Williems George

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 05. 07.
1
2
V4 karakter
Williems Salvatore
LV karakter
Williems Salvatore
Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni! @Bakusz
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Ezt az IC részt kiszedtem, teli nyomta az IRL adataival, köztük lakcím, meg minden más... @Bakusz

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Válasz>Általános iskola
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Válasz>Doktor Mester György Általános Iskola D

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Válasz>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Válasz>
Munkaköri leírás:
<Válasz>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Válasz>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Válasz>
Életkorod:<Válasz>11
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Válasz>2 éve

Mesélj magadról:
<Válasz>Szekerczés Gergő vagyok, van egy kutyám,2éve RP-zek nagyon megszeredtem, nemrég elkezdtem a V3 Las Venturas szerverén játszani, elsőnek nagyon könnyünek gondoltam a játékot de utána eléggé komolyan vettem,és igy gondoltam hogy megyek mentősnek, mert több szerveren is mentős voltam.

Mesélj a karakteredről:

<Válasz> Williems George 32éves,Magyar származású.Minden álma hogy Mnetős legyen és remáli hogy megfog valósulni.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Válasz>Még nem voltam frakciókban mert Nagyker futároztam

Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Válasz> Nem még nem voltam.

Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Válasz> Nagyon szeretem az életmentőket.

Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<Kép helye>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.

fejlec.png




Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Válasz>Algoflex,Nurofen,Rubofen,Kataflan,Advil

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Válasz>Gerinc sérülés nyilt sebbel.

Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Válasz>Nyugalmi állapotba helyezem majd ezután beviszem a korházba.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.

Aláírás: Aláírás helye Williems George

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: plume és wata
2019. 01. 10.
1 807
18 411
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Szia, az IC résznél nyilván az IC karaktered jelentkezését kell megírnod, nem az IRL adataidat és egyebeket kell megadni.
Ezen felül a mintát is nagyon elrontottad, azt ajánlanám neked leginkább, hogy szerezz még némi tapasztalatot a szerveren, mielőtt frakcióba mennél.
Csatolok egy topicot, amiből megtanulhatod, hogy hogyan kell kitölteni egy mintát:

A többieknek meg kinevetni nem kell őt azért, mert kezdő. Ha az ez mizés helyett megfogalmazol neki valami normális segítő szöveget, amivel tud valamit kezdeni, akkor megspórolsz magadnak egy figyelmeztetést is...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.