Xyn Ly jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pongo

Klaviatúra gyilkos
2020. 09. 20.
698
2 640
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
nni.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Xyn Ly

2. Születés helye, dátuma
SeeCity Kórház, 1998.9.10.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Centrum, 837a

4. Telefonszáma
589180

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi Szakközépiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság - Magasabb keresettel rendelkező munkahelyet ajánlottak fel, Terrorelhárítási Központ - Családi gondok, See City Car Service - Teljesen új karrier indításának megkezdése, Orosz Maffia - Rájöttem, hogy nem nekem való szakma ez, See City Kormány - A vezetőség lemondott

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, és ez a Terrorelhárítási Központ volt, ahonnan a családi gondok miatt kellett eljönnöm, nem kevesebb, mint közel fél év után.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Az eddigi rendvédelmi pályafutásom alatt nagyon megkedveltem az egész rendvédelem ún. működési rendszerét, avagy elvét, magát, a rendvédelem feladatát. Az alatt a közel fél év alatt, amit a Terrorelhárítási Központban szolgáltam, rájöttem olyan dolgokra, amiket eddig nem is gondoltam volna. Példának mondanám a rendvédelem - illegál közötti kapcsolatot. Eleinte nagyon "durva" volt lelőni a másik embert, de egy kis idő elteltével rájöttem, hogy pontosan miért is tettem meg.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Személyszerint a kitartásomat sorolnám az első sorba, mivel egy igen kitartó ember vagyok. Második helyre tenném a bátorságom, amit a TEK-nek köszönhetően szereztem meg. A harmadik dolog pedig a csapatban való szereplésem. Az egyik legjobb tulajdonságom a könnyen való beilleszkedés bármiféle közösségbe. Ezek mellett mellékesen mondanám még az empátiát, a fejlődőképességem, valamint nem utolsó sorban egy határozott, csöndes fajta ember vagyok.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Dávidnak hívnak, ám teljesen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag sokan Pongo-nak szólítanak. Jelenleg 17. életévemet élem.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020.08.31

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
108.440

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
OKF - Leader pozíció - Összetűzések miatt hagytam ott, SCK - Testőr pozíció - Leadták a leaderek, TEK - Hadnagy - Időhiány miatt, OROSZ - Byki - Nem kötött le, SCCS - Vontatós - Időhiány miatt

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Igazából a rendvédelem ezt a fajta oldalát, a "nyomozós" oldalát is kiszeretném próbálni. Volt már lehetőségem a TEK-ben szolgálni, közel 5 hónapig, ami nagyon tetszett, ám a vége felé már nem volt sok időm a játékra. Most viszont elhatároztam magamban, hogy szeretnék visszatérni a rendvédelembe és egy teljesen új életet indítani a karakteremnek, ahol az NNI lenne a kiválasztott frakció. Tervemből van elég sok, az egyik legfontosabb, hogy a tőlem telhető legtöbbet hozzam ki magamból az ottani eltöltött idő alatt, illetve mégtöbb tapasztalat elsajátítása, és nem utolsó sorban megismerni a frakció működési elvét.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezem.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Jelenleg a 17. életévemet élem, Szlovákiában. Egy kíváncsi, igényes, gyors döntéseket hozó, ám ennek ellenére egy gondolkodó, határozott és optimista embernek írnám le a személyiségem. Tanulmányaimat egy magyartanítási nyelvű gimnáziumban végzem, ahol jelenleg a technikai irányzat utolsó évét járom. Szabadidőmben, nem máshol, mint a gépem előtt szoktam ülni, kedvtől függően programozni illetve játszani szoktam. Ez mellett kisebb kihagyásokkal, de szoktam járni edzeni is, illetve úszni. Unaloműzés képpen zenéket hallgatok, képeket szerkesztek, és nem utolsó sorban weboldalak szerkesztésével is szoktam foglalkozni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen, tudom.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/VfNjGRq

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/bR8nEUy
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.