Yana Makarov ---> Abu | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xike

Újonc
Támogató
2019. 12. 16.
69
106
23
Szerbia
V2 karakter
𝙺𝚒𝚕𝚕𝚒𝚊𝚗 𝙲𝚘𝚡
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Yana Makarov

Panaszolt fél admin neve:
Abu

Panasz pontos megfogalmazása:
Amint a videón is látható (chaten) üldözés közben felszedett,nemtudom mi oknál fogva,ezek következtében kidobott a kocsiból.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Tegnapi nap folyamán pedig valaki feltolta a kocsimat egy dombra vanishben,nyilván ő lehetett gyanitásaim szerint+Többször is láttam már funolgatni szolgálatban.
 
Utoljára szerkesztve:

Xike

Újonc
Támogató
2019. 12. 16.
69
106
23
Szerbia
V2 karakter
𝙺𝚒𝚕𝚕𝚒𝚊𝚗 𝙲𝚘𝚡
Rendben.Tegyük fel,hogy tényleg elirtad az ID-t.Viszont akkor miértnem tudtál annyit megtenni,hogy dobsz nekem egy PM-et,hogy "Hé haver,bocsánat,elirtam az ID-t."
Visszatérve a kocsitolásra.
Te,Sunu és Brownie voltatok fent.Brownie-t egyből kizártam régóta ismerem.Sunu-val pedig volt alkalmam beszélgetni TS-en a dologról.
Nem furcsa egy kicsit,hogy tegnapelőtt a kocsimat tolják fel a dombra,aztán tegnap pedig üldözés közben felszednek? Arról ne is beszéljek,hogy hányszor láttalak FUNolgatni SCCS-ben szoliban.
De ne aggódj,ezentúl mindent venni fogok.
 

Abu

Újonc
2019. 02. 24.
29
35
V4 karakter
Omar Habib Hasssaid
LV karakter
Chris Shaffter
V2 karakter
Patrik De Bracco
Nem tulajdonítottam Nagyobb Jelentőséget neki Hogy Hé haver Bocsmár, ha épp Ügyem van és sok a PM Az hogy oda megy SCCS Ben köszöni egy-kettő embernek Az FUN Lenne nem hinném. Vegyed Nyugisan Nem aggodom.
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: MekGrill és Xike

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Beszéltem a történtekről Abuval nyilvánvalóan hibát követett el, ám nem szándékosan.
Hibázni emberi dolog, de elmulasztotta a hibájának korrigálását azzal, hogy nem értesített téged valamilyen formában.

Az autó feltolását és az SCCS-ben való funolgatásról semmilyen bizonyíték nem érkezett, így korrekt módon nem tudok bírálatot hozni az ezen vádak fölött.
Arra kérlek legközelebb mikor valakit valamivel megvádolsz akkor igyekezz bizonyítékot mellékelni, ellenkező esetben egy adminisztrátor sem tud neked segíteni.

A panasz részben jogos, Abu figyelmeztetésben részesül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.