Yamal Kayla - Sneci

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

9988marci

Újonc
2024. 09. 18.
3
1
V4 karakter
Yamal Kayla
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Yamal Kayla

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Sneci

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Haverral rabolni akartunk és hanyag EloRP-ert kaptunk jailt, tényleg nem volt a leghosszabb, de a tartalmaban benne volt hogy, milyen embereket akarunk kirabolni, hogy elmegyunk a pisztolyert, hogy masik kocsival akarunk rabolni hogy a rendszamot ne tudjak leolvasni, hogy ott van a detektoros srac menjunk is ra, szituacio alatt megbeszeltuk, hogy haverom motozza en pedig rafogom a fegyvert. Nem terveztunk 100%-ban elore mert szituacio kozben szerintunk jobb lett volna bizonyos dolgokat rpz-ni. peldaul a menekules (ha jon egyaltalan rendor) A szabalyzatban az all hogy: "-Rabláshoz szükséges az előRP!" Na ezt most nemtudom ki donti el hogy mi eleg, minek kell benne lennie stb, Ha egy illegalis frakcio bankrablasarol lenne szo, akkor ez az rp valoban keves lenne. De 2 embernek akik eloszor raboltak es mivel a szabalyzat nem irt semmi konkretumot, ugy veltuk ez elegendo lesz.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Mind a ketten jailt kaptunk, én 360 percet, ebbe benne volt meg az ooc stilus,Dennis Luis pedig 300 percet. szerintem jol hoztuk az eletukben eloszor rablo, 2 kisebb magat gengszternek gondolo figurat
  1. [2024-10-01 10:25:41] [Output] : Dennis Luis: (( én sem értem mit kell 20sort RPzni azon ami ingame látszik )) [2024-10-01 10:25:42] [Output] : Admin 2 Sneci: (( nincs elő írva. )) [2024-10-01 10:25:45] [Output] : Admin 2 Sneci: (( de a tartalma nulla. )) a fentiekben mar leirtam hogy miket tartalmaz az rp-nk
 
  • Vicces
Reactions: Andypapa

sneci1902

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2020. 04. 10.
302
214
V4 karakter
Jack M Brandon
Üdvözlök mindenkit!

Mint az ügy alatt is elmondtam ez az előRP amit ti csináltatok édes kevés egy rabláshoz. Fontos részletekre nem tértetek ki. Kinek mi lesz a szerepe, mit csináltok ha a rendvédelem üldöz titeket, hova menekültök, ha sikeresen véghez viszitek a rablást/rablásokat akkor hova mentek kocsival mit csináltok stb...

Ügy közben kértetek nagyobb admint amit nem is értettem de @Almaa oda jött és ő is elmondta nektek amit én.

Arról nem is beszélve hogy neked egész ügy alatt volt egy érdekes stílusod amire meg is kaptad a plusz 60 percet.

Így kezdted:
[2024-10-01 10:18:47] [Output] : Yamal Kayla: (( na megjott a haverod ))

utána folytattad hiába szólt rád alma is és én is.
[2024-10-01 10:28:55] [Output] : Yamal Kayla: (( hagyjal mar ember ))
[2024-10-01 10:29:32] [Output] : Yamal Kayla: (( rendben mindenttudo boss ))

Ha szükséges a bíráló adminnak elküldöm a teljes logot.
 

hecker

Újonc
2024. 09. 18.
2
0
V4 karakter
Dennis Luis
Rakjuk kontextusba akkor ezt a "mindenttudo boss"-t mert egyáltalán nem neked irta.
[2024-10-01 10:29:15] [Output] : Caleb Saints: (( Legközelebb majd betartjátok a szabályokat, ennyi. ))
[2024-10-01 10:29:22] [Output] : Dennis Luis: (( rendben ))
[2024-10-01 10:29:26] [Output] : Caleb Saints: (( Nem 5 soros előRP-vel fogtok rohangálni. ))
[2024-10-01 10:29:30] [Output] : Dennis Luis: (( rendben ))
[2024-10-01 10:29:31] [Output] : Yamal Kayla: (( rendben mindenttudo boss ))
[2024-10-01 10:29:34] [Output] : Caleb Saints: (( ;) ))
[2024-10-01 10:29:39] [Output] : Dennis Luis: (( kiváncsi vagyok te hogy rp-zel de ne menjünk ebbe bele ))
[2024-10-01 10:29:50] [Output] : Caleb Saints: (( ;) ))

Caleb Saints-nak az OOC stilusával nem volt probléma.

Erre reflektálnék: "hova menekültök, ha sikeresen véghez viszitek a rablást/rablásokat akkor hova mentek kocsival mit csináltok stb..."
Ez teljesen szituáció függő, ha elrabolunk 4 AK-t akkor azzal haza megyünk, de a sráctól semmit nem vettünk volna el mivel semmi nem volt nála, akkor ezen mit beszéljünk meg előre?
Ezeket a dolgokat a rablás után tudjuk eldönteni a helyzettől függően.
 
Utoljára szerkesztve:

9988marci

Újonc
2024. 09. 18.
3
1
V4 karakter
Yamal Kayla
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Üdvözlök mindenkit!

Mint az ügy alatt is elmondtam ez az előRP amit ti csináltatok édes kevés egy rabláshoz. Fontos részletekre nem tértetek ki. Kinek mi lesz a szerepe, mit csináltok ha a rendvédelem üldöz titeket, hova menekültök, ha sikeresen véghez viszitek a rablást/rablásokat akkor hova mentek kocsival mit csináltok stb...

Ügy közben kértetek nagyobb admint amit nem is értettem de @Almaa oda jött és ő is elmondta nektek amit én.

Arról nem is beszélve hogy neked egész ügy alatt volt egy érdekes stílusod amire meg is kaptad a plusz 60 percet.

Így kezdted:
[2024-10-01 10:18:47] [Output] : Yamal Kayla: (( na megjott a haverod ))

utána folytattad hiába szólt rád alma is és én is.
[2024-10-01 10:28:55] [Output] : Yamal Kayla: (( hagyjal mar ember ))
[2024-10-01 10:29:32] [Output] : Yamal Kayla: (( rendben mindenttudo boss ))

Ha szükséges a bíráló adminnak elküldöm a teljes logot.
"Fontos részletekre nem tértetek ki. Kinek mi lesz a szerepe, mit csináltok ha a rendvédelem üldöz titeket, hova menekültök": Le van irva erre a valasz a fentiekben. Valamint szerintem(ez csak az én véleményem) a hova menekülünk az a legrögtönzöttebb dolog lenne a rablásba, amit nem nagyon lehet megbeszelni elore, kiveve persze hogyha komolyabb rablas van(tusz rablas, bolt rablas, bank, stb.) arra megyunk amerrol nem jon a rendor, sziutaciotol fugg leginkabb. Arrol nem is beszelve hogy egy ilyen szituacioba nem tul gyakori szerintem hogy jon egy rendor, hanem inkabb a rendszamot jelentik be.
Az ooc stilust egyebkent eltudom fogadni hogy nem volt a legmegfelelobb, de a sracnal se annyira akkor.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 519
4 422
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Ami mellékelve lett édes kevés egy rablás kivitelezéséhez, jogosan kaptátok a szankciót, illetve a kiegészítő szankciót a stílus miatt. Ajánlom ezt a topicot áttanulmányozásra, elég sok mindenre kitért hogyan és milyen módon kellene ezt csinálni. Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.