Yajeel Morrison jelentkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Yajeel Morrison
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2016-06-30
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7600 perc
IC SZINT: 13-as szintű vagyok jelenleg a szerveren.

KOROD: 16 éves vagyok.
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Üdvözlök minden kedves olvasót! Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 16 éves vagyok, tizedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulók. Rajtam kívül van egy lánytestvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 6-7 órát tudok a szerverre fordítani. A csapatmunkát egy nagyon fontos tényezőnek tartom egy ekkora szerveren. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni, hisz "a test a lélek temploma". Szeretek extreme sportokat kipróbálni, feldob egyszerűen azaz érzés, amikor az adrenalin átáramlik a testemen és felpörget, felbecsülhetetlen érzés. Tíz éve versenyszerűen atlétikázom, és rengeteg elért eredmenyt mondhatok magam mögött a gyorsfutással.

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/a/M4f640k>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/9nfXEoy>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/a/vFzcGiC>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 2020-01-09 és 2020-02-14 között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Szerettem volna más frakciókat is kipróbálni és ezért távoztam a frakcióból.
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: -

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Igen voltam már a Rendőrségben, az NNI-ben, a TEK-ben és a Fix & Drive Service tagja.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
Eléggé hosszú ideig voltam a frakciók tagja de már pontosan nem igazán emlékszem.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Úgyan azt tudnám ide is sorolni mint amit kicsivel fejlebb is emlitettem, szerettem volna új embereket és egy új társaságot megismerni.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Fix & Drive Service
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2020-02-14

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Más szerveren is voltam szerelőben ahol sikerekkel is jártam, ezért megtetszett ez a pozíció és szeretném tovább folytatni ezen a szerveren és ki szeretném próbálni magam, hogyan is tudom teljesíteni ezt a feladatot, illetve szeretek egy teljesen új közösséget megismerni és emberekkel jó kapcsolatot építeni. Szeretnék újabb célokat kitűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4-5 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): A bemutatkozás résznél már említettem, hogy a most kialakult helyzet miatt eléggé sok szabadidőm felszabadult, így egy átlagos napon akár 6-7 órát is a frakcióra tudnák szánni. Természetesen én is ember vagyok, így ha valami közbejönne a megfelelő modon jelezném a feletteseimnek.
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): Hétvégente ennek az időnek akár a duplájára is számíthattok.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
Köszönöm hogy elolvastad, remélem ezzel a rövid ismertetővel elnyertem a tetszésed.
Észrevételed, véleményed nyugodtan jelezd felém egy hozzászólásban.
További szép napot/estét!

Alax válasza:
12 órád van frissíteni a V2 karakterneved az aktuálisra!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021,02,28. 18:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.