Xie Tu panasza Ricsire.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

marcy.

seep into my weakness
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 131
17 638
V4 karakter
Aristide Nease.
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Xie Tu

Panaszolt fél admin neve:
Ricsi

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail, nem reális börtönidő. [DM AJ]

Bizonyítékok:


Megjegyzés:
Üldözés volt ügye. KB nyolc percen át üldöztük Őket amikor elkezdődött a tüzharc. A felvételen is látszik hogy előszőr azt löttem aki Glockal darált, majd vissza szállt a kocsiba. Sofőr mellett az anyosról kiszállt Arno Dorian és mivel AK-47 volt nála őt akartam kilőni, de mivel annyira nem látszodott ki a feje, meg azért a deagle se a legjobb fegyver ezért véletlenül a sofőrt löttem ki aki fegyvertelen volt. Ebbe az első gond az hogyha a kocsiba ül nem tudhatom hogy fegyveres-e vagy nem, másik még mindig nem szándékosan löttem ki. Amikor Előszőr oda hívta Olivér Droogo-t és elengedett azzal az indokkal hogy [2019-02-27 18:35:30] [Output] : Droogo: (( egyik jobbra másik balra. )), akkor nem értem miért kell 10perc után behúzni TS-en hogy miért löttem ki Olivért.

Panaszhoz hozzászólhat:
-
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bencével beszéltem az ügyben, vele egyeztünk meg, ennek megfelelően osztottam ki a szankciót.

És természetesen szerverszabályzatnak eleget téve.


• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos.
 
Utoljára szerkesztve:

sinny.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
157
69
V4 karakter
❌
LV karakter
andrew_deshane
V2 karakter
lauko_jozon
Mire felszólitja rég kapja a fejest és ,ha meg ők csinálták volna akkor semmi nem lenne....

Semmi közöd a pkhoz, figyut kaptad. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

marcy.

seep into my weakness
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 131
17 638
V4 karakter
Aristide Nease.
Szerintem tűzharc közepén nem fogom elkezdeni nyomkodni a Itt a rendőrség azonnal a földre felszólítást, meg szerintem nem is lenne reális, és amikor elkezdtük őket üldözni volt felszólítás is szóval a felszólítás nélküli lövés kilőve ezzel szerintem.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Máskor figyelj oda hogy kit lősz ki, ettől függetlenül a jailedet jogosan kaptad.
Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.