Yael Asar > kfer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
13
113
V4 karakter
yael.asar
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Yael Asar


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
kfer


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Mai napon volt egy rablásom, ahol menekülésre került a sor. Egy olyan házhoz menekültem, ahol kint várt engem a barátom. Ekkor futottam volna be a CP-be, ami félig sikerült, félig nem. Oda futottam CP-hez, meg is nyomtam E gombot és elkezdett tölteni az interior, mikor már fekete volt egész képem, akkor animba lőttek. A videón látszik, hogy amikor még kint láttam és mozogtam nem voltam animba. Azt hiszem volt már erre PK, hogy valakit lelőttek mikor töltött az interior neki, jogos is lett. ( ha megtalálom a PK-t akkor csatolom ) Kijött kfer és nem nagyon akarta megérteni azt ami történt. Azt mondogatta, hogy az előtt estem animba mielőtt még megnyomtam volna az E betűt. YT-re feltettem egy rövid videót, ott is látszik, hogy amikor még láttam bármit is nem voltam csigába. (0.25x-be főként látni)


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Köszönöm.
 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
142
614
Budapest
V4 karakter
Alexander G Escobar
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia.

Kezdeném azzal, hogy amikor ki mentem hozzád a reportra már 10-15perce állt az rp, mert te nem voltál hajlandó rpzni a tekessel, mert úgy gondoltad jogtalanul vagy ebben a helyzetben, és olyat is írtál neki ooc hogy pill el mész fürdeni(erre meg visszatérek), ezt azért említem meg mert ilyen nincs hogy te gondolsz egyet és nem rpzel, majd megy az Admin és akkor STOP lesz.

Értettem problémádat, de ez megesik, kint estél animba és pont szinkronban az animba lövéssel te be mentél az initibe.
Te nem szeretted volna elfogadni ezt ésbl érvelgettél nekem hogy volt már ilyen jogos pk stb meg hogy ez is SK.
Akarmit írhattam neked, nem igen fogadtad el a dolgot.
Ezek után jött egy kifagyas ami 20perc volt, természetes megvartunk téged hajnali fél2kor, miután visszajöttél csak annyit fűztél az egészhez "bocs fürödtem"..
Ezeket azért jó lenne nem csinálni, főleg ha te hívsz Admint és épp neked próbálunk segíteni.
Ezek után egyébként a pk is meglepő számomra, de a döntésemhez meg mindig tartom magam.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
13
113
V4 karakter
yael.asar
RP-ztem, fegyver oda lett adva, figyu rá lett téve, bocsáss meg, hogy levágtam a kis részt a klippről és feltöltöttem. Kifagyásomhoz meg annyit fűznék, 20 perc helyett 12 volt, és bocsáss meg ismét, hogy elrohantam letusolni miközben töltöttem vissza.
Értettem problémádat, de ez megesik, kint estél animba és pont szinkronban az animba lövéssel te be mentél az initibe.
Igen, akkor estem animba mikor már az interior betöltésének a végénél jártam, amikor semmit nem látok, és semmit nem tudok cselekedni. V3-ban sokkal gyorsabb volt ez, mivel nem kellett ott várni a töltögetéssel, hanem egyből bedobott az interiorba.
 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
142
614
Budapest
V4 karakter
Alexander G Escobar
LV karakter
-
V2 karakter
-
Igen, valahol itt ment el a dolog.
Nem, nem maradsz kint, egyből eltűnsz ahogy rá nyomsz az E betűre a cpben.

Ha úgy lenne ahogy te gondolod senki nem jutna be szinte, mert le lenne lőve.
 
  • Tetszik
Reactions: lane

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
142
614
Budapest
V4 karakter
Alexander G Escobar
LV karakter
-
V2 karakter
-
Megnéztem azt amit mondtál, ténylegesen nem egyből mész be, de legalább reálisabb így. 1-2 lövés még el tud kapni, amikor rá nyomsz a belépésre, de attól még ami történt teljes mértékben IC ügy.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
13
113
V4 karakter
yael.asar
Van kintről egy klippem, telibe látszik, hogy mikor még kint vagyok nem vagyok animba. Ha eltűnik a skinem, az az a kinézetem, és úgy lőnek meg tényleg nagyon reális. Ha szeretnéd elküldöm neked is a klippet privátban.
 
  • Vicces
Reactions: gilson

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 178
8 930
20
V4 karakter
Killian Burns
Hogyha még kint van a karaktered és nincs interiorban, akkor lelőhetnek. Nincs ez tiltva egyáltalán.
Bőven megoldható lett volna az is fejlesztői részről, hogy amint megnyomod az E betűt teleportálja el a karakteredet az interiorba, valószínűleg szándékosan nem lett ilyen.

Meg amúgyis, hogyan lehetne mérni ezt? Valaki beáll az ajtó CP-be, akkor ő már safezone-ban van és nem lehet lőni? Nem tudom elképzelni a gondolatot.
Meg is lepődtem volna hogyha te találsz ilyen panaszkönyvet, de váratlan fordulat volt, hogy végül nem lett meg.
Jogtalan a panaszod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.