Xander G Karlson Jelentkezési Lapja a Nemzeti Nyomozó Irdodá-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davidka2

Újonc
2023. 01. 02.
18
9
Székelyudvarhely
V4 karakter
Xander G Karlson
V2 karakter
Castellano Henry

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 15 éves vagyok, Január 2.-án töltöm a 16-ot.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2021. 11. 07. óta játszom az MTA szerverén.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Először is a ban-nom, az úgy történt, hogy belekeveredtünk egy DM szituációba és próbáltam magyarul kihúzni az egyik haveromat a szarból és aztán én estem bele.. A jail-ek közt van egy ForceRP, ez még régebb volt amikor még kezdő szinten voltam. Az FK jumpokból az első az OMSZ-nél időhiány végett történt, a FIX-nél pedig betegség végett, korházban voltam. A mostani OMSZ Frakció Jumpom az OOC indok, családi dolgok végett történt leginkább, de úgy igazából meguntam a Frakciót ezért távoztam (ha fontosabb majd privátban jobban ki tudok erre térni).Szeretnék csatlakozni az NNI csapatához, mivel én a szerveren RP-zni szeretek nagyon és ezt valamennyire át is adta az OMSZ, csak azért mégis eltér az NNI ettől. Ha fontosabb lesz, akkor ki tudok térni majd bővebben az OMSZ-es frakció jumpokra.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Igazából azért váltottam neveket, mivel mást szerettem volna RP-zni.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 43.649 játszottpercem van a szerveren jelenleg.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a második lapom ezzel együtt. (Most remélem elnyeri tetszéseteket!:))
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-
2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Eddig V4-en voltam OMSZ-ben legelsőnek, onnan időhiány végett távoztam, mivel abban az időben sok időt kellett a tanulásomra szánjak. Ezek után jött egy Fix&Drive-os Fk jumpom, ez pedig betegség végett volt (korházban voltam). Most pedig újra történt egy FK jumpom az OMSZ-nél ez pedig OOC indok végett, családi problémák akadtak.(Nem vagyok Frakció Jumper, nem akarom, hogy bárki is ezt hidje rólam, de én is sajnálom, hogy így alakult, nem én akartam így hanem a sors hozta.)
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Sajnos nem rendelkezem nagyon kiemelkedő eredményekkel a szerveren.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Először is, a nyomozói szakma mindig is vonzott engem. A bűnügyek feltárása és a rejtélyek megoldása mindig is izgalmas kihívásnak tűnt számomra. Hiszek abban, hogy a közösségért való munka és az emberek védelme mindennél is fentebb áll. A Nemzeti Nyomozó Iroda olyan közösséget/platformot biztosít, ahol ezeket a vágyakat, illetve értékeket érvényesíthetem a legmagasabb szinten. Szeretném szolgálni az embereket, és hozzájárulni a társadalom biztonságához és stabilitásához.
-A nyomozói munka változatos és kihívásokkal teli. Minden nap új helyzetekkel és feladatokkal kell szembenézni, ami lehetőséget ad a személyes és szakmai fejlődésre. A Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozójaként mindig új dolgokat fogok tudni majd megtanulni, és folyamatosan fejleszthetem készségeimet, ami nagy értéket képvisel számomra.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi szinten, hétközben a 3 óra az a biztos, ennél többet nem akarok ígérni, mivel nem tudhatom de viszont ez akár több is lehet. Hétvégente pedig ennél még sokkal több.-Aktív tagja lennék a frakciónak ezt majd be is bizonyítom.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, nem játszok a SeeGameSystem többi szerverén.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos elvesztek a képek, mondjuk annyira sok nem volt de dolgozom rajtuk aktívan.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- A nevem Xander_G_Karlson.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím: Los Santos, Blueberry. - Telefonszám:+38-76-450-5854 - Email cím:xandergkarlson@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még sajnos rendvédelem tagja, de minden vágyam ez lenne.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretnék a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni, mert mindig is vonzott a bűnügyi/rendvédelmi munka.
Úgy érzem, hogy hivatásom lenne részt venni a bűnözés visszaszorításában és a társadalom védelmében. Az, hogy aktívan részt vehetnék a bűnügyek felderítésében és az elkövetők felelősségre vonásában, komoly kihívást jelentene számomra, és izgalmas lehetne egy olyan munkakör, ahol mindig új és váratlan helyzetekkel kell szembenéznem. Illetve így a végére, elég jó vagyok a nyomozásokban és rejtvény megoldásokban, apukám is nyomozó volt és sokat tanultam tőle.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozók sokféle tevékenységet végeznek, hogy egy büncselekményi ügyet megoldjanak. Ezek közé tartozik mondjuk a bűnügyi helyszínek megvizsgálása, amelynek során a nyomozók bizonyítékokat gyűjtenek, mint például: ujjlenyomatokat vagy esetleges DNS mintákat, stb..
Emellett tanúkat is kihallgatnak, akiknek a vallomása segítshet a bűncselekmények megoldásában/felderítésében. A nyomozók gyakran elemzik az adatokat illetve az infirmációkat is, például a telefonhívásokat vagy banki tranzakciókat/utalásokat, hogy rekonstruálják az eseményeket és az elkövető/elkövetők mozgását.
A nyomozók lehetnek különböző specializációkban is jártasak, mint például a technikai nyomozás vagy esetleg a szervezett bűnözés elleni kiállás/küzdelem.
-Összességében a nyomozók célja, az igazság kiderítése és az elkövetők elkapása, felelősségre vonása.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Nem sokban különbözök a többi "átlag" embertől, sőt. Pozitívumba sorolnám a jó megoldóképességemet, gyorsan és hatékonyan tudok megoldani problémákat. A jó beszédkészségemet amit édesanyámtól örököltem, valamint nagyon könnyen tudok kapcsolatok építeni emberekkel és a közös hangot megtalálni. Negatívumba sorolnám a túlzott önkritikát, ha valami nem sikerül még akkor is magamat okolom ha nem az én hibámból adódott a kudarc és ezt elraktározom magamban, ez sokszor mentális összeomlásokat okoz bennem. Néha túlrámenős tudok lenni, és nem csak a nő ügyeknél van így. Az, hogy szókimondó vagyok, további negatívumként említhető.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Legelőször is próbálnám diszkréten kezelni a helyzetet és nem feltünést kelteni, mert ameddig ők rólam nem tudnak lépéselőnyben vagyunk.
Próbálnék tisztes távolságot felvenni, hogy észrevétlenül jelentsek rádión a társaimnak, ezzel együtt a feletteseknek is. Úgy gondolom, hogy a társszervereket is értesíteni kell. Majd követném a felettesek utasításait. Elsődlegesen is egy bizonyos objektumot vagy területet úgy kell körbevennünk, hogy észrevétlenek maradjunk. Ők ne tudják, viszont valójában már be vannak zárva. Miután a biztonság már biztosítva van jelezni kell az emberrablók felé a jelenlétünket és túsztárgyalást kezdeményezni. Majd amennyiben a tárgyalás sikeres annak tudatában járunk el és rajtaütünk az elkövetőkön amint lehet. Miután a szükséges információkat átadtuk a feletteteseinknek, ők riasztják a Bevetési Osztály tagjait és a Terrorelhárítást, ami után megkezdődhet a túsz kimentése és a célpontok elfogása vagy likvidálása.
Az akció után a túszok orvosi ellátása és pszichológiai támogatása kiemelt fontosságú.
Minden helyzet egyedi, és a rendőrségi műveleteket szakértői vezetés alatt kell végrehajtani, szoros együttműködésben az érintett szervezetekkel a sikeres kimenetel érdekében.



4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Xander G Karlson.
 
Utoljára szerkesztve:

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!
Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
 
  • Imádom
Reactions: Davidka2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.