Winton Dean Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Deus1337

Újonc
2021. 11. 05.
10
9
20
Budapest
LV karakter
Winton Dean
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Winton>
Középső név: <nincs>
Keresztnév: <Dean>
Születési hely és idő: <Las Venturas, 1998.11.17>
Anyja neve: <Palmer Yara>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Winton Dean[I][I] vagyok, Amerikai származású fiatalember. 1998.11.17, Las Venturasban születtem és itt töltöttem gyerekkoromat.Mindig is bennem volt a tudat hogy egyszer szeretnék embereknek/rászorulóknak segiteni, ebben azis segitett hogy Édesanyukám főorvos volt, mivel még kis koromba elvesztettük igy édesapám és nagymamám neveltek fel. Általános iskola után kitünő eredményekkel sikerült bekerüljek a Queen's University Belfasti Orvostudományi, Fogorvosi és Orvostudományi Kar-jára ami az Egyesült Királyságban található. 21.-éves koromra elvégeztem az egyetemet, és lediplomáztam. >[/I][/I]>
Motivációs levél:
<[I][I]Nagyon magabiztos vagyok és nagyon céltudatos. Sokan mondták,hogy ez egy nagyon fárasztó és nagy felelősséget vállaló munka,de ez engem nem rémiszt el. Nagyon szeretnék másokon segíteni,és bízok abban,hogy ez sikerülhet.[/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentő>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<United Kingdom, [I][I]Queen's University Belfasti Orvostudományi, Fogorvosi és Orvostudományi Kar[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Queen's University Belfasti Orvostudományi, Fogorvosi és Orvostudományi Kar[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<7év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkhelye:
<Futár/ételhordó>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.06.21 - 20221.02.10>
Munkaköri leírás:
<Fuvarlevél alapján megadott étel,italokat kell kiszállitani a megadott címre/címekre>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Munkahely frissitése, szeretnék a szakmámban dolgozni.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <38761111869>
E-mail cím: <wintondean@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Márk>
Életkorod: <18>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<3-4 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet tölt be és mi volt a távozásod oka?
<A Las Venturas szerveren még nem voltam frakcióba>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Elég céltudatos vagyok, sok időt tudnék a frakcióra szánni, egész jófej és vicces vagyok a barátaim belátása szerint, értékes tagja lennék a frakciónak>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Képíró Márk vagyok, 2003.11.17.-én születtem Budapesten és itt is élek, jelenleg dolgozok de szabadidőmben sokat szoktam játszani főleg a SeeMTA Las Venturas szerveren. Elég céltudatos személyiség vagyok, amit el szeretnék elis szoktam élni. Önmagában egy csendes visszahúzódó ember vagyok, de jó társaságban egész jól kibontakozok. Kis koromba sokat sportoltam főleg bicikliztem illetve fociztam. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Rossz: antiszociális, Hirtelen haragú , figyelmetlen. Jó: Őszinte, Célra törő, becsületes>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/KwPTU0F>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedőkötés:vérző,égetett seb esetén. Nyomókötés: erősebb vérzés esetén,Szorítókötés:életveszélyes seb esetén alkalmazzuk.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Ez esetben egy előrehajtom a fejét és összeszorítom az orrát kb. 5 percig.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Elsősorrban elmondom,hogy próbáljon nem pislogni, majd egy csipesszel precíz mozdulattal kiszedem,ezután bekötözöm>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zúzódás vagy törés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsősorrban az eszméletlent látom el mivel ő van a legnagyobb veszélynek kitéve. Másodiknak azt aki a nehézlégzésre panaszkodik,mivel fulladás vagy ájulás következhető be. Utoljára a másik sofőrt,mivel az ő panaszai nem annyira életveszélyesek mint az előzőéknek>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Képíró Márk / Winton Dean
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Winton Dean!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Burak

Mindenható
2019. 03. 04.
317
1 259
25
Kazincbarcika
V4 karakter
Xavier Watson
LV karakter
Derek Larson
V2 karakter
❌
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Winton Dean!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Derek Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: DaniLV és NooWay22
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.