Yami Sukehiro ----> Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YAMI

Barangoló
2019. 06. 10.
132
172
22
Gödöllő
www.youtube.com
V4 karakter
Reyak
V2 karakter
Yami Sukehiro
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Yami Sukehiro,Bryan Al Capone,Tono Ikkaku, Rocco Capella >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat,+forgalamas helyen való atm>

Bizonyítékok:
<https://imgur.com/a/XBm0eo9 ,
https://imgur.com/6BZdMsy>

Megjegyzés:
< Ugyan ezért a dologért más 90percet kapott(Veroncia Agares) és hozzáteszem hogy voltunk tamási váróba ahol Ricsi jelen volt és ő azt mondta hogy ezért 90perc jár,+1ember nem is csinált semmit, nekem meg mivel a q-n van a dive Bryannek meg az egeren, le is lett OOC-zva. Az atm-et meg azért hozom fel mivel voltunk Bencénél tsen és azt mondta hogy nem hallott róla, viszont Croxo azt állította tsen hogy ő megkapta érte a büntetését. Várom a bírálatot,köszönöm!>
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
Köszönöm szépen a bosszú PK-t és sajnálom,hogy ilyen rosszul esett,hogy jailba raktalak titeket.

PK 1. rész:
"Ugyan ezért a dologért más 90percet kapott(Veroncia Agares)"
Megpróbáltam rákeresni erre a névre és nem volt talált.Tegnap még Yami_Sukehiro társatok azt mondta nem csinálta most meg még is csak elismeritek,hogy csináltátok. mindannyian.Hozzáteszem adminisztrátor határozza meg a szankció idejét(normális kereteken belül).

"hozzáteszem hogy voltunk tamási váróba ahol Ricsi jelen volt és ő azt mondta hogy ezért 90perc jár"
Nem tudok róla,hogy a buggoltatásért 90 perc járna,de amennyiben tévedek kérlek javítsatok ki.Nem hinném,hogy @Ricsi azt mondta,hogy 90 perc jár a buggoltatásért.

"+1ember nem is csinált semmit,"
Nem szép dolog hazudni.Remélem van az egészről videótok onnantól,hogy elmentek a PSZ garázsig és odáig ameddig beraklak titeket jailba mert akkor abba minden benne lesz :)

"nekem meg mivel a q-n van a dive Bryannek meg az egeren, le is lett OOC-zva."
Értem,akkor azért nyomtátok folyamatosan? Végig néztelek titeket ne nézzetek már madárnak engem!Ajánlom figyelmetekbe az unbind parancsot és akkor legközelebb nem lesz ez.

PK 2. rész:
"Az atm-et meg azért hozom fel mivel voltunk Bencénél tsen és azt mondta hogy nem hallott róla, viszont Croxo azt állította tsen hogy ő megkapta érte a büntetését."
"forgalamas helyen való atm"

Sajnálom,hogy nem jön össze a bosszú PK,de már amikor ez megtörtént felmentem és vállaltam a felelősséget és még most is kiállok az akkor véleményem mellett,hogy vannak olyan ATM-ek most is a szerveren amit nem lehet szerver szabályzat alapján rabolni,de még is meg van engedve.


Várom a bírálatot!
 

YAMI

Barangoló
2019. 06. 10.
132
172
22
Gödöllő
www.youtube.com
V4 karakter
Reyak
V2 karakter
Yami Sukehiro
1. Azért nem találtad mert ugye törlődtek a jailek, és azért írtam hogy nem csináltam semmit mert konkrétan véletlen ugrottam 1-et és azért szerintem nem kéne 700perces jailt adni.

2.Nem bosszú pk csak mivel mindenkitől elvárják hogy betartsa a szabályokat, akkor nehogy már főadmin olyan helyen fúrjon atmet amit egy autókölcsönző,bank,és egy hq határól.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
1.
Ez magában már egy hazugság mivel nem 1x csináltad és nem véletlen hanem szándékosan többször is,ahogy mondtam ott voltam végig és láttam mindent.

2.
Mutasd már meg a képen,hogy hol fúrtam + a többit előbb már kifejtettem,hogy mi a véleményem.
 

JaidziszK

Újonc
2021. 02. 18.
4
6
Edelény
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Rocco Capella
1. Ez eggyáltalán nem bosszú PK ! Ha adsz egy normális Jail időt szerintem mindenki csendbe marad...
A másik nem mindenki a gépet nyomja egész nap hogy itt üljön 700 perc Jail-be hanem vannak dolgai , dolgozik stb. Akinek mondjuk napi 1 óra ideje van játszani a szerveren az egy hétig lessz Jail-be ? Meg én úgy halottam hogy 90 perc jár érte... Ja és ha végig ott voltál kérnék róla videót , addig hugom hozza a szörpöt meg cigit várok :)

bodo válasza:
4.) A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
"Ez eggyáltalán nem bosszú PK ! Ha adsz egy normális Jail időt szerintem mindenki csendbe marad..."
Ezzel mindent leírtál.
Nevetséges az egész PK.
Sose fogom hagyni,hogy bárki fenyegessen.


"Ja és ha végig ott voltál kérnék róla videót , addig hugom hozza a szörpöt meg cigit várok :) "

Adminisztrátor vagyok nem kell videóznom/fotóznom.
Tisztában vagytok ti is vele,hogy jogosan kaptátok a jailt csak rosszul esett,hogy észrevettelek titeket.
 

JaidziszK

Újonc
2021. 02. 18.
4
6
Edelény
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Rocco Capella
"Ez eggyáltalán nem bosszú PK ! Ha adsz egy normális Jail időt szerintem mindenki csendbe marad..."
Ezzel mindent leírtál.
Nevetséges az egész PK.
Sose fogom hagyni,hogy bárki fenyegessen.


"Ja és ha végig ott voltál kérnék róla videót , addig hugom hozza a szörpöt meg cigit várok :) "
Adminisztrátor vagyok nem kell videóznom/fotóznom.
Tisztában vagytok ti is vele,hogy jogosan kaptátok a jailt csak rosszul esett,hogy észrevettelek titeket.
"Ezzel mindent leírtál."
Igen én este is elmondtam hogy buggoltattam be is valottam, de ketten semmit nem tettek amennyire én láttam és ő is kapta a szankciót!
"Sose fogom hagyni,hogy bárki fenyegessen."
Nem áll szándékomban fenyegetnbi hiszen minek ...
"Tisztában vagytok ti is vele,hogy jogosan kaptátok a jailt csak rosszul esett,hogy észrevettelek titeket. "
Szerintem az előbb is elmondtam hogy NEM a Jail érdekel hanem az ideje nem jogos szerintem .
 
  • Tetszik
Reactions: Albertoo és YAMI

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
TeamSpeak-en megbeszélve, bizonyíték hiányában zárom.
 
  • Imádom
Reactions: Croxo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.