Wyatt Brown jelentkezése a honvédséghez

vivo231

Újonc
2024. 06. 27.
4
0
V4 karakter
Wyatt Brown
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?

Szabolcs

Hány éves vagy?
19

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2019

Hány játszott perced van?
21800

Miért pont téged válasszunk?
Válasz

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?

2-3 órát.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igne.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Szabolcsnak hivnak. 19éves vagyok. Ipari Infromatikai szakon tanulok most töltöm az 5. évemet. Hobbiai közé tartozik a biciklizés, olvasás. Régen röplabdáztam, kosaraztam és akrobatikus kosaraztam is.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
VRégen mikor bent voltam akkor érdekesnek, másnak találtam az rpt itt a hondvéségben mint amint kivülről látni más rendvédelmi frakciókból. A honvédség a való életben is nagyon foglalkozta.Most hogy nem kell rengeteget tanulni
van időm és energiám mélyebben beletanulni a honvédség rpjébe.


Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Igen. Navban és a honvédségben, NNI.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Figyelmes, gyorsan tanulok, próbálok mindig Őszintent lenni.
Sok mindenbe belekezdek, da hajlamos vagyok elveszteni érdeklődésem dolgok iránt ezért sok minden félbe is hagyok ez inkább negativ mint pozitiv szerintem. Meggondolatlan tudok lenni. és szétszort.


Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?

Igen.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Voltam a NAVba már nem tudom mennyi ideig Igazából már nem is tudom miért jöttem el 4-5 éve lehetett.
Voltam a Honvédségbe itt nagyjából egy két-3 hetet voltam akkoriban tartottam egy hosszab szünetet a szerveren azért léptem ki.
A legutolsó az NNI volt itt se voltam sokat max egy hónapot Érettségi, tanulás miatt kellet ott hagynom.


Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!


Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Wyatt Brown
Születési hely, idő: Los Santos, 1998. 09. 25.
Anyja neve: Lisa Brown
Bejelentett lakcím: San Fierro St. Robert St. 43.
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: 56833EE
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 194cm
Testsúly (kg): 95kg
Telefonos elérhetőség: 38-77-557-4324
E-mail cím: brown.wyatt9809@seemail.hu

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santosi középiskola.
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Magyar anyanyelvi szinten
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: 2 éves ápólói végzettség
Korábbi munkahelyek: Fuvarózó cégnél dolgoztam.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B-s jogositványom van.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem vol.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem volt.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendlekezem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Los Santos és San Fierro légtereit ellenőrzi, személyvédelem, határok védelme. Terror eseménynél az ország védelme.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelegni, megfelelő módon köszönni.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Haditengerészet, Légierő, szárezföldi.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Rádión felkeresném a jelenlegi rangidőst és értesiteném erről a helyzetről.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Felszólitom az illetéktelen személy hogy adja meg magát, majd jelentem rádión.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólitom hogy hagyja el a helyszint, ha nem teszi meg felszólitom mégegyszer ha harmadikra se engedelmeskedik kényszeritőeszköz segitségével eltávolitom a területröl a személyt.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos, 2024, 10, 03.
Aláírás: Wyatt Brown
 

Rxseline

Újonc
2024. 02. 27.
24
21
V4 karakter
Kalliope Hiddleston
Szia, először is rengeteg a helyesírási hibád a lapodban, kérlek szánj rá több időt legközelebb és olvasd át mielőtt beküldesz egy jelentkezést. Aztán írtad, hogy több rendvédelmi frakcióban is voltál tag, itt Honvédségben is de 2-3 hét után leadtad, most mi a garancia hogy nem így lesz? Ha ezektől el is tekintek még akkor is a válaszaid rövidre sikerültek az utolsó részben. Szerintem adj neki egy kis időt és fuss neki még egyszer a közeljövőben.