Xiao Kong jelentkezési formanyomtatványa

Doar

Újonc
2024. 02. 22.
3
4
V4 karakter
Xiao Kong
LV karakter
Lucas Clayton
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Nándi<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>242114<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>6060<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és este. Hétvégéken akár délelőtt is.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-5 órát naponta.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nincsen<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, rendelkezek mindegyikkel.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Nándinak hívnak és nemrég lettem 16 éves. Idén leszek 10.-es egy budapesti gimnáziumba. Szabadidőmben rpzni szoktam, focizni vagy focit nézni. Januárban kezdtem el MTA-n rpzni, az előtt pedig a GTA 5 rp-vel játszottam és azóta is játszok vele. Szeretek filmeket/sorozatokat nézni egyedül akár a haverjaimmal. Barátságos vagyok az emberekkel ez miatt könnyen betudok illeszkedni társaságokba. Türelmes személyiség vagyok viszont olykor lusta vagyok egy-egy dolgot megcsinálni. Legtöbbször én vagyok a beszédes ember egy társaságban. Időnként elég sok ötletem támad ami tudja segíteni az embereket.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Xiao Kong<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Shanghai, 2000.06.15<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Horgász<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mivel gyerekkorom óta szeretem az autókat és értek hozzájuk. Szeretek és jól tudok csapatban dolgozni. Türelmes vagyok az emberekkel és a feladatokkal.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom a szabályzatot és rendelkezek az adott összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Xiao Kong vagyok, Shanghai-ban születtem az öcsémmel. Normális családban nőttünk fel ezért nem volt indokokunk semmiért se panaszkodni. Egy idő után szörnyű baleset történt ahol a szüleink életüket vesztették. Ketten maradtunk az öcsémmel és tudtam, hogy vigyáznom kell rá. Nehéz időszakot éltünk át de akkor kaptunk egy ajánlatot a Los Santosi horgászklubtól. Los Santos-ba utaztunk és felkerestük a klubbot. Kaptunk egy kis házat és horgászfelszereléseket. Horgászatból kellett megélnünk ezért mindig segítettük egymást. Minden álmom volt egyszer egy olyan munka ahol autókkal tudok foglalkozni ezért hobbi szinten elkezdtem autókat tanulmányozni. Teltek az idők mi után úgy döntöttem, hogy elég lesz a horgászatból és valami mást kell találnom. Az öcsém talált is egy állás lehetőséget ahova autószerelőket kerestek. Ekkor tudtam, hogy ez az én lehetőségem, hogy megvalósítsam a gyerekkori álmomat.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Körülbelül 50-55 percet<



 
Utoljára szerkesztve: