FA/SA bírálatára vár Wylson Jackson (Sarah Shultz) - Anti

BenceEVO12

Újonc
2021. 06. 25.
39
14
Dévaványa
LV karakter
Natasha Hidri
V2 karakter
Csatári Bence
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Wylson Jackson (Sarah Shultz)

A ban időpontja:
2021.04.09.

A ban időtartama:
Örökös

Admin neve, aki bannolt:
Anti

A ban oka:
Többszörös multiacc, ban alatti játék (ImiBoss, ImiBoss1... és társai) - (téves ban)

Amiért szeretnéd az unbant:
Szép napot/estét, az olvasónak! Azért írom ezt a kérelmet, hogy feloldják a kitiltást, amit nem én kaptam meg jogosan, és szeretném élvezni a see-game közösségét. (A barátaimmal is szeretnék játszani) -Bővebben: 2023. októberében vásároltam egy használt számítógépet, egy sráctól marketplace-en. November másodikán amikor játszani szerettem volna a szerveren, a barátaimmal, akkor szembesültem a ténnyel, hogy akitől vásároltam a gépet (Imre), aki végleges kitiltást kapott a szerverről, aki többszörös multiaccount miatt van bannolva (Ekkor írtam az első UB-t). Természetesen, én erről a kitiltásról nem szembesültem a vásárlás időpontjában. Megbízhatóságom, tükrözi az LV-n játszott perceim, és sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy végleges kitiltást kaptam volna, és szabályt szegtem volna. Igazam bebizonyítását, többféle képpen is igazolni tudom. (Személyes adatok) Remélem, hogy kapok egy második esélyt (még hogyha, nem is én követtem el).

Megjegyzés:
Rugalmas vagyok, a tárgyalás időpontjára, és beszeretném bizonyítani igazamat, köszönöm, hogy elolvasta a kérelmemet. (Remélem minél előbb tudunk erről beszélni, voice-ban is).

 
  • Imádom
Reactions: David0310