Wylde Jhons -/- Adminisztrátor Jelentkezése.

.Venoxs

Újonc
2024. 07. 10.
3
2
V4 karakter
Wittmann Bence
LV karakter
Wylde Jhons
lv.png


Adminisztrátor jelentkezés
Rövid bemutatkozás:
Bence vagyok, a 16. Életévemet töltöm. Veszprém megyében élek egy kisebb városban. Kereskedelem és webáruházi technikus szakon tanulok a helyi iskolában. Hobbim a sport, heti 5x járok eddzeni , számomra nagyon fontos az egészség, és a szórakozás.
Nagyon szeretek rpzni. Lassan 6 éve csöppentem bele az RP világába a testvérem által, melyet kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan űzök.
Most egy 3 éves kihagyás után úgy döntöttem újra megpróbálkozok és jelentkezek adminisztrátornak. Szabadidőmben az alábbi felsorolt dolgokon kívül szeretek a barátaimmal, családommal ,barátnőmmel tölteni az időt.
Egy kedves, megértő és odafigyelő ember vagyok. Persze van egy kicsit "rosszabb" oldalam is aki kissé szeleburdi, és türelmetlen is.
Nagyon szeretek csapatban dolgozni, szociális ember vagyok aki nagyon könnyen betud illeszkedni akár már egy összeszokott társaságba is. Szeretek új dolgokat kipróbálni és új embereket megismerni.


Az Adminisztrátor feladata a véleményem szerint:
Az adminisztrátor feladata adminisztrátori színtenként más és más lehet, de röviden összefoglalva:
Az adminisztrátor feladat a játékos igényeinek, problémáinak megoldására és kielégítésére alkalmas személy akinek kötelessége mindkét felet meghallgatni és eszerint szankcionálni ha szükséges.
Az adminisztrátor felelős a szerver rendjéért, kötelessége biztosítani , hogy a játékosok betartsák a szerver szabályait, irányelveit. Kötelessége minden tudása szerint minnél gyorsabban és hatékonyabban megoldani a játékos által jelentett konfliktust, problémát, ezeken kívül van rengeteg kiegészítő feladata, melyekről ódákat lehetne zengeni.


Miért jelentkezek adminisztrátornak:
Igazából ez egy nagyon régi álmom , hogy a SeeMTA LV szerver keretein belül adminisztrátori feladatot töltsek be, szeretném segíteni a szerver munkásságát az adminisztrátori szerep betöltésével, mert tisztelem a közösséget, és szeretnék segíteni abban, hogy a játékosok a lehető legjobb játékélményben részesüljenek . Szeretnék egy új csapat tagja lenni és új embereket megismerni az adminteam keretein belül.

Miért engem vállaszatok:
Az eddigi tapasztalataim szerint nagyon jól dolgozok csapatban, könnyen beilleszkedek egy új közösségbe, már többször láttam el adminisztrátori feladatot, melyekből több pozitív visszajelzés jött nekem. A szerverszabályzat teljeskörű ismeretével rendelkezem, mellyel megfelelően tudnám biztosítani a legmegfelelőbb játékélményt a játékosok számára.

Mennyi időt tudnék szánni a szerverre:
Ez nagyon relatív, ez a fentálló családi helyzettől, és az Iskolai tanulmányaimtól is függ, viszont a minimális megszabott duty idő teljesítésére, mindig törekednék ahogy az időm és energiám engedné, számomra fontos hogy a magánügyeimre, és a szórakozásra is legyen időm. A heti 3000 perc duty idő számomra teljesíthető lenne.

Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni?:
Természetesen igen, számomra a mindennapjaimban is elengedhetetlen a csapatmunka, mind iskola mind munka terén.
Szerintem ez az egyik legjobb tulajdonságom , hogy nagyon jól tudok csapatban dolgozni, persze a csapatmunkának vannak hátulütői is, vannak emberek akikkel nem annyira szimpatizál az ember, viszont a betöltött szerep közben, ezeknek a figyelmen kívűl hagyása elengedhetetlen, ez az amitől én nagyon el tudok vonatkoztatni.


UCP:
Megjegyzés: Nagyon szépen köszönöm, hogy végig olvastátok és nagyon sok sikert a többi jelentkezőnek.
Elérhetőség: bencewittmann2000@gmail.com
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: pepzi26 és olbaP

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
305
600
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Dean Wallace
Hali!
3 éve nem voltál fent a szerveren. Ez alatt a 3 év alatt sok víz lefolyt a dunán, sok-sok változás történt a szerveren script, illetve szabályzat terén is. Ezekkel nem hinném, hogy tisztában lehet bárki is úgy, hogy nem is játszik igazából.
A lapod egyébként nem lett rossz. Viszont! Aktív 300 perces jail vár téged a szerveren, ráadásul az indokok is eléggé súlyosak.
Ezen okok miatt nem tudom támogatni a lapodat, de sok sikert hozzá.


Ui: LV IG neved változtasd meg fórumon, mivel nem Wittmann Bence az IC neved LV-n.
 

.Venoxs

Újonc
2024. 07. 10.
3
2
V4 karakter
Wittmann Bence
LV karakter
Wylde Jhons
Hali!
3 éve nem voltál fent a szerveren. Ez alatt a 3 év alatt sok víz lefolyt a dunán, sok-sok változás történt a szerveren script, illetve szabályzat terén is. Ezekkel nem hinném, hogy tisztában lehet bárki is úgy, hogy nem is játszik igazából.
A lapod egyébként nem lett rossz. Viszont! Aktív 300 perces jail vár téged a szerveren, ráadásul az indokok is eléggé súlyosak.
Ezen okok miatt nem tudom támogatni a lapodat, de sok sikert hozzá.


Ui: LV IG neved változtasd meg fórumon, mivel nem Wittmann Bence az IC neved LV-n.
Szia, nagyon szépen köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed, kérlek engedd meg had reagáljak rá. Sajnos nem önszántamból nem játszottam 3 évig a szerveren, elromlott a gépem, és sajnos nem voltam olyan anyagi helyzetben, hogy új gépet tudtam volna magamnak venni. A szerver szabályzatot az elmúlt hetekben többször is átolvastam, biztosra mondom, hogy 100%-ban tudom a szerver szabályzatot, amennyiben kapok esélyt ez gyakorlatban is megmutatkozik. A szerveren való változásokkal teljesen tisztában vagyok mert jó barátaim álltal hétről hétre követtem minden egyes változást, semmi se érne váratlanul, és még streamekből is informálódtam.
A jailre rátérve, igazából az az egy jailem volt, ami teljesen jogos volt, az ügy 3 és fél éve volt amikor 12 éves voltam, és még nagyom az rp tudásom elején voltam, azóta egyértelműen rengeteg értem, rengeteget fejlődtem, a jail levárása egy napot venne igénybe, ami nekem nem okozna gondot.
Remélem ez nem okozna senkinek gondot, és egyszer egy csapatként tudnánk dolgozni.
 

Bertoold

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2020. 11. 01.
69
21
V4 karakter
Wilson Soliver
LV karakter
Wilson Soliver
V2 karakter
Nadjovits Nerks
Szia! Az aktív jail nem a legszebb, főleg egy ilyen pozíció betöltéséhez. Másrészről, csak azt tudom mondani mint [SIZE=3]Espinoza[/SIZE]. Az az idő már rég volt. Szerintem várjunk ezzel a lappal egy keveset. Szerezz tapasztalatot a mostani szerverről. Sok sikert!