WLF6976 jelentkezése Moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976


x3zePcK.png


IG neved:
- Válaszod -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Kb 2éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem és nem is tervezem hogy legyek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 2-3 óra -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 3-4 óra -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért mert érettnek tartom magamat a feladatra emellett szeretnék segíteni a játékosoknak hogy sokkal könnyebben teljenek a mindennapjaik a TeamSpeak 3 szerveren és emellett megszeretném ismerni a csapatot és részt venni a csapatban. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért mert szeretném megismerni a csapatot emellett szeretnék segíteni a játékosokon és kiszeretném próbálni magamat hogy milyen moderátornak lenni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Minden erőmmel azon lennék hogy a szerveren töltött időmet azzal töltsem hogy segítsek a játékosoknak hogy minnél jobb élményekkel gazdagodjanak a szerverrel szemben -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Azzal hogy minden időmet amin a tsen töltök azt a játékosok segítésével tölteném. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Hát a célom az operátor lenne,de mivel elég kevés az esély arra hogy pont én lennék operátor ezért inkább egy 4. szintű moderátor. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
-
Érett -
-
Aktív -

Negatív:
- Izgulós -
-
Néha káromkodom -
-
Hirtelen haragú -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Horváth Dávid-nak hívnak,14 éves vagyok. Szolnok megyében élek egy kissebb városban. A legtöbb időmet az xbox és a számítógép előtt töltöm. Kedvenc zenei előadóim Lil Peep,Skillet,Linkin Park,MiyaGi. A Jővőben informatikai pályán szeretnék tevékenykedni. A hobbim az a fotózás és jövőre tervezem megvenni az első fényképező gépemet amivel sokkal jobb minőségű képeket tudnék készíteni. Remélem sikerült megfognom benneteket ebben a kis jelentkezési lapban ha esetleg valamilyen hibát vesztek észre örömmel fogadom vagy hozzászólásban vagy privát üzenetben.:) -
 

Salvador

Zöldfülű
2019. 01. 16.
206
145
V4 karakter
Alisha Reynolds
LV karakter
Kitty Chambers
Szia én személyszerint tartózkodom az Ig neved résznél bővídsd és a válaszokat még pótold egy két mondatal.Úgy már elfogadhatóbb lesz.
 
  • Hűha
Reactions: saca

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ez nagyon gyenge lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.