Yamato Hatamura

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hatamura>
Középső név:<Nincs>
Keresztnév:<Yamato>
Születési hely és idő:<1986/5/11/ California>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Nincs bejelentet lakcim , Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Usa állampolgárság>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [-]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem,Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Univerity Sain Malaysia>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker.futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/05/18 2021/06/08>
Munkaköri leírás:
<Futár.pozició>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés Fizetés>


fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dávidnak hivnak>
Életkorod:<15 éves vagyok>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4-3 éve kisebb kihagyásokal>

Mesélj magadról:
<Sziasztok! Dávidnak hivnak, 15 éves vagyok Szlovákiában lakom szüleimel és testvéremel. Most fogom elvégezni az Alapiskolát. haverokal szoktunk focizni, biciglizni, zenézni, viszont haveromal van amikor reggelig fent vagyunk és toljuk a cs-got vagy az Mta-t, mikor mihez van kedvünk. Kb 3 éve hogy focizom, volt egy kisebb kihagyásom mivel balasetet szenvedtem és eltört a lábam de kb 6 hónapja újra neki kezdtem focizni. 4-5 éve játszok Mta-t, hát az első két év ilyen nokiszerverből áltt. majd utána rá tértem az rp-re, aztán kisebb nagyobb kihagyásokal játszotam mivel sokat kellet tanulnom az iskolába a lábam véget és Kb 1 éve kezdtem újra Nem vagyok egy nagy gép fügő ezért nem fogok arról hazudni hogy 6-7 órákat játszom STB, körülbelül azt a napi 3-4 órát tudom telyesiteni, és ebből nyilván a nagy részét az Fk-ban tölteném. Szeretek új barátokat szerezni, Szeretek beszélgetni, de néha néha szótlan vagyok. többet nem igazán tudok mesélni magamról, igazából ha esetleg esélyt kapok bekerülni, akkor mindenkit megszeretnék ismerni.>
Mesélj a karakteredről:
<Yamato Hatamura egy 28 éves Vicces és komoly Fickó Aki Californiában születet 2010 Ben Szüleivel és testvérével Las venturas Ba költöztek. Nem olyan rég érkezett a városba, de már elég sok helyet ismer. Szeretne egy jó közösséghez tartozni, de eddigi próbálkozásai sikertelenül végződtek. Régóta Figyeli a Mentősöket Illetve Biztagja is őt a Téma. Nagyon Szeretet Tudó Ember és Ha tud segiteni akkor Természetesen segit, Aki vel a legtöbb idejét Tölti az a Testvére Shina Hatamura és a Éllettársa Medison Noah, egyik Yamato Nagy álma Hogy mentős legyen.Szeretne segiteni Embereken. És egyszer reméli Hogy mentős lehet.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban illetve nem is engedte az időm.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Hát Frakcióban nem voltam mint mentős, De sok Fk-ban lévő embereket szedtem fel és sok dicséretet kaptam , illetve nagyon sokan mondták hogy jelentkezem mentősnek ,de ezzel nem vagyok profi Rp mentős ,És még szerintem sokat kell fejlődnöm illetve Ha bekerülök sok mindent kell még megtanulnom ezesetben nem lesz gondom mivel gyorsan betanulom. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Azért szeretnék mentős lenni, hiszen szeretnék új ismerősökre lelni, szeretném itt kipróbálni magam hogy alkalmas vagyok-e itt egy frakció tagjaként, illetve komoly céljaim vannak a frakción belül is.Szeretek RP-ni , Már régóta szeretnék Mentős lenni illetve Szeretnék embereken segiteni , szerintem jó kis csapat és közzöség lennék ezért is szeretnék bekerülni.Úgy gondolom hogy szereztem elegendő rp tapasztalatot ahhoz hogy frakciókba jelentkezhessek, és ezért szeretném bőviteni az rp tudásomat, >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<https://imgur.com/a/olFNze8 Játszot perc :7 nap, 18 óra és 30 perc (11190 perc)>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Nurofen, Cataflam dolo rapid,Rubobhen,Algoflex>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Belső vérzés, Nyilt törések, Leszakadt végtagok, Égési sérülések>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Kiérkeztem a helyszinre Majd rádióba válaszolok.utána pedig a sérült höz sietek. mondom neki óvatosan mozgassa meg a könyökét ha nagyon nehezen mozog akkor Törésre Gyanakszom de lehet , zúzódás Vagy húzodás. Majd megkérdezzem hogy érez e máshol is fájdalmat. Ezután az egész testét átvizsgálom mivel lehetnek még sérülései. Ha pedig nincs Fájdalma vagy nagy sérülése akkor fixálom a könyökét majd elszálitom a kórházba és átt futt egy röngenen ahol megnézzem a könyökét és ahozz képest cselekszem. Ha viszont törés érte a könyökét akkor az eljárások szerint megyek és begipszelem a kezét, ha viszont zúzódás történt, akkor a sérült könyökére teszem a jégzselét majd fáslival bekötözöm. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Yamato Hatamura
 
Utoljára szerkesztve:

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Eddig kettő lapot írtál, mind a kettő törlésre került. Ennek mi a pontos oka?
 
  • Tetszik
Reactions: Fanni

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, előző lapodhoz képest ez valamivel jobb. Tartózkodom.
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia elolvastam a lapodat és ara dobentem rá hogy ez a lapod kicsivel jobban sikerült mint az elözö lapod.
 
  • Hűha
Reactions: Wexen

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Yamato Hatamura,

Ezennel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetősége döntést hozzott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
Személyes megjegyzés: Forum ban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.