Xie ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 143
17 698
V4 karakter
Aristide Nease.
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Xie Tu >

Ötleted:
< Sziasztok, amiről beszélni szeretnék azok a fegyverek. Első sorba ami a legjobban zavar az az hogy mindenki fegyverrel megy mindenhova. Az hogy egy civil 20kg fegyverrel megy mindenhova az sehol se RP-s, erről egy képet is csináltam ( https://imgur.com/a/6Z8jm0b ). Azt hogy ezt korlátozni lehessen kellene egy pár új szabály, és ezzel nem azt akarom mondani hogy senkinél ne legyen fegyver csak indokkal, mivel lassan több az olyan civil akik 20kg fegyverrel mászkálnak mint azok akik rendesen legálisan mennek mindenhova, ezért kellene erre egy rendszer. Mivel álltalába ezek az emberek azért hordanak fegyvert hogy üldöztessék magukat. Mivel a NAV-ba vagyok ezért eléggé sokszor látok ilyet. Erre egy olyan rendszer kellene hogy csak indokkal lehessen nálad fegyver, Pl ami szokott lenni túszejtés, bankrablás. Ez az emberek miatt kezd a szerver körülbelül egy Civil VS Rendvédelem szerver lenni. Ráadásul egy két hónapja volt egy ilyen ügyem, megkérdezem tőle miért van nála 20kg fegyver és indokot nem tud rá adni, ha van is egy civilnél sőt bárkinél 20kg fegyver legyen rá indoka mint amit az elöbb említettem, bankrablás/túszejtés miatt van nála. >

Megjegyzés:
< Nincs. >
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Teljes mértékben egyetértek! Mindig ezekből vannak a DM-ek és hogy a PD többet afkol mint játszik..
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Teljes mértékbe támogatom az ötleted, elég érdekesnek találom hogy kb wc-re is nyakig fegyverrel megy na meg az ami kiveri a biztosítékot hogy tök természetes módon kiszáll nyakig fegyverbe a rendvédelem mellett. Ezzel csak a dm generálás megy 0-24... v3 asszem meg lv-n ez szankcionálva van, itt sem ártana.
 
  • Tetszik
Reactions: CsabaMonster99

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Teljes mertekben egyet ertek , unalmas hogy forgalmas helyen , rendezvenyen stb csak anyit latol hogy ugy jellenik meg vallaki mint egy karacsonyfa hogy jojon menozni. Csak sajnos amit csinal az se nem meno dollog se nem rp.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Ennyi erővel ha mar itt tartunk egy navos se maszkal a hatan csipaval se mp5 el meg igaz abol igazoltatnia se kene ha mar itt tartunk. Ne csak az illegal legyen akkor
mar nektek se lehetne ilyen fegyverzet nameg lefureszelt... a teknel sincs irl m4 ha kicsit utananezel egyebkent. Mind a ketto nem realis de inkabb a 200 hp kivetele lenne ide megoldas nempedig ez amit megfogalmaztal az otletedbe.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és shhhhhh

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 143
17 698
V4 karakter
Aristide Nease.
Neked egyedül azért nem tetszik ez az ötlet mert gondolom te is ilyen vagy a szerveren 20kg fegyverrel járkálsz mindenhova. Másik, rendvédelemnél miért ne lehetne Sniper meg csontozó? Egy rendvédelmis is horhadt ilyen fegyvereket ha megkapja hozzá az engedélyeket. És még mindig sokkal RP-sebb az hogy egy rendvédelmisnek vannak ilyen fegyverei mint egy civilnek.
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 692
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Skines fegyverek vannak nálad is fullba, navosként.
Sírsz azért, hogy másnál fegyver van, nálad nemtudom megszámolni hány fegyver van.
Hatalmas öngólt löttél aranyapám.

Rajmi válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
- Ezt a szabályzati pontot láttad esetleg már? Elolvasni kellene a szabályzatot és utána kommentelgetni. ;)
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: marcy.

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
@Xie irl nincs a rendvedelemnek de kezdjuk ott hogy a navos meg mindig nem az igazoltatás a dolga. A navnak a határt kell ellenőriznie kis pisztollyal nempedig m4 meg csipa ja meg mp5 el. Latom sgh letedre se vagy ezekkel tisztaba es irsz egy baromsag ötletet. Én is voltam sgh csak rajottem hogy hiaba írok jó ötletet valoszinuleg ra se fognak pikkelni hisz már ezt egyszer mi is megirtuk regebben csak mi a rendvedelem gyengiteset is beleirtuk. Egyebkent tek, es pds voltam szoval nem jarkaltam *20kg fegyverrel csak a duty itemeimmel. Nekem eleg lett volna egy kis automata fegyver nem kellett m4. Nem ertem a hozzalasod az egeszez de ahogy latod most jonnek az ertelmes hozzaszolasok mert sokan rendvedelmisek es csak a sajat oldalukat nezik de en pl tejes mertekben mind a ketto oldalt. Nem is ertem hogyan lehetsz igy sgh ilyen hozzalassal kicsit gondolkodj szerintem el az otleteden (ha ram halgatsz ird bele a rendvedelem gyengiteset is es akkor elegge ertemes otletet hozta ossze bar en mar irtam egyszer) Koszi hogy elolvastad nem szeretnek veszekedni csak segiteni hogy hogyan mit csinalj mivel tapasztalt jatekos vagyok es tudom a civilmaffia darakat de akkor meg azert lenne a siras hogy a navosnak m4 e van meg csipaja.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Mondjuk azt hogy a szerver gyakorlatilag elfajult és már mióta nem alapul a valóságra bár lássuk be hogy egy játék, az emberek többsége tesz a szabályokra
 

