nevére.
  1. [2024-02-27 19:03:08] [Output] : Yannis Catteau mondja: Milyen névre írhatom
  2. [2024-02-27 19:03:13] [Output] : Yannis Catteau: (( ?* ))
  3. [2024-02-27 19:03:18] [Output] : Foldes Tamas mondja: Nem tudom a saját nevetmet
Ergó mint ahogy le is írtam az előző panasznál, kinek írod a büntetést?

Igen, megadhat másik nevet, és? Attól mehet az ő nevére ugyan úgy a büntetés, annyi különbséggel, hogy IC te azt a nevet ismered amit ő mondott.

Említettem feljebb, hogy nem voltak iratok a kihallgatott személynél, és hogy a szankció alól nincsen kibúvó.
Ahelyett, hogy sietve átfutod a logot amit küldtem, részletesen is elolvashattad volna.

Edit: Kettőször kérdeztem rá a nevére, most hogy átfutottam a logot mégegyszer.

[2024-02-27 19:02:22] [Output] : Foldes Tamas mondja: Ovadék lenne
[2024-02-27 19:02:31] [Output] : Yannis Catteau mondja: Ez esetben 3.000.000 ft.
  • [2024-02-27 19:02:35] [Output] : Yannis Catteau mondja: Milyen névre írhatom?
[2024-02-27 19:02:37] [Output] : Foldes Tamas mondja: 3misi?
[2024-02-27 19:02:48] [Output] : Yannis Catteau mondja: Az előbb pofáztam el, nem vagyok papagáj.
[2024-02-27 19:02:58] [Output] : Foldes Tamas mondja: Tisztelettel
  • [2024-02-27 19:03:08] [Output] : Yannis Catteau mondja: Milyen névre írhatom
  • [2024-02-27 19:03:13] [Output] : Yannis Catteau: (( ?* ))
  • [2024-02-27 19:03:18] [Output] : Foldes Tamas mondja: Nem tudom a saját nevetmet
 
Utoljára szerkesztve:

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Panaszod megírása Szerda este történt. 2024.02.28.
27.-ei logot másolsz be.
Gondolom azóta nem haltál meg, nem igazoltattál mást, ( ha mégis felírtad egy kis noteszbe vagy bármibe) és mellé felismerted.
 
  • Vicces
Reactions: Dex és balintt

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Nem értem mire szeretnél kilyukadni ezzel.
A logokat lementettem aznap, ahogy megkaptam a fenyegetést a PK-val, utána megírtam a panaszkönyvet.
Gondolom azóta nem haltál meg, nem igazoltattál mást, ( ha mégis felírtad egy kis noteszbe vagy bármibe) és mellé felismerted.
Ne én legyek már hibásnak beállítva, amikor te adminisztrátorként elvállaltad a panaszkönyv elbírálását, majd sietett döntést hoztál. (Az adminisztrátori munkakör nagy felelősséggel jár, és a döntéseidért magad kell vállald a következményét.)

Nem kívánok többet hozzáfűzni a panaszhoz, várom a bírálatot.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A panaszt én fogom bírálni átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Az IC szituációról küldjétek el a logot privátban nekem ha még megvan.

Edit:
Megkaptam a logokat privátban.
A panasz jogos, ticket alól nem bújhatsz ki. Kétszer kérdezte meg a nevét, másodszorra már ilyen válaszokat kapott:
Foldes Tamas mondja: Nem tudom a saját nevetmet
Foldes Tamas mondja: Fogyatékos vagyok
Legális FK tagjaként együtt kéne működnöd a rendvédelemmel és nem félrevezetni őket.

Jason-t szóbeli figyelmeztetésben részesítem, legközelebb jobban figyelj oda az ilyen ügyet bírálatára.

Helyezhető.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.