Yacht Modell

Gregor Vasily

Újonc
2019. 01. 10.
36
40
V4 karakter
Gregor Vasily
Sziasztok!

Gondolom rajtam kívül jópár Yacht tulajnak okozott nagy meglepődést, hogy a V4 bekerülésével kikerült a Yacht modellje, és helyette az alap van, ami valljuk be elég csúnyácska a többihez képest.

Jómagam, és ahogy a többiek, ha nem is mindig, de olykor-olykor jó érzés volt vele kihajózni és főleg a belső, lenti része is sokat dobott az egyediségéhez, nem beszélve arról, hogy manapság az új horgászrendszer számos játékos elfoglaltsága lett, ami vitathatatlan mennyivel hangulatosabb lehetne általa.

V3-ban az ára 40.000pp volt, ami sem most, sem pedig akkor nem volt egy elhanyagolható összeg, ezért egyértelműsíthető, hogy senki sem a mostani kinézetéért vásárolta meg, hisz jelenleg fillérekért se sokaknak kellene, pedig a fentebb leírtak alapján, akár aranykorát is élhetné.

Elgondolkodtató az is, hogy jelenleg ki az az elvetemült, aki a mostani kinézetéért boltban megvásárolná, akár saját pénzét nem sajnálva, PP-ért.

Felmerült, hogy csak átmenetileg van így, viszont egy jó ideje a V4 óta, egyedüli hír annyi volt róla, hogy direkt lett kiszedve, és mivel nem tudni így is marad-e mostmár, a fentiek alapján nem teljesen korrekt dolog.
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Szerintem foglalkozva lesz az egésszel. Nekem is kicsit ideiglenesen leegyszerűsített megoldásnak tűnik a jelenlegi hajórendszer.
 
  • Tetszik
Reactions: Gregor Vasily

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szia! Lehet csak nálam bugolt valami és valójában nem is úgy volt, ahogy én megéltem, de feltűnt egy dolog. Megtartottam magamnál egy kifogott halat, kíváncsi voltam mi történik vele. Amikor az új horgászat bekerült, akkor a 0%-os hal megmaradt ugyanúgy halként. Most pár napja megnéztem újra és már döglött hal lett belőle, ahogy korábban v3-on is.

Ha ez tényleg így történt, nem csak bug volt, akkor feltételezem, hogy vissza tették a döglött hal itemet a rákászat miatt, tehát ebből adódóan foglalkozva lesz a hajózással, csak mindenhez idő kell, főleg ennyire modern köntösbe. Elég a horgászatot megnézni, a v3-as horgászatot imádta mindenki, most meg a v4-es változatot látva vissza nézve a v3-asat, nagyon alap volt ehhez képest.

Lehetséges, hogy a yachttal is van modernizáló terv, pl. egy olyan modot fognak csinálni hozzá, aminek lesz beltere is és több funkció elérhető lesz a hajón.