xixo_beast --> Clancy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xixo_beast

Újonc
2020. 05. 03.
47
7
V4 karakter
Franco Garrido

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
xixo_beast

Panaszra tett moderátor neve:
Clancy

Panasz oka:
Nem értem miért kaptam hibapontot, mikor kivan rakva a *MINIMUM EGY* kép.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):


Egyéb megjegyzés:
-
 

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
238
362
V4 karakter
John Shelton
Szia,

Az általad hivatkozott hirdetésre emlékszem, valóban figyelmeztetést osztottam rá. Valószínűleg az imgur tárhely szolgáltató nem működött megfelelően, ugyanis nálam fórumon nem jelentített meg képet, csupán egy fehér színű vékony vízszintes vonal volt látható, azonban azt megnyitni nem lehetett. Ezt követően később mikor ismét megtekintettem a hirdetésed már valóban azt tapasztaltam, hogy anélkül, hogy szerkesztetted volna hozzászólásodat az már tartalmazta a kérdéses képet, így ennek tükrében a figyelmeztetést illetve az azzal járó hibapontot még akkor visszavontam.

Fentiekkel nem akartam részedre kellemetlenséget okozni.

Üdvözlettel,

Clancy.
 

xixo_beast

Újonc
2020. 05. 03.
47
7
V4 karakter
Franco Garrido
Szia,

Az általad hivatkozott hirdetésre emlékszem, valóban figyelmeztetést osztottam rá. Valószínűleg az imgur tárhely szolgáltató nem működött megfelelően, ugyanis nálam fórumon nem jelentített meg képet, csupán egy fehér színű vékony vízszintes vonal volt látható, azonban azt megnyitni nem lehetett. Ezt követően később mikor ismét megtekintettem a hirdetésed már valóban azt tapasztaltam, hogy anélkül, hogy szerkesztetted volna hozzászólásodat az már tartalmazta a kérdéses képet, így ennek tükrében a figyelmeztetést illetve az azzal járó hibapontot még akkor visszavontam.

Fentiekkel nem akartam részedre kellemetlenséget okozni.

Üdvözlettel,

Clancy.
Semmi probléma, köszönöm szépen <3
 
  • Tetszik
Reactions: Jerry

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 089
12 309
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Üdvözlet.

A hibapont még aznap semlegesítésre került. Imgur helyett lehetőleg ha javasolhatok oldalt, akkor postimg.cc-t használjatok, mivel az imgurt nem jeleníti meg a fórum rendesen, és akár csak shift+f5-re hozza elő a rendszer.

Más képfeltöltő oldal használatával könnyen elkerülhető ezen kellemetlen helyzet.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.