[ XI. értékelés ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Sziasztok!

Elérkezett a XI. értékelés, amely során az inaktív tagok lefokozásra/kirúgásra kerülnek, az aktív tagok pedig jutalmat kaphatnak.

Már majdnem 1 éve került megrendezésre az előző értékelés, így úgy éreztem, hogy itt az ideje ennek is.
Nem szaporítom tovább a szót, lássuk a feladatot:
Feladat: készíts egy aláírást(a méret a megszokottól lehet eltérő a szebb kidolgozás véget, azaz nem fontos 300 x 150 pixelben készíteni a képet) a saját neveddel ellátva, amiben valahogy visszaköszön a paintball téma. A betűtípust és színeket a kreativitásotokra bízom.
A kép beküldési határideje 1 hét, azaz 2019.09.11. 23:59-ig lehet a képeket beküldeni.

A értékelés 3 szempontból tevődik össze: kreativitás, design(azaz kivitelezés), esztétikai forma(azaz színek és betűtípusok használata, pixelesség). Mindegyikre 10-10 pontot lehet összeszedni, azaz összesen 30 pontot szerezhetsz. A legjobban teljesítő tag külön jutalmazásban részesül.

Mindenkinek jó munkát és sok sikert!


Thomas
 

Martinez

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 15.
377
301
23
www.hellenergystore.com
LV karakter
Nelson Werrnick
Szép napot. Rengeteget gondolkodtam mit kellene ebből kihozni,végül annál a döntésnél maradtam, hogy egy céltábla lesz ami közepéhez siet a "Martinez" szövegből álló lövedék. Próbáltam a Brush eszközzel is játszadozni. ( Ez a színes lövedékek a céltáblán. ) Remélem a legjobbakat. További szép napot.
paintball.png

 

parkin lot pimpin

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 417
5 776
LV karakter
bro kicked out
Szevamega az én pályaművem nem egy túlcsicsázott alkotmány. Lényegében a nevem formálja a "töltényt" és körülötte lévő "effect". Probáltam magamhoz hűen az egszerűségre menni. Pacsi **


XI.png
 
  • Tetszik
Reactions: Martinez és Maxii

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a beküldött képeket, akkor jöjjön is az értékelés róluk:



Martinez

Kreativitás: 9/10 pont
Az ötlet nagyon kreatív, ugyanis elsőre nem mindenki gondol céltáblára, hanem inkább repülő, vagy szétrobbant festékgolyókra.

Design: 8/10 pont
A design szép, szép a betűtípus, szép az effekt, tetszik a golyó suhanása, de kettő dolog szemetszúrt, ami leginkább szőrszálhasogatás. Az egyik: a paintball töltény golyó és nem valódi töltény formájú, ez inkább egy 9mm-esre hasonlít, mintsem egy paintball lövedékre, a másik: a céltábla mintha el lenne ferdítva, kicsit 3D-s hatást akart volna kelteni, de inkább olyan mintha összenyomtad volna, nem tudom melyik az igazi.

Esztétikai forma: 9/10 pont
Ismét szőrszálakat hasogatok, de ez olyan apró részlet, hogy, aki akarja, az sem biztos, hogy észreveszi: a céltábla széle kicsit pixeles, látszódnak a pixelek, egy kis lágyszegélyezést alkalmaztam volna rá, valamint néhány néhány nem csak a céltáblán van festék, hanem a levegőben. Ismét mondom: szőrszálhasogatás, nem komoly, hisz szép munka és 10 pontot kaptál rá.

Összegezve: 26/30 pont
Az eddigi munkáiddal is elégedett vagyok, nagyon szépen dolgozol, gyönyörű munkáid vannak, örülök, hogy a csapat része vagy! Megérdemelsz egy rank upot, ezzel elérted 'Képszerkesztő II.' titulust, gratulálok! Csak így tovább!



Maxi

Kreativitás: 8/10 pont
Kicsit általános a szétrobbanó töltények, de van benne egyediség.