TheoV2

Újonc
2019. 05. 01.
19
11
26
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Jerry White
Teljes mértékben csak támogatni tudom! Általában hajnali 4-ig fenn szoktam lenni és nézelődöm a szerveren kaszinózgatok RP-zgetünk 1-2 fennlévő haverokkal, és előfordul hogy csak a semmiből fejbelőnek minket és ennyivel le van tudva. Civilek is skines fegyverekre gyűjtenek mert tudják hogy nem veheti el a rendvédelmis, kezd ténylegesen átmenni Civilek vs Rendvédelmi szerverbe, elkéne tényleg ez az ötlet! Volt már szó róla hogy figyelmeztetés alapon elvehető lenne a skines fegyver is, sajnos nem tudom mi lett ezzel az ötlettel.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15 és Nxrby

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nyitsz egy topicot amiben azt írod le hogy ne mászkáljanak az emberek 20kg fegyverrel miközben te is televagy a képen skines fegyverekkel,ezzel saját magadnak adtál egy pofont.Ha hitelesnek akarod az ötletet akkor legalább cseréld le a képet.....
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 143
17 698
V4 karakter
Aristide Nease.
Van nálam egy sniper ami 6kg és egy hotline mp5 ami 3kg, valóba 20kg fegyver.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Na ja.. mindig ez van, ezért nem vagyok már Rendvédelmis, állandóan ragelni, meghalni, afkolni 15 perceket, enni az ideget, nem.
Egy olyan szabály pontot kellene létrehozni, ami az Illegálnak is, és a Rendvédelemnek is kedvező. (Indoktalan fegyver viselése TILOS a szerveren, csak nagyobb akciókon, Leader engedélyével (Illegál részéről), rendvédelem is, és az adminisztrátorok is örülnének ennek a szabály pontnak.) :)
 
  • Tetszik
Reactions: marcy.

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
Van nálam egy sniper ami 6kg és egy hotline mp5 ami 3kg, valóba 20kg fegyver.
Akkor mért írtad úgy az ötletett hogy 20 kg fegyver,akkárhogy nézzem nem szokott senki 20 kg fegyverrel járni
 
  • Tetszik
Reactions: shhhhhh

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Egyetértek az ötlettel, de ahogy már le lett írva ez ugyanúgy vonatkozni kelljen a rendvédelemre.
Itt írogatod, hogy engedéllyel hordhatja, elég nagy tévedésben vagy, illetve nem tudom hogy vagytok vele, de ha én irl meglátnék egy NAVost, akiknél Sokkoló, MP5, AK, kés, glock van kicsit elgondolkoznék.
Nem egy ilyenről van képem, ha szükséges később beküldőm őket.
Szóval itt irogathatod ezeket a dolgokat, ha konkrétan pl. te sem tartod be.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát igen, ugyebár csak azok viccesezik be a témát, akik 20kg fegyverrel járnak. Akár egy szabálypontot ki lehetne találni erre, hogy fegyvert csak indokolt esetben lehet használni, indoktalan fegyverviselés TILOS!
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
302
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Ez egy jó meglátás ezért Támogatom . Viszont ami már pár hónapja tart a szerveren az embertelen mivel egyszerűen mindenkinél van minimum 1 Ak/M4 és egy rövid csövű a katanáról ne is beszéljek . Gondolom ezt mindenki tudja mivel aki rendesen játszik nap mint nap az látja hogy valami nincs rendben amikor egy 2-3 szintű player m4 el és katanával teker el Városházánál vagy épp teker be FIx&Driveba . És ami ténylegesen igaz és szomorú is egyben hogy tényleg nincs rá indokuk arra hogy viseljék csak arra kell nekik hogy üldöztetést / lövöldözést generáljanak csak ezt nem mondja ki senki mert nem meri.
Sajnos a fegyver árak viccek lettek hisz már 400 ezerért kapsz egy AK-47 és ha még szerencséd van kapsz hozzá töltény is ,mivel annyi van a szerveren hogy az már hihetetlen. Arra meg nem is akarok kitérni hogy egy állítólagos bandáson /civilen miért van egy ősi Japán ereklye . NEM RP-s. De ezt mindenki döntse el magában.Viszont azt is tudom hogy erre nem nagyon fognak behozni szabályt mivel nem 1 nem 2 topic nyílt már ilyen ügyekről és mind el lett törölve vagy egyszerűen lezárva egy egyszerű indokkal hogy [ IC ÜGY ] . Régen volt egy ilyen mondás hogy , illegál nélkül nincs rendvédelem és rendvédelem nélkül nincs illegál . Sajnos ma már át kell fogalmazni mivel jelenleg nincs sok aktív illegális szervezet a szerveren ezért így szólna helyesen Civil nélkül nincs rendvédelem és rendvédelem nélkül nincs civil. Viszont a topic jó remélem lesz belőle valami .
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15 és Nxrby

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Az ötlet jó, csak felesleges, mert már félig megvan valósítva. Van a Costa Nostra, ami előírja, hogy leader engedélye nélkül nem viselhet a maffiás nagy kalibert, ha visel akkor meg nem lesz frakis többé. Már csak rajtatok, legálosokon van a sor, hogy jöjjetek rá, hogy egyáltalán nem RP-s amit leműveltek általában.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.