Win 11 pro hiba betöltésnél

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bxlint13

Újonc
2024. 06. 16.
3
0
V4 karakter
Escobar Wright
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Escobar Wright

Az észrevétel időpontja:
Amikor letöltöttem a see-t és elinditottam és azóta van ez a folyamatos crash

Kép, videó:
-

Részletes leírás:
Amikor már bedobna a elhagyatott szigetre ahol lezuhan a repülő akkor még oda se dob be és egyből ki crashel a játék szóval most nem tudom hogy mi lehet ez a hiba

Időpont:
2024.06.10

Egyéb megjegyzés:
Köszönöm ha kapok egy kis segítséget de fix 30-40 fps-em lenne

 

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
155
87
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Csaó.
Elég szűkszavúan fogalmaztad meg a problémádat ,így azért elég nehéz lesz segíteni. Kaptál esetleg valami hibakódot amikor kidobott a játék? Az rögtön egy kiindulási alap lenne. Számítógépedről mit lehet tudni. Egyébként én a Win11-re gyanakszom elsősorban. Annyira egy instabil ,rossz rendszer még mindig ,hogy az valami elképesztő. Más játékoknál is számos hibát okoz ,nem gondolnám ,hogy egy 20 éves játéknál nem fordulhatna elő.

Kérlek írj egy pár szót a hibáról köszi!
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
610
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Ebben a két hónapban ez a 5. eset (nagyjából) Windows 11 esetében. Mostmár engem nagyon zavar ez az eset, ezért megpróbálom a laptopomon megnézni ezt.

Kis türelmet kérek és ma estére megpróbálom kinyomozni a gondot.
 

Bxlint13

Újonc
2024. 06. 16.
3
0
V4 karakter
Escobar Wright
Csaó.
Elég szűkszavúan fogalmaztad meg a problémádat ,így azért elég nehéz lesz segíteni. Kaptál esetleg valami hibakódot amikor kidobott a játék? Az rögtön egy kiindulási alap lenne. Számítógépedről mit lehet tudni. Egyébként én a Win11-re gyanakszom elsősorban. Annyira egy instabil ,rossz rendszer még mindig ,hogy az valami elképesztő. Más játékoknál is számos hibát okoz ,nem gondolnám ,hogy egy 20 éves játéknál nem fordulhatna elő.

Kérlek írj egy pár szót a hibáról köszi!
igen én is erre gyanakszom mert a másik pc-nél win10 el ment szóval valahogy rá kéne tennem a win 10-et
 

NemBonez

Barangoló
2022. 09. 12.
87
73
Szalmaváros
V4 karakter
Bonez Leichtenstein
Személy szerint Windows 11-et használok 2000 szériás rtx kártyával és nem jellemző a crashelés.
Amennyiben dob fel neked crash ablakot, küldd be ide, az sokat segíthet.
 
  • Tetszik
Reactions: ese andris.

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
296
1 017
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Ha a karakterválasztás után dob ki mikor alul tölt a csík és nem jelenik meg előtted a játék nézd meg az esc-nél a beállításokba az élsimitás nincs-e bekapcsolva ha bevan kapcsold ki és indísd újra a játékot nézd meg úgy ha ez a megoldás nem segít akkor próbálkozz másik gta sa-val és mellé see újra telepítéssel nekem ezek oldották meg.
 

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
155
87
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
mostmár a win10 van rajta és ezt hozza ki

Topic alatt leírtakat próbáld ki. Ugyan ez volt a srácnak nála megoldódott. Sok sikert ,jelezz majd vissza!
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
610
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

Kicsit segítek hogy könyebb legyen megtalálni a segítséget.

"Köszönöm a segítségeket. MTA-n belül csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és azóta minden tökéletesn működik."

Ehhez mutatok egy képet is, hogy ezt hol tudod megtenni.


Sok sikert, és jó játékot! :D
 
  • Imádom
Reactions: SimiD15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.