Wilson Smith Junior Jelentkezése

Solymi

Újonc
2021. 10. 07.
3
0
V4 karakter
Wilson Smith Junior
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Solymosi Domi<
~ Hány éves vagy? ~
>17<
~ Account ID-d? ~
>218030<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>1 517 perc de már 3 éve regisztráltam <
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután/este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>2-3óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>ezen a szerveren még nem voltam<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>tertmészetesen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Domi vagyok a haverjaim csak solyminak hívnak.Nagyjából 3 éve rpzek és HL-en kezdtem ott sheriff voltam kb 2 évig meg szerelő is 1 évig.Jelenleg 11. osztályba járok programozást tanulok.A hobbim a motorozás és a motor szerelés kb ennyi amit el tudok igy mondani<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Wilson Smith Junior<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>2000.09.21 Los Santos Medical Center<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Autókereskedés<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Türelmesnek tartom magam és értek is az autókhoz az előző városban ahol éltem ott is autó szerelő voltam egy jó ideig fontos hogy naprakész legyél egy ilyen munkánál mert az autók folyamatosan újulnak.Elég Sokat tudnék dolgozni ugy gondolom szoval ez is egy plusz pont.Szeretek az autókkal foglalkozni/szerelni szeretek csapatban dolgozni<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Wilson Smith Junior vagyok jelenleg 24 éves.Édesapám szerelő volt ezért egész kicsiként megismerkedtem a autószerelés világával.Édesanyám kertész volt igy mikor nagyobb lettem ott is dolgoztam.Gyerekként sokat voltam apukám mühelyében és segítettem neki amiben csak tudtam.Mikor nagyobb lettem akkor már egyre többet tudtam neki segiteni.Kicsiként nagyon izgattak a cross motorok apámtól kaptam egyet de nem müködött szép lassan megtanultam hogyan kell felismerni mi is a problémája aztán megtanultam össze szerelni.Rengeteget dolgoztam rajta és sikerült össze rakni müködött és imádtam.Elvégeztem egy autó/motor szerelő iskolát kb 21 éves koromba nyitottam egy saját mühelyt kb 2 évig csináltam de sok volt nekem igy kezdésnek.Aztán mikor bezártam azután el költöztem.Elkezdtem dolgozni egy szerelő telepen mellette sheriff voltam pont jól jöttek ki a dolgok és tudtam mindkettöt csinálni.Aztán ide költöztem szeretném itt is ezt a munkát végezni mert mindig is ebben éltem. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>kb 1-másfél óra<