Design: 9/10 pont
A háttér színei és betűtípus összeillenek, tetszik a paintball hangulatú betűstílus, valamint a színes, de szemet megfogó szín.
A fegyver egy G36C, ami lehet paintball fegyver, de ez egy egyszerű airsoft, vagy valós fegyver fekete változata lehet, egy paintball fegyver jobban illett volna ide.

Esztétikai forma: 9/10 pont
Kicsit a festék egy-két helyen levágódik a vászonról, főleg az alján figyelhető ez meg, kisebb mérete

Összegezve: 26/30 pont
Szépen munkáid voltak eddig is, ez is az lett. Aktív tagja vagy a csapatnak ráadásul már több, mint kettő hónapja, így te is megérdemelsz egy újabb rangot, mégpedig a 'Képszerkesztő II.'-t, gratulálok! Továbbra is csak ügyesen!



Kustii

Kreativitás: 8/10 pont
A golyórepkedés kicsit egyszerű téma, majdnemhogy gondolhat mindenki erre, de viszont ügyesen fogtad meg és alább viszont ez többet ért pontban.

Design: 10/10 pont
Egyszerű, letiszult, minimalista és egyedi. Úgy érzem többet nem is kell mondanom rá. Tetszik, hogy nem használtál külső képet, hanem te készítettél mindent, így minden egymáshoz illik, egy prémium, különleges hatást ad az egésznek, hogy nem fog egy másik ember ugyanilyet készíteni/kapni kép igénylésekor. A betűstílus és a színek, színátmenetek szuperek. Jól eltaláltad!

Esztétikai forma: 10/10 pont
Az a "probléma", hogy nem igazán tudok még szőrszálhasogató sem lenni, ugyanis se pixel, se egyéb hiba nincs rajta.

Összegezve: 28/30 pont
Gyönyörű munka, tényleg! Eddig is aktív tagja voltál a csapatnak, remélem továbbra is így marad! Jó veled dolgozni!



KrumpLiii

Kreativitás: 6/10pont
Ismerem a munkáidat, emiatt nekem ez picit kevés, nem tartom a legkreatívabbnak, ne haragudj.

Design: 9/10 pont
Jó a betűstílus, jók a színek, tetszik a színkavalkád. Kicsit a mesterlövész számomra indokolatlan jelen helyzetben, ugyanis nem paintballra hasonlít, de a megközelítés jó. Valamint nekem túl sok a körvonal, túl vastag.

Esztétikai forma: 9/10 pont
Különösebb problémám nincs vele, így kaptál rá 9 pontot.

Összegezve: 24/30 pont
Szép munkáid vannak, de ezt most kicsit kevésnek éreztem, mintha elsietted volna, de ezzel nincs baj, legközelebb figyelj kérlek! Nem olyan régóta vagy itt, így rangemelésben most te nem részesülsz, de hajrá, így tovább! Sok sikert és jó munkát!



Végösszegzés: mindenkinek köszönöm a munkáit! Szuperek vagytok! Kreatívak vagytok, nagyon szép munkáitok vannak, odaadással és pontossággal készítetek minden munkát el.

Rang up-ot kapott:
Martinez | Képszerkesztő I. -> Képszerkesztő II.
Maxi | Képszerkesztő I. -> Képszerkesztő II.

Külön jutalmazásról is volt szó, ami egy egyedi 'Legjobb képszerkesztő' titulust érdemel ki, viszont ezt kivételesen fokozom. Kustii 2019.05.16-tól bővíti a csapatot remek és egyedi munkáival. Ebben az értékelésben övé volt a legjobb kép, régóta a csapat aktív tagja, így úgy érzem, hogy megérdemli a rangemelést, pontosabban: 'Veterán' szintre. Gratulálok! Maradj továbbra is aktív, köszönöm szépen a munkáidat!



Akik kirúgásra kerültek: Lamarka(Veterán), imveres(Képszerkesztő I.)


Probléma esetén privátban meglehet keresni nyugodtan.

Kicsit elcsúsztam az értékeléssel, ezt sajnálom! Sajnos nem sok időm volt.

Mindenkinek további jó hétvégét, sziasztok!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.