Yamato Hatamura Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Yamato Hatamura >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1986.November 5. >

Édesanyja lánykori neve:
< Julia Roberts >

Jelenlegi lakcíme:
< Whitman.st.29 >

Hány éve él a városban?:
< Pár Hónapja költöztem a városban >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek embereken segiteni , és Szeretek szerelni ez az álmom >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint Mondtam Szeretek Szerelni,és Embereken segiteni és Ez az álmom is egyben >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hát még nem de szeretnék >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker.futár >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen Rendelkezzem érvényes vezetői engedélyel >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Yamato Hatamura >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5180 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam Frakcióban >

Jelenlegi frakciód:
< Még nem voltam Frakcióban >

Mióta RP-zel?:
< Már lassan 2éve Rpzem de a Recovvery miadt Új karaktert kellet csinálnom és Újra kellet kezdenem >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék Szerelni és Másokon Segiteni és szeretek csapatban dolgozni és közzöségben lenni >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mert értek az autók szereléséhez és gépjármüvekhez de ezt persze nem csak magamnak szeretném bizonyitani >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/TaIeVKD >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/TaIeVKD>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/TaIeVKD >

Voltál-e már szerelő?:
<Nem még nem voltam szerelő>

Mennyi idős vagy?:
< 15éves vagyok>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2éve kisseb kihagyásokal a Recovery miadt >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát és abbár 4,3 at is de ez változik hétvégén többet tudok belefektetni >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délelőt is aktiv vagyok de viszont Délután aktivab >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1.lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Dávidnak hivnak, 15 éves vagyok. Még suliba járok 9. osztályba. szeretek sportolni a szabad időmben és focizni, barátokal sportolni sokan járunk focizni bicigli megminden de viszont most van ez a Covid és igy már nem nagyon szoktunk járni sehová na és hát igy többet játszom a számitógép ellőt. Szlovákiában élek a szüleimel és testvéremel,persze tudok magyarul mert félvidékről vagyok vannak szavak amiket értek és vannak olyanok is amiket nem de ezzen lehet javitani, Szeretek jármüvekel foglalkozni és szerelgetni őket, Sokat Rp zek ezért is van Rp tapasztalatom barátságos és kedves illedelmes és tiszteledtudó vagyok Hamar barátkozom , Sok mindent igazán nem tudok mesélni enyit eltudtam, de remélem ez tetszet nektek ez a pár mondat is ? >
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Kicsit kacifântos nekem ez a lap de a játszott percel illetve az aktivitásoddal nem lenne probléma! Így tartózkodom!
 

Drusso

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 01. 17.
324
209
Szombathely
LV karakter
Omar Larson
Szia a lapodnak pár része eléggé össze-visszaság számomra. Ennek ellenére más problémám nincsen. Viszont jelenleg én Tartózkodok!
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.06.10. 17:00 - Redline Váró.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